نیاز به یک نقطه فرد ؟ تعیین تزار.

چند هفته پیش رسانه ها گزارش دادند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب کرده بود معاون رئیس جمهور مایک پنس به عنوان “coronavirus czar” قرار دادن او را مسئول این کشور در پاسخ به COVID-19 شیوع. آقای ترامپ شده است نسبتا پرهیزگار در انتصاب czars اما رئیس جمهور سابق باراک اوباما و جورج دبلیو بوش در هر حال بیش از 30 آنها. چگونه تزاررویال عنوان حاکمان روسیه تا سال 1917 آنقدر شایع در ایالات متحده است ؟

امروز این کلمه به معنی “یک فرد منصوب شده توسط دولت به توصیه و هماهنگی سیاست در یک منطقه خاص” با توجه به Dictionary.com اما آن اول زبان انگلیسی با استفاده از مراجعه به حاکمان. سفرنامه در قرن 16 در حال حاضر “تزار” به عنوان یک شکل عجیب و غریب یک مستبد در یک کلاه خز. به عنوان کلمه ریشهشناسی نشان می دهد, آن می آید از سزار, “امپراتور” به رومیان باستان. اصلی czars قدرتمند بودند و گاهی مطلق پادشاهان.

اولین آمریکایی به لقب “تزار” بود که ظاهرا نیکلاس Biddle در 1830s و این به معنی این نیست به عنوان یک تعریف. Biddle ریاست بانک فدرال که رئیس جمهور اندرو جکسون می خواستم برای لغو. به هم بزنید تا خشم را در برابر او جکسون متحدان او را به نام تزار نیکلاس بنحوی که او کارگردانی این بانک با توجه به هوی و هوس.

تزار نگه داشته و این مفهوم استبداد و ظلم و ستم تا انقلاب روسیه هنگامی که آن را کاملا به طور ناگهانی یک کودک مهربان – یا شاید به سادگی مضحک – حس. به عنوان به زودی به عنوان واقعی czars بودند نه بیشتر czars رابطه به نظر می رسد در ایالات متحده به دنبال در روزنامه ها در 1920s به نظر می رسد به عنوان اگر هر سازمان یکی بود. وجود دارد czars بیس بال, مرغ, شیر, و غیره. دو عامل به نظر می رسد که محور این افزایش است. آن است که یک رسانه پسند کلمه. آن را جذاب و کوتاه پلاس عناوین روزنامه. “تارپ تزار” طول می کشد تا مقدار زیادی کمتر از “معاون وزیر خزانه داری برای ثبات مالی در شارژ از دارائی های مشکل امداد رسانی برنامه است.”

دوم به عنوان بوروکراسی دولتی گسترش یافته است رئیس جمهور که مورد نیاز مردم است که می توانید با یک دیدگاه جهانی از وضعیت و برش از طریق نوار قرمز: تزار. در طول جنگ جهانی دوم به عنوان مثال رئیس جمهور فرانکلین روزولت منصوب تعدادی از آنها را به مطمئن شوید که هر دو نظامی و غیر نظامی طرف از اقتصاد تا به حال دسترسی به منابع آنها مورد نیاز است. به “لاستیک تزار” به عنوان مثال اختصاص داده لاستیک به طوری که وجود دارد به اندازه کافی به لاستیک های نظامی و همچنین به عنوان کفش برای غیر نظامی کارگران کارخانه.

امروز این کلمه در تاریخ است که با ابتلا به آن است. بسیاری از سیاستمداران در هر دو طرف راهرو به تازگی ناراحت کننده با واژه روسی اتصالات و استبدادی معانی به خصوص پس از czars منصوب می شود بدون سنا تایید.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>