تقریبا همه آمریکایی ها می خواهند عدالت کیفری اصلاحات می یابد نظرسنجی

واشنگتن

آمریکایی ها به شدت می خواهید استانداردهای روشن در زمانی که افسران پلیس ممکن است استفاده از زور و عواقب افسران که انجام این کار بیش از حد, بر اساس یک نظرسنجی جدید که تقریبا همه آمریکایی ها به نفع حداقل برخی از سطح از تغییر به این کشور سیستم عدالت کیفری.

نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهشی نیز می یابد قوی وجود دارد برای حمایت از اینرو افسران که در تعامل با نژاد مغرضانه پلیس. آمریکایی ها به احتمال زیاد در حال حاضر بیش از پنج سال پیش به می گویند که خشونت پلیس علیه مردم یک مشکل بسیار جدی است و افسران که باعث جراحت و یا مرگ در کار درمان بیش از حد leniently.

“برای من به عنوان یک فرد سیاه و سفید من مانند این اتفاق می افتد شده است” گفت: Kevin Richardson, شارلوت کارولینای شمالی. “ما باید بوده است دانستن آن ما باید شاهد بوده ام این و بنابراین در حال حاضر آنچه اتفاق افتاده است, من صادقانه سفید مردم در حال دیدن آن و گفت:” این اشتباه است.'”

این نظرسنجی از بزرگسالان آمریکایی صورت گرفت پس از دو هفته تظاهرات علیه خشونت پلیس و تماس از برخی از سیاستمداران و فعالان به “پال خواستار قطع بودجه دولت” بخش در پاسخ به مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت و پس از یک مینیاپولیس افسر فشرده زانو خود را به آقای فلوید گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است.

آمریکایی ها تا حد زیادی متحد پشت این ایده که عمل مورد نیاز است: 29% فکر می کنم سیستم عدالت کیفری باید “کامل تعمیرات اساسی” 40 درصد می گویند به آن نیاز دارد “تغییرات عمده” و 25 درصد می گویند به آن نیاز دارد “تغییرات جزئی.” فقط 5 درصد بر این باورند هیچ تغییرات لازم است.
مگان Pecknold از اسپوکن واشینگتن گفت که این تظاهرات باید او را مجبور به فکر کردن در مورد این مسائل در راه او تا به حال لوکس به عنوان یک فرد قبلا نادیده گرفتن.

“من هرگز واقعا داده شده خیلی فکر کردم به پلیس در استفاده از زور. من سفید است. من تا به حال هرگز بد برخورد با یک افسر پلیس” او گفت:. “چند ماه گذشته به ارمغان آورده اند به نور بیشتر از این برای من و برای من در حال آموزش به خودم.”

نزدیک به 6 در 10 سیاه آمریکایی ها فکر می کنم سیستم عدالت کیفری نیاز به تعمیرات اساسی کامل در مقایسه با حدود یک چهارم از سفید آمریکایی که گفت: همان. در مورد 4 در 10 سفید آمریکایی ها می گویند تغییرات عمده مورد نیاز; 3 در 10 ترجیح می دهند تغییرات جزئی.

در حالی که دموکرات ها بیشتر از جمهوری خواهان به فکر می کنم سیستم نیاز به تعمیرات اساسی و 44 درصد به 12 درصد آمریکایی ها در سراسر خطوط حزب تقریبا به اتفاق آراء در فکر کردن حداقل برخی از تغییر لازم است. یکی دیگر از 44 درصد از دموکرات ها فکر می کنم عمده تغییرات لازم است. در میان جمهوری خواهان 34% تماس برای تغییرات عمده و 47 درصد برای تغییرات جزئی.

این نظرسنجی می یابد حمایت قاطع برای تغییرات در ادارات پلیس کار: نیاز به افسران برای پوشیدن دوربین های بدن ایجاد استانداردهای روشن برای استفاده از نیروی تعقیب افسران که با استفاده از نیروی بیش از حد و نیاز به افسران به گزارش سوء رفتار با همسالان خود.

با وجود محبوبیت خود را, دوربین های بدن باید همیشه ثابت به ثابت اصلاح طلبان امیدوار بود. اما کیمبرلی جونز از شهر نیویورک گفت: آنها در بالای لیست خود را.

“شما نیاز به دیدن آنچه که آنها در حال کشیدن مردم,” او گفت:. “شما نیاز به دانستن از آغاز بنابراین شما می تواند به توقف چیزی بد اتفاق می افتد.”

اکثریت دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان به شدت حمایت ایجاد استانداردهای روشن برای استفاده از زور نیاز به افسران برای پوشیدن دوربین های دیجیتال و نیاز به افسران به گزارش سوء رفتار با همسالان خود. نیز وجود دارد حمایت هر دو حزب برای تعقیب افسران که با استفاده از نیروی بیش از حد و از اینرو افسران به دلیل گرایش پلیس هر چند بیشتر دموکرات ها از جمهوری خواهان به شدت به نفع این سیاست ها.

برایان برنارد یک جمهوری خواه و بازنشسته این کارگر از Baton Rouge, لوئیزیانا گفت: اطرافیان تصویری از آقای فلوید مرگ بود مثل تماشای یک “9 دقیقه قتل است.” اما او گفت: مشکل این است که یکی از پلیس بد و بد نیست سیستم. ممنوعیت chokeholds و یا نیاز به بازآموزی را ندارد بد افسر بهتر, او گفت:.

“دموکرات ها و لیبرال ها به نظر می رسد که مشکل تنها رفع علائم,” او گفت:. “آنها هرگز نمی توانید ببینید مشکل واقعی و مشکل این است که فقط یک پلیس بد.”

در حالی که شعارهای “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” را تبدیل به یک پاره در برخی از تظاهرات این بررسی نشان داد که تنها 25 درصد از آمریکایی ها موافق کاهش اجرای قانون بودجه است. دموکرات ها تا حدودی بیشتر احتمال دارد به پشتیبانی از مخالفت با انجام 41 درصد به 33 درصد در حالی که جمهوری خواهان در حال قریب به اتفاق مخالف است.

باب Haines یک خلبان از شهر اوکلاهما که پشتیبانی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر می کند ماموران پلیس با انجام یک کار عالی.
“درست مثل من حرفه ای, بسیاری از ما در انجام یک کار خوب است, اما وجود دارد چند بد خلبانان” آقای هینز گفت. “یک زن و شوهر از حوادث اتفاق افتاده اند و ناگهان آسمان در حال سقوط, شما می دانید؟”

دموکرات ها و جمهوری خواهان تقسیم بر اینکه دستگاه قضایی باید کاهش تمرکز در سیاست گذاری و رسیدگی به پرونده های سطح پایین جرائم با 63 درصد از دموکرات ها و 30 درصد از جمهوری خواهان به نفع. به طور کلی آمریکایی ها به احتمال زیاد در حمایت از مخالف 46 درصد به 25 درصد.

برای جلوگیری از خشونت پلیس بسیاری از آمریکایی ها نیز نیاز به حمایت همه افسران به شرکت در گسترده تر مفقود آموزش.

تعدادی از آمریکایی ها فکر می کنم که پلیس هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از نیروی مرگبار علیه یک فرد سیاه و سفید و سیاه و سفید آمریکایی ها به طور کلی درمان نسبتا کمتر توسط پلیس.

خانم Peckhold که به نفع نسیم تغییرات در سیستم عدالت کیفری گفت: این تغییرات باید هدفمند در chipping دور در سیستمیک نژادپرستانه رفتار است.

“من فکر نمی کنم آمریکایی ها واقعا درک چگونه پلیس در حال تدریس این تاکتیک برای شروع با,” او گفت:. “آشنایی با جزئیات بیشتر به ما کمک خواهد کرد را دقیق تغییرات.”

AP-NORC نظرسنجی از 1,301 بزرگسالان انجام شد ژوئن 11-15 با استفاده از نمونه گرفته شده از NORC احتمال مبتنی بر AmeriSpeak پنل طراحی شده است که به نمایندگی از جمعیت ایالات متحده. حاشیه خطای نمونه گیری برای همه پاسخ دهندگان است به علاوه یا منهای 3.7 درصد است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسنده شان مورفی در Tulsa, اوکلاهما, کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>