نیاز به ویروس نقدی دهید شرکت برای تجدید نظر در سرمایه گذاری

SoftBank گروه گفت: این طرح به فروش بیشتر از آن حدود 30 میلیارد دلار سهام در T-Mobile US.

عکس: Jose A. آلوارادو جونیور برای وال استریت ژورنال

شرکت های بزرگ باید به سرعت به فروش می رسد بزرگ موقعیت خود را در شرکت های دیگر پس از بیماری همه گیر کوروناویروس موجب تقلا به صورت نقدی و باعث آنها را به بازنویسی سرمایه گذاری خود را playbooks.

در میان فروش: در ماه مه ، گروه خدمات مالی PNC , Inc. PNC 0.51% فروش آن بیش از 13 میلیارد دلار سهام در BlackRock , Inc., BLK 0.08% موقعیت آن برگزار شده بود برای حدود یک چهارم از یک قرن است. آن را یکی از بزرگترین ثانویه فروش در تاریخ است.

بعد که ماه شرکت سانوفی SA SNY 0.23% گفت: آن را به فروش نزدیک به کل آن یک پنجم سهام در شرکت داروسازی Regeneron Pharmaceuticals , Inc., REGN -3.75% تا حدودی به Regeneron خود تولید $11.7 میلیارد دلار درآمد حاصل. Regeneron سهام افزایش یافته است به عنوان آن را تسریع توسعه یک کوکتل آنتی بادی برای درمان Covid-19. شرکت سانوفی فروش سهام در بخشی به دلیل آن بود که فکر کردن در مورد اهداف استراتژیک از جمله دیگر امکان حصول به گفته افراد آشنا با این موضوع.

در هفته گذشته SoftBank گروه Corp. 9984 0.53% گفت که قصد دارد به فروش بیشتر از آن حدود 30 میلیارد دلار سهام در T-Mobile US, که در زمان شکل کنونی آن در اوایل این سال و پس از آن جذب می شود و با حداکثر سرعت دویدن Corp. که SoftBank قبلا کنترل می شود.

تا کنون این سال بیش از $28 میلیارد دلار از ایالات متحده داد و ستد سهام فروخته شده است پوشا هشت ثانویه معاملات حداقل 1 میلیارد دلار با توجه به Dealogic ترین این نقطه در هر سال ثبت شده. بزرگترین سال برای چنین معاملاتی است که سال 2012 حدود 76 میلیارد فروخته شد در 22 معاملات با توجه به Dealogic که اطلاعات بازگشت به سال 1995 است.

برای بسیاری از شرکت های فروش های بنیادی از یک حساب برانگیخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان تخته تمرکز بر روی اینکه آیا استفاده از کارآمد ترین سرمایه یک سهم اقلیت در یک شرکت دیگر.

“تابلوهای امروز متوجه آنها نمی تواند راضی گفت:” الیف بیلگی Zapparoli co-سر از بازارهای سرمایه جهانی در Bank of America Corp “بحث ما نیست و به شدت با CFOs کنه. ما به بحث و گفتگو با مدیران و تخته و همچنین با حامیان مالی و سرمایه گذاران.”

به عنوان بحران در مجموعه بسیاری از شرکت های بزرگ تخته شروع جلسه به طور منظم تر و بعضی از آنها درخواست مدیران به صورت هفتگی به روز رسانی در کسب و کار و مالی با توجه به اعضای هیئت مدیره و سایر افراد آشنا با این موضوع.

مرتبط

  • پول نقد باقی مانده است پادشاه در شرکت

شرکت ها را با عجله به جمع آوری پول در بازار سرمایه در ماه های اخیر. پس از پایان ماه مارس ایالات متحده-شرکت های ذکر شده مطرح کرده اند بیش از $148 میلیارد دلار در سهام-بازار سرمایه ساخت آن شکستن رکورد سه ماهه پول جمع با توجه به Dealogic. بعدی بزرگترین چهارم برای پول مطرح شده در ایالات متحده سهام-بازار سرمایه بود سه ماه گذشته از سال 1999.

انتخاب توسط شرکت های فردی را برای ریختن به برخی از دارایی ها و یا در برخی موارد در حال پایین آمدن به گسترده تر پرسش های فلسفی بانکداران و اعضای هیئت مدیره می گویند. این سوالات عبارتند از: که در آن است که جهان می گذرد ؟ که در آن کسب و کار می گذرد ؟ و چگونه ممکن است کسب و کار ما می آیند از همه گیر قوی تر از قبل ؟

PNC فروش آن بلکراک سهام مشخص شده یک بازگشت بزرگ برای بانک های منطقه ای.

عکس: Richard B. لوین/زوما پرس

“این بحران شرکت مجبور به تجدید نظر همه چیز” خانم بیلگی Zapparoli گفت.

شرکت های دیگر نیز ساخته شده کوچکتر اما مهم divestments به عنوان همه گیر دارای عقاید. در اواسط ماه مارس ، فاکس Corp. فروش آن 5 درصد از سهام خود در Roku , Inc., افزایش حدود $350 میلیون. فاکس Corp. و وال استریت ژورنال پدر و مادر اخبار پارسیان سهم مالکیت مشترک.

در اواخر آوریل ، Comcast Corp. به فروش می رسد تقریبا نیمی موقعیت خود را در تازگی عمومی Peloton Interactive , Inc. برای نزدیک به 200 میلیون دلار.

PNC فروش آن بلکراک سهام “قابل توجهی” پیشرفته شرکت “در حال حاضر قوی ترازنامه و نقدینگی و چپ PNC بسیار خوبی قرار به استفاده از پتانسیل فرصت های سرمایه گذاری” است که می تواند بوجود می آیند با توجه به بیانیه ای از رئیس اجرایی William S. Demchak.

PNC, یکی از بزرگترین بانک های منطقه ای در ایالات متحده تصمیم به فروش سهام و تقویت سرمایه خود را در حالی که سطح در معرض برخی از صنایع سخت ترین ضربه در طول coronavirus همه گیر از جمله نفت و گاز و مهمان نوازی. در سه ماهه اول PNC افزایش وام خود را-از دست دادن ذخایر 1.3 میلیارد دلار.

سهام بانک تلاش کرده اند بیش از گذشته چند ماه و برخی از تحلیلگران می گویند اگر PNC آرزوهای خود را به انجام یک معامله با داشتن پول نقد در دست می تواند جذاب تر به خود سرمایه گذاران نسبت به استفاده از خود سهام.

خروج مشخص شده یک بازگشت بزرگ برای بانک های منطقه ای. PNC خریداری بلکراک برای حدود 240 میلیون نفر در سال 1995. این کاهش سهام خود در طول سال به عنوان بلکراک رشد کرده است به یک دارایی-مدیریت کرگدن با یک $86 میلیارد دلار ارزش بازار است.

مربوط تصویری

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

نوشتن به کوری Driebusch در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8