‘ضرورت’ در اروپا: بلژیک, سیب زمینی سرخ کرده باگت فرانسوی و هلندی شاهدانه

مردم صف خارج شاهدانه کافی شاپ های این ماه در لاهه هلند

عکس: سارا magniette/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Kostas Nomikos خوشحال بود که دولت هلند به دستور آمستردام نوار که در آن او کار می کند بسته به دلیل جدید کروناویروس در کنار همه دیگر غیر ضروری کسب و کار. یک روز بعد او پشت در محل کار, فروش قانونی ماری جوانا پس از آنکه مقامات این کشور اضافه شده معروف “کافی شاپ” به فهرست ملی خدمات ضروری است.

“ایده وحشتناک گفت:” آقای Nomikos تصمیم گرفته شد برای کاهش خرید و فروش غیر قانونی مواد مخدر نرم.

کارفرمای خود نصب پلاستیکی شفاف برای جدا کردن کارگران از مشتریان متوقف شد, پذیرش, نقدی, و تنها به فروش می رساند برای بایگانی اطلاعات. اما قوانین ایمنی نیاز به دو کارکنان در تمام اوقات به معنی آقای Nomikos و همکارش باید سعی کنید برای جلوگیری از هر یک از دیگر در پشت پیشخوان. “که آن را بدتر می کند,” او گفت:.

به عنوان دولت نزدیک صدها هزار نفر از کسب و کار و زندگی در زیر جدید کروناویروس است عقب نشینی به ملزومات بالا بردن سوال: آنچه ضروری است? در اروپا پاسخ می تواند بستگی به جایی که شما زندگی می کنند.

در سراسر قاره دولت احکام بر آنچه ضروری محصولات و خدمات متفاوت است به طور گسترده ای حتی در مسافت های کوتاه. در فرانسه باگت هستند sine qua non. در سراسر مرز در بلژیک “سیب زمینی” (که در واقع بلژیک) حیاتی هستند و در کنار درب در هلند, کافی شاپ هستند باید.

“سیب زمینی سرخ کرده یک ضرورت گفت:” برنارد Lefèvre رئیس Unafri یک گروه تجارت به نمایندگی از بلژیک 4,600 friteries سازندگان از این کشور یاد دست برش سیب زمینی سرخ کرده. “تا زمانی که McDrive باز است برای آمریکا سرخ ایستاده باید باز بماند برای بلژیک.”

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی این ماه ذکر شده کسب و کار است که فروش مواد غذایی و نوشیدنی به عنوان ضروری از جمله نان و شراب تجار و پنیر و مغازه های قصابی و همچنین خشک پاک کننده ها و مغازه توتون و تنباکو.

نگه داشتن نانوایی باز یک “ضرورت مطلق”—و نه برای نان گفت: Nicolas Bécam که صاحب هشت نانوایی در غرب فرانسه.

“نانوایی همچنین بازی در یک نقش اجتماعی—سلام ارائه چند کلمه از تشویق” او گفت:. “بسیاری از افرادی که تا حدودی جدا شده قبل از coronavirus در حال حاضر کاملا جدا شده است. به خصوص در افراد مسن.”

نیکولاس Bécam در یکی از هشت نانوایی او صاحب در غرب فرانسه.

عکس: لوران COMBET

اما برای بسیاری از مردم نگران موظف به ارائه آن دسته از ملزومات این ملی انتخاب بالا بردن یکی دیگر از سوال: چرا من ؟

“ما در حال ضروری خدمات گفت:” استفان Coigné دبیر برای ارایش مو, اتحادیه اروپا, بلژیک گروه تجارت به نمایندگی از آرایش کارفرمایان در هفته گذشته. بلژیک و انگلستان تلقی سالن مو خدمات ضروری است.

“به گفته دولت در قوانین ما می تواند باز بماند اگر ما تنها در خدمت یک مشتری در یک زمان و اگر ما ماندن 1.5 متر از یک مشتری” یا تقریبا 5 فوت آقای Coigné گفت. “شما می توانید تصور اسلحه 1.5 متر است ؟ که از یک سیاره دیگر است.”

آقای Coigné گروه لابی برای آرایشگری به غیر ضروری تلقی می شود. روز سه شنبه نخست وزیر بلژیک سوفی Wilmès دستور داد آنها را به نزدیک نیمه شب است.

بلژیک سرخ-ایستاده کارگران شکایت در رسانه های اجتماعی غیر ضروری قرار گرفتن در معرض ویروس درخواست کارفرمایان برای نصب پلاستیکی شفاف محافظ صفحه نمایش.

مربوط تصویری

چین از اعزام پزشکان و تجهیزات پزشکی به ایتالیا و کشورهای دیگر شده اند که ضربه سخت coronavirus. وال استریت ژورنال را اریک Sylvers در میلان توضیح می دهد که چگونه چین است که با استفاده از قدرت نرم برای تغییر برداشت در مورد دست زدن به آن از بیماری همه گیر. عکس: Moura بالتی Touati/شاتر

پاسکال آنتوان Willaert صاحب سرخ ایستاده Maison آنتوان در نزدیکی اتحادیه اروپا ستاد است که افتخار مشتریان از جمله آنگلا مرکل صدراعظم آلمان تصمیم گرفتند به هفته گذشته است. او گفت که او آن را به دلیل فروش تا به حال نصف شده حتی قبل از بلژیک دستور کامل مستند برای کارگر و ایمنی و بهداشت عمومی.

سیب زمینی سرخ کرده ممکن است “ترین بلژیک, محصول,” او گفت: “اما من در نظر گرفته که آن را به مواد غذایی سالم در این زمان.”

پاریس شراب-صاحب مغازه امانوئل Reneault شاهد افزایش تقاضا ساعت قبل از فرانسه مستند لگد در زمانی که از آن باقی مانده است معلوم نیست که فروشگاه ها خواهد باز بماند.

“مردم از مصرف بطری 12, 18, بطری,” او گفت:, و اضافه کرد که این افزایش به تصویب رسید.

آقای Reneault نگرانی او ممکن است گرفتن ویروس اما نمی توان به بستن مغازه اش لو وین des Amis برای یک مدت طولانی. “من اجاره فوق العاده گران است.”

او اذعان دارد که یک فروشگاه شراب ممکن است ضروری.

“برخی از مردم فکر می کنم آن را یک انحراف است که شراب مغازه ها باز هستند; دیگران بسیار خوشحال هستند” او گفت:. “در همان زمان تنباکو مغازه ها باز هستند. و چرا باید پنیر مغازه بود باز ؟ که همچنین محصول ضروری.”

باگت متفاوت هستند. در حالی که نان مصرف کاهش یافته در دهه های اخیر روزانه یک نانوایی اجرا باقی می ماند مهم روزمره برای بسیاری از افراد است.

“باگت است حسادت از تمام جهان” گفت: آقای پاکسازی در سال 2018 زمانی که او با حمایت یک کمپین به لیست باگت به عنوان یک سازمان ملل متحد فرهنگی گنج. “باگت بخشی از زندگی روزمره در فرانسه و نان های ویژه تاریخچه. آن صبح و ظهر و عصر سنت است.”

دیوید Aneas ترک آپارتمان خود در روز پنج شنبه بعد از ظهر به خرید دو باگت و برخی از شیرینی از شیرینی محلی. به طور معمول او را متوقف خواهد کرد هر شب در راه خانه خود را از کار در رادیو فرانسه. در روز پنج شنبه او رفت و در 3:20 بعد از ظهر, محاسبه است که این امر به احتمال زیاد آرام وجود دارد و نمی توان یک خط است.

“آن را فراهم می کند احساس داشتن چیزی تازه به غذا خوردن” در میان رژیم غذایی از انبار کردن مواد غذایی, او گفت:.

هنوز هم ارائه مواد غذایی راحتی است کمی راحتی را برای برخی از نانوایی کارکنان. کوئنتین Chaillou, 26, با این نسخهها کار در یکی از آقای Bécam را نانوایی در آنژو. او شروع به تجربه سردرد و نور سرفه آخر هفته گذشته. پس از مشورت با پزشک او تصمیم به ماندن در خانه برای محافظت از همکار کارکنان و مشتریان است.

آقای Chaillou گفت که بازگشت به کار هنگامی که علائم خود را پاک کردن حرفه ای وجدان و پس از نانوایی می توانید نگه دارید در حال اجرا است. نانوایی خود را گرفته است ایمنی مراحل—ارائه به مشتریان ژل ضد عفونی کننده و مارک طبقه برای حفظ مشتریان یک متر از هم جدا—اما او شگفتی اگر آن را به ارزش مصرف هر گونه خطر است.

“نداشتن نان تازه برای من یک قربانی است مردم می توانند در طول سلول,” او گفت:. “این یک ضرورت برای زنده ماندن است.”

نوشتن به والنتینا پاپ در [email protected] و نیک Kostov در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im