نیل Shusterman تار خط بین ‘واقعی’ و زندگی دیجیتال

بالا بردن دست خود را اگر شما احساس شخصا قربانی توسط cliffhanger پایان از نیل Shusterman را 2018 رمان “Thunderhead” را به عنوان (هشدار اسپویلر!) قهرمانان Citra و روآن به مرگ منجمد در طاق الماس در پایین از دریا.

بله, من بیش از حد.

من صرف سال و نیم گذشته فقط بدونم که چگونه Shusterman برنامه ریزی برای رفع آن است. داشتن در حال حاضر به عنوان خوانده شده “تلفن” به شدت مورد پیش بینی نتیجه به پرفروش خود را “قوس داس” سری من گزارش می دهند: همه فرضيه اشتباه است.

برای uninitiated این سری می گیرد در آینده ای که در آن یک خیرخواه هوش مصنوعی این Thunderhead کنترل تقریبا همه چیز. بیش از دو قرن آن را حذف و بیماری و جنگ و فقر و مرگ خود را. این Thunderhead می توانید زنده و مردم مرده دوباره و دوباره مگر اینکه آنها “خورد” با گلابتون و یا افراد منصوب به اینسو انسو جمع کردن (کشتن) تعداد زیادی از مردم سالانه به عنوان کنترل جمعیت. این scythedom تنها عنصر خارج Thunderhead قدرت.

در وظایف گلابتون, Shusterman می نویسد: “به تحمل چنین بار روزانه در زمان یک فرد فوق العاده است. یا کسی که با هیچ وجدان در تمام و یا کسی که با وجدان آنقدر عمیق و محکم است که مرکز آن هنوز هم می تواند نگه دارید در این صورت نور خاموش شده است.” تفاوت بین این دیدگاه را تهدید به پاره کردن scythedom جدا – گارد قدیمی تقاضای جدی اخلاق اما خدمه جدید به رهبری کاریزماتیک megalomaniac درو گودارد (که ترجیح خوشهچین روش کشتار) تماس برای پایان دادن به سهمیه و ضد تعصب قوانین.

Citra یک.k.یک. داس آناستازیا, یک ستاره در حال افزایش در گارد. روآن او همکار کارآموز بود که عطا رسمی داس حلقه لقب خود را داس لوسیفر و قول داد به اینسو انسو جمع کردن غیر اخلاقی گلابتون.

تنش به اوج خود رسید در Endura یک جزیره ساخته دست انسان که غرق شد در حالی که Citra روآن و Goddard حاضر بودند. Citra و روآن شد دیشب; گودارد فرار کرد; هزاران نفر فوت کرد و روآن سرزنش شد برای تمام فاجعه است.

سه سال بعد یک نجات خدمه بازیابی Endura خرک از الماس است. اما آنها همچنین کشف مرده-ish (دفعات بازدید: revivable) بدن Citra و روآن – Rowan این scythedom بزرگترین قربانی و Citra تنها دیگر Endura بازمانده چه کسی می تواند تضمین نماید که Goddard نه روآن مرتکب این فاجعه. اما با وجود خود منجر به بد نامی Citra و روآن اشغال کمتر روایت پهنای باند در این کتاب نسبت به دو مورد قبلی. Ex-Thunderhead عامل Greyson Tolliver طول می کشد در مرکز صحنه به عنوان نشانی نجات کاپیتان Jerico Soberanis. (قابل توجه Shusterman را درمان Jerico را سیالیت جنسیتی است و بهترین انگیزه نویسنده نمایندگی غیر دودویی شخصیت است که من تا کنون خوانده شده است.)

مهمتر ما همچنین یاد بگیرند که Thunderhead در حال حاضر کاهش یافته است خاموش – جز به Greyson. به عنوان تنها واسطه بین نوع بشر و Thunderhead Greyson است rebranded به عنوان یک پیامبر توسط Tonists موسیقایی با مضمون مذهبی و فرقه است. Tonist شماره تورم به عنوان مردم به شدت به دنبال مطرح کنید با Thunderhead. Goddard, سنجش یک تهدید حرکت تا کنون نزدیک به یک وحشتناک برخورد بین Tonists و گلابتون که Thunderhead نمی تواند جلوگیری از.

بیایید نگاهی به یک گام به عقب و بحث Tonists’ تقویت حضور در “عوارض” که ممکن است ناآرام برخی از خوانندگان از ایمان است. در “داس” و “Thunderhead,” Tonists شد بی ضرر درجا صلح طلبان که خود را متعهد به هماهنگی و مرگ طبیعی است. در “عوارض” Shusterman satirizes Tonists به این نکته که خود را دین سازمان یافته می افتد جایی بین شرور و vaudevillian.

رویکرد جدید مبهوت من به عنوان Shusterman نشده گفت: خیلی در مورد Tonists در مطبوعات (شاید برای جلوگیری از اخلال گران برای چنین buzzy سری آخر). اما پرکار آثار کاوش طبیعت انسان از طریق ناکجاآباد, سیاست و علم است. در اینجا او به بررسی تکنولوژی و دین است.

در یک سال 2018 قطعه برای Hypable, Shusterman بمب نقطه ای که در آن زندگی واقعی و زندگی دیجیتال تاری خواستار آن را “یک معمای که به عنوان متافیزیکی آن را به عنوان فیزیکی است.” مفهوم خود را از یک هوش مصنوعی به عنوان بخشی از Tonists’ تثلیث مقدس تار آن بیشتر است.

“در یک معنا Thunderhead خدا-در-آموزش” Shusterman گفته ناشر هفتگی در حدود همان زمان. “آن را دوست دارد بشریت با هر فیبر بودن آن, اما آن را در حال آمدن است به همان نتیجه گیری است که هر قدرتمند نهاد را در رسیدن به در مورد رابطه آن با ما. … این Thunderhead به آرامی می آید به درک که بشریت باید اجازه داده شود به شکست گاهی اوقات به شدت در جهت رشد. ما باید اجازه داده شود به اشتباهات است که آن را نمی تواند دلیل بر خلاف Thunderhead – و بر خلاف ما نسخه های مختلف از خدا – ما کامل نیست.”

این است که یک سری در مورد اجتماعی تحریم قتل در هوش مصنوعی-اجرای ناکجاآباد با غیر قابل تصور بدن تعداد و یک ضربدر در دین است. من به خوبی می توانید تصور کنید که خوانندگان درخواست “درخواست تجدید نظر چیست؟”

برای من همه چیز در مورد Shusterman را تاملات در اخلاق به خصوص در مورد هوش مصنوعی و نقش آن در زندگی یا مرگ تصمیم گیری. در این مجموعه آن را به عنوان اگر Shusterman است که با داشتن یک گفتگو با جهان و روح خود را در مورد معنای زندگی انسان زمانی که در کنار دیجیتال پزشکی و جاودانگی است. این گفتگو من می خواهم به شنیدن – اما نه برای ضعف قلب است.

نگاهی به “سنین 14+” توصیه جدی است. به عنوان Shusterman گفت: واشنگتن پست اخیرا “ما نوشتن dystopian داستان به قصه های احتیاطی نه راهنما.”

“تلفات” یک داستان احتیاطی برای اطمینان حاصل کنید. وحشتناک بله. فکری به صراحت. نیل Shusterman زوم در روی تیغ-خط نازک بین مدینه فاضله و ناکجاآباد. رویکرد با مراقبت و گوش دادن است که برای عمیق تر مکالمه.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im