نیاز هنر به چسبیدن به در چادر خود را? رسیدن تو به قاهره.

یک پیاده روی در امتداد قاهره Souk Al Khayamiyya بین وزوز موتورسیکلت و puttering توک-tuks است رنگارنگ سفر از طریق فرهنگ ها و تمدن ها که لمس مصر و بیشتر جهان اسلام. پارچه های لوکس هستند با ظرافت laded با آبی گنجشک هندسی پیچ و خم مانند شگفتی و نعمت به خدا. اما این نیست نمایش به معنای یک کاخ یا موزه. آنها دیوار هنر برای چادر.

هنر مصر چادر-ساخت امتداد به هفتم-قرن تاسیس قاهره خود را. اصلی اسلامی سرمایه برای اولین بار به نام Fustat – به معنای واقعی کلمه “چادر.” تنها به تازگی برای قدردانی از چادر سازان احیا شده است و تکه دوزی هنر reappraised. Cairenes در حال حاضر بازگشت به چادر سازان بازار بیشتر از متوسط اما فوری نیاز: مبلمان خانه.

فقط به عنوان آن را در قرن 12th, آن طول می کشد یک روز به صورت ساده طراحی هندسی در حالی که بیشتر پیچیده پانل های بزرگتر ممکن است 30 روز به پایان برساند. آیا مشتری است که یک شاهزاده یا یک توریست چادر سازان رعایت باستانی خود را اصل: شما عجله نکنید کوک. هنرمند حسام فاروق این را می داند که او sews از طریق یک پارچه پرنده منقار. او می گوید: “شما نمی توانید از یک هزار سال هنر در یک روز.”

قاهره

در یک گرد و خاکی قاهره و خیابان در Souk Al Khayamiyya اجرا درز و بخیه برگزاری با هم مصر را فرهنگی غنی پرده نقش دار.

پارچه های لوکس هستند با ظرافت گذاشته و در هم آمیخته با به تصویر کشیدن آبی روشن گنجشک یک گلدان از گل, هندسی پیچ و خم مانند شگفتی آیات و نعمت به خدا.

اما این نیست نمایش به معنای یک کاخ یا موزه. آنها دیوار هنر برای چادر.

یک پیاده روی در امتداد مسقف خیابان Souk Al Khayamiyya به معنای واقعی کلمه چادر سازان بازار بین وزوز موتورسیکلت و puttering توک-tuks است رنگارنگ سفر از طریق فرهنگ ها و تمدن ها که لمس مصر و بیشتر جهان اسلام.

از ردیف از کارگاه های آویزان و پرده های نقش دار آگهی ها و بالش با طرح های هندسی بلوک کتیبه های کوفی عربی, ترکی, درویش سوسکی کهروی درخشان طاووس فراعنه و هیروگلیف را اختراع کردند.

چادر-سازندگان می گویند این متنوع دوره طرح و تکنیک های هر یک نیاز به آموزش و مطالعه – یک منبع ثابت از الهام بخش است.

“برخی ممکن است بیشتر الهام گرفته اسلیمی دیگر توسط حیوانات, طرح های دیگران علاقه مند به خوشنویسی که هنر خود می گوید:” حسام فاروق به عنوان او اجرا می شود یک موضوع را از طریق یک روستایی کلاه در نیل بالا ایجاد کرد موتیف در مغازه خود را.

“اما شما می توانید در یک بوم خالی و از هر و همه از این دوره خود را برای ایجاد نقاشی های خود را و ملیله و داستان خود را که فقط شما می توانید بگویید.”

هنر مصر چادر-ساخت امتداد به تاسیس قاهره خود را.

اصلی اسلامی سرمایه در مصر تاسیس شده توسط اسلامی ارتش در قرن هفتم بود به نام Fustat, “چادر” در یک منطقه که در حال حاضر در قاهره است.

قصر متحرک

بود اما با ورود فاطمیان و بنیاد جدید قاهره در قرن 10th که چادر-ساخت هنر منفجر شد.

فاطمی حاکمان درخواست شده است که صنعتگران محلی کوک هم پارچه های رنگارنگ نقاشی بر روی بوم به عنوان یک هنری کشور به چادر. چادر سازان یا khayamiyyaرا با استفاده از رنگهای طبیعی برای زرشکی قرمز و زعفران برای زرد. آنها حتی خرد ارمنستان سوسک بر روی پارچه از مصر و ابریشم بیشتر در صحرا به تولید جسورانه و مزین پانل بودند که گرامی تا آنجا که طلا.

فاطمی – و بعد کردی Ayyubid – حاکمان خواهد با استفاده از این تکه دوزی فرش به عنوان یک کاخ متحرک موبایل grand سالن آنها را به میدان جنگ و یا بر روی قاهره خیابان برای دریافت عمومی برای جشن تعطیلات مذهبی و پیروزی نظامی.

فراموش نکنید DIY کمپینگ و یا سبک چادر با راهنما راهنماهای. این عظیم چند اتاق چادر را تا 100 شتر برای حمل و ده ها تن از مردان به مجموعه, با توجه به متون از زمان.

چادر-سازندگان محترم با نفوذ – آن را خوب به یک khayami. آنها در نهایت حل و فصل بر روی یک خیابان در دهان از باب Zuwailah دروازه فاطميان در قاهره جایی که آنها باقی می ماند امروز.

طراحی چادر خود را تغییر در قرن 13th با افزایش قدرت Mamluks یک جنگجو کلاس تبدیل طبقه حاکم که مورد علاقه پیچیده بافته گل و تاک-مانند طرح های شناخته شده به عنوان اسلیمی درشت زرد سبز و قرمز.

با ظهور عثمانی که در زمان قاهره همراه با بسیاری از جهان اسلام در قرن 16 چادر هنر تبدیل خواهد یک بار دیگر.

این جدید ترکی حاکمان درخواست پانل در بیشتر نقاشی با مداد رنگی رنگ پودر به رنگ آبی فیروزه ای و گل رز به تصویر می کشد گل و حیوانات بومی مصر است.

قاهره چادر سازان بودند به طوری که مشهور به صنعتگران ماهر آنها وظیفه برای دوختن پیچیده kiswahسیاه و سفید پارچه مزین طلا ابریشم طرح و نوشته مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش کعبه در مکه است.

هر سال در زمان حج, سلطان مصر منجر خواهد زائران و حمل با او kiswah در یک تزئینی کاروان و کامل 1000 مایل سفر با پای پیاده و با شتر به جای سال گذشته kiswah در مکه در یک مراسم بزرگ.

ظهور استعمار اروپایی و تسلط در شمال آفریقا به عنوان عثمانی فروکش مشخص شده یکی دیگر از نقطه عطف برای khayamiyya.

تیلور موفق باشید

رنگارنگ مغازه ها از Souk Al Khayamiyya در قاهره, مصر, Dec. 18 سال 2019. این tentmakers بازار را اشغال کرده است همان خیابان برای قرن ها.

هنری احیای

بسیاری از قاهره چادر سازان در این دوره منتقل شده و دور از اسلامی هندسی و یا عثمانی الگوهای گل به نفع صحنه است که متناسب غربی بازدیدکنندگان خیالی تصاویر از مصر فراعنه شتر sphinxes, scarabs و هیروگلیف را اختراع کردند دهقانان منجر الاغ در کنار رودخانه نیل.

به جای درونی از شرق شناسی, این یک شیفت متولد عملی: با عدم تقاضا از طبقه حاکم در اوایل قرن 20 به khayamiyya تبدیل به طرح های که چشم گرفتن از جهانگردان اروپایی به دنبال یک “عجیب و غریب” سوغات.

اما در اواسط قرن هنر تا حد زیادی فراموش شده; چادر سازان تنها به نام بر کوک پر زرق و برق پانل استفاده می شود برای مجالس عروسی و یا پس زمینه برای کنسرت.

تنها به تازگی قدردانی از khayamiyya احیا شده است و تکه دوزی هنر reappraised.

در دهه گذشته مصر وزارت فرهنگ به نمایش khayamiyya آثار هنری در سفر نمایشگاه ها و کنفرانس اسلامی; تر پانل های ارائه شده در موزه ها به عنوان دور به عنوان کوالالامپور و هونولولو.

در حالی که آنها دیگر نیاز به سلطنتی سالنهای پذیرایی Cairenes در حال حاضر بازگشت به چادر سازان بازار بیشتر از متوسط اما فوری نیاز: مبلمان خانه.

هر زمان از روز در قاهره ساکنان فهرست بازار یا سفارش ویژه طرح برای بالشتک پرتاب بالش و هنر دیواری برای خانه های خود به صنوبر تا اتاق نشیمن و یا اتاق ناهار خوری برای تحت تاثیر قرار دادن مهمانان پیش از ماه رمضان جدید سال یا عید.

این همه در دوخت

به این روز آن است که یک هنر و صنعت به طور کامل دست ساز; چادر کارشناسی ارشد ردیابی از طراحی با گچ و زنان از خانواده خود و یا محله قطع و یا انجام دوخت و یا انجام کار خود را.

اما اشتباه نکنید هیچ khayami ارزش نمک خود را مگر اینکه او کارشناسی ارشد خود را stitchwork.

“شما باید به آموزش به عنوان یک هنرمند برای اولین بار و پس از آن به عنوان یک هنرمند با دست های خود می گوید:” احمد Fatooh که به دنبال پدر خود را قدم به قدم و وارد هنر در سن 14. “شما دریافت می کنید یک خط خاموش یک هفته از دست داده است.”

فقط به عنوان آن را در قرن 12th, آن طول می کشد یک روز به صورت ساده طراحی هندسی در حالی که بیشتر پیچیده پانل های بزرگتر ممکن است 30 روز به پایان برساند.

آیا مشتری است که یک شاهزاده یا یک توریست چادر سازان رعایت باستانی خود را اصل: شما عجله نکنید کوک.

“این یک هنر است که شما نمی توانید به عجله اگر شما عجله آن را نشان می دهد در stitchwork طراحی تقارن” آقای فاروق می گوید او به عنوان sews از طریق یک پارچه پرنده منقار.

“شما نمی توانید از یک هزار سال هنر در یک روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو