آه عشق. آن را الهام بخش بی شماری برای اشعار و کسانی که متفکر در آخرین لحظه هدیه روز ولنتاین.

من می گویم که به عنوان یک شاعر و شعر مؤلف که اغلب خواسته است در فوریه. 12 یا 13 به توصیه شعر کامل یا مجموعه ای برای کسی که مورد علاقه.

قبل از اینکه من جواب من همیشه پرس و جو در مورد گیرنده سلیقه و ترجیحات. اگر پاسخ “من واقعا مطمئن نیستم که” من نشان می دهد انتخاب گسترده ای از کلاسیک و معاصر عشق اشعار found on the Academy of American Poets, شعر و پایه و اساس وب سایت. هر دو ارائه برخی از بهترین اشعار از قرن 20 و 21 در کنار کار ادبی آیکون: “باید من مقایسه تو به یک روز تابستان?” (ویلیام شکسپیر 1564-1616) و “اگر تا کنون دو نفر بودند یکی پس مطمئنا ما” (Anne Bradstreet 1612-72). این ادغام ماهرانه نشان می دهد که شعر منتقل جهانی احساسات و دیدگاه های ارائه شده از طریق لنز از یک زمان خاص و فرهنگ است. چالش و سرگرم کننده است برای پیدا کردن اشعار که طنین برای شما.

“آنچه در مورد یک کتاب است ؟ من نیاز به چیزی است که من می تواند قرار دادن.”

جنگها هستند گزینه خوبی بسته به آنچه که شما مامانی را دوست دارد.

اشعار عاشقانه (Everyman کتابخانه جیب شاعر سری 1993) طول می کشد خوانندگان در یک تور در سراسر جهان از چین باستان و نوشته های یونانی به آثار روسی و ایتالیایی و انگلیسی و آمریکایی شاعران در اخیر دوره. طیف وسیعی از سبک ها و جنبش تأکید چگونه این نوع به طور مداوم تکامل می یابد به عنوان نویسندگان در تلاش برای جذب جوهر از تجربه انسانی است.

خطر همه چیز: 110 اشعار, عشق و وحی (هماهنگی 2003) ویرایش شده توسط Roger راه در نظر گرفته شده است برای به چالش کشیدن خوانندگان به زندگی می کنند بیشتر به صورت هدفمند و عاشقانه. به عنوان یک خط از مری الیور در مقدمه می پرسد: “گوش دادن شما تنفس و تماس با آن یک زندگی؟”

در این نقطه در مکالمه من اغلب به گوش “خوب, من یک نگاه, اما کسانی که کتاب به من آموخت که چگونه به خواندن شعر؟”

نه در یک آموزشی راه است. به جای آنها و مجموعه های دیگر به خوانندگان این فرصت را به صرف زمان با اشعار خوب به می دانم که آنها را به آرامی. روند کمی مانند دوستیابی: اگر شما متوجه هستید و روشنفکر شما در نهایت پیدا کردن یک حق.

“چه چیزی برای من مادر و یا دختر من?”

او پیاده روی در زیبایی: یک سفر را از طریق اشعار (Grand Central, چاپ و نشر, 2016) ویرایش شده توسط کارولین کندی, بررسی چالش ها و شادی زنان تجربه آنها به عنوان حرکت را از طریق مراحل مختلف و نقاط عطف. کندی آغاز می شود و هر بخش با بازتاب در اهمیت شعر در زندگی خود را. حتی به عنوان یک خط از لرد بایرون, شعر, نکات در آرام قدرت و لذت موجود در این صفحات.

پیشنهادات من فقط یک نقطه شروع است. آیا مردم ترجیح می دهند رایگان آیه یا اشکال ثابت با قافیه آنها نیاز به دیدن و احساس – چگونه شعر صحبت می کند راه های جدید برای هر نسل و حتی در رسانه های اجتماعی.

“چه می شود اگر من می خواهم یک کتاب فقط یک نویسنده ؟ که واقعا خوب است؟”

شیلی پابلو نرودا شاعر که اهدا شد 1971 جایزه نوبل در ادبیات و 13th قرن فارسی عارف رومی شده فوق العاده به هر قفسه کتاب.

نرودا نفسانی love poems شد یک موفقیت فوری زمانی که آنها منتشر شده به زبان اسپانیایی در سال 1924. آنها باقی می ماند محبوب با خوانندگان آمریکایی در بخشی به دلیل نفیس خود را توصیف به عنوان نشان داده شده در این خطوط از “ملکه” تجدید چاپ در اشعار عاشقانه (جدید جهت 2008) که در آن سخنران می گوید که در حالی که دیگران ممکن است او را تاج و تخت “هنگامی که شما به نظر می رسد / تمام رودخانه ها صدا / در بدن من زنگ / لرزش آسمان / و سرود پر جهان است.”

عشق اشعار مولوی ترجمه شده توسط نادر خلیلی (Wellfleet, مطبوعات, 2015), brims با دلسوزی و آگاهی عمیق از الهی است. در “تمام گرانبها عبارت” مولانا اشاره می کند که تمام کلمات “من و تو رد و بدل شده / راه یافته / به قلب جهان / یک روز آنها را بر ما پور / شبیه زمزمه باران.”

درک شاعرانه از مکاتب بسیار کمتر مهم تر از تجربه چگونه ترکیبی از مختصر زبان پر جنب و جوش تصاویر و حیله گر موسیقی می تواند شما را بیشتر احساس زنده و حاضر است.

این که آیا شما انتخاب می کنید یک کلاسیک و یا یک کار توسط کسی که بیشتر زمان – فعال و مربی نیکی جیووانی Instagram شاعر Rupi Kaur یا همین پاترسون نویسنده “40 غزل” (Farrar, Straus and Giroux, 2015) – مطمئن شوید که شما خواندن این کار با صدای بلند به آرامی و با هم. این زمانی است که شعر را صحبت می کنند بلندترین و بیشتر به طور مستقیم.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im