هند آخرین قاب یک سیاست ملی در آموزش و پرورش 34 سال پیش. که ما شده اند ساخت با همان قدیمی همان قدیمی با وجود مطالبات در این بخش داشتن دستخوش یک تغییر در دولت موقت صحبت می کند غم انگیز حجم برای سرعت ما از اصلاحات است. اما آموزش و پرورش ملی و سیاست 2020 (NEP) تایید شده توسط کابینه در روز چهارشنبه ارائه می دهد امید. با ارائه در وعده خود را ارائه انعطاف پذیری بیشتر و مهارت های لازم برای دانش آموزان و استقلال بیشتر به موسسات آموزشی آن می تواند ثابت کند یک تعویض بازی.

NEP می کند خوب به ارمغان بیاورد تا کنون کشف گروه سنی سه تا شش سال در مدرسه درسی به عنوان مراقبت های دوران اولیه کودکی بسیار مهم است برای توسعه قوای ذهنی. به عنوان برای دانش آموزان آنها می تواند به جلو نگاه به شل شدن چندین سفت و سخت موانع از جمله کسانی که بین هنر و علوم به علاوه تاکید بر مرتبه بالاتر مهارت های مانند تفکر انتقادی است. مراقبت با این حال نیاز است که هل دادن زبان مادری و یا زبان های منطقه ای به عنوان متوسط آموزش “حداقل تا درجه 5 اما ترجیحا تا درجه 8 و فراتر از آن” ترجمه نمی شود به دیگری حمله به انگلیسی متوسط مدارس که از طریق آن حتی فقیرترین پدر و مادر سعی در بهبود فرزند خود را به چشم انداز.

ایده های پایین تر ‘خطر’ امتحانات هیئت مدیره بسیار خوش آمدید اما این نیاز برای همه دانش آموزان به امتحانات در کلاس های 3, 5 و 8 است که نگران کننده است. آنچه مورد نیاز است سیستمیک ارزیابی از مدارس توانایی ارائه مناسب نتایج یادگیری نه شکست سیاست هایی که قسمت بزرگي ازانرژي جنبش دانشجویان و حتی باعث آنها را به خروج تحصیل. همه جدید امتحانات با این حال ناخوشایند. یک شنبه-مانند دانشگاه آزمون ورودی می تواند کارآمد تر و کمتر آسیب زا از زمان پذیرش فرآیندهای.

وجود دارد نمی تواند یک شایسته هدف از 50% GER در آموزش عالی 2035 از جاری 26 درصد است. اما آن را نیاز ramping تا عرضه به طرز چشمگیری که دولت به تنهایی نمی تواند انجام دهد. NEP واقعا ناامید در اینجا با عدم اجازه برای سود آموزش و پرورش است. بدون این اصلاحات دیگران مانند دادن دانش آموزان انعطاف پذیری بیشتری از ترم در کنار متعدد در نقاط ورود و خروج برای تحصیلات عالی باقی خواهد ماند underwhelming. در بالای این خصوصی HEIs حال گفت: برای ارائه بیشتر freeships و بورسیه تحصیلی – که نهادهای دولتی باید ارائه – حتی به عنوان هزینه کلاه ارائه شده است. چنین overregulation است مانند سم برای آموزشی اکوسیستم. در خفقان سرمایه گذاری بخش خصوصی در آن لطمه می زند و دانش آموزان. قرار داده و منافع خود را پیش از خراب سوسیالیستی shibboleths.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو