Naveen Patnaik: رهبر که پیاده بحث

Odisha تبدیل شده است برای اولین بار دولت به طور رسمی گسترش مستند تا 30 آوریل برای جلوگیری از Covid موارد است. در یک پیام ویدئویی به مردم اوریسا وزیر Naveen Patnaik گفت: “ما تا به حال به تصمیم دشوار بین زندگی و معیشت/کسب و کار. ما در زمان تصمیم گیری دشوار برای نجات زندگی مردم در شرایط فعلی. این یک اولویت است,” او اضافه شده است. Odisha گزارش اولین مورد در اواسط ماه مارس و آوریل 9 صبح تا به حال 42 مثبت موارد از جمله مرگ است. هر چند تعداد موارد بسیار کم در مقایسه با دیگر کشورهای سانتی متر حرکت ستوده است قاطع و دور اندیش در شرایط فعلی. در واقع Patnaik یکی از معدود سیستم مدیریت محتوا که رفت به یک حالت مبارزه علیه این بیماری در حال از کلمه برو. در مارس 13, دولت اعلام کرد و آن را یک ‘فاجعه’ و غروب موسسات آموزشی, سینما, سالن, عمومی استخرهای شنا و ورزشگاه حتی اگر دولت تا به حال گزارش نشده است تنها یک مورد از عفونت پس از آن. دولت قدرت آن مقامات به اعمال محدودیت با استناد به مفاد بیماری های همه گیر عمل می کنند و 189 و بخش های آیین دادرسی کیفری (CrPC). مهم تر آن بود که دولت برای اولین بار برای راه اندازی بیمارستان برای درمان تنها coronavirus بیماران. دولت به خوبی تحت کنترل تا Tablighi Jamaat قسمت اریب تعادل است. اما ناگهانی خوشه در صورتی که نمی dented دولت تصویر. کار در یک جنگ جای پای دولت نیز airlifted Covid-19 کیت های آزمایش برای 4,000 آزمون معرف و ویروسی حمل و نقل متوسط (VTM) کیت از ماهاراشترا بمبئی از طریق ویژه حمل و نقل هوایی. آن نیز افزایش یافته است که جسم از آن صندوق های احتمالی از 400 تومان کرور روپیه به تومان 2,000 کرور برای پاسخگویی به نیازهای فوری برای مهار و مدیریت.

خوب, این اولین بار نیست که سانتی متر نشان داده شده است خود را دور بینی و هوشیاری نسبت به مقابله با یک فاجعه است. Naveen Patnaik, از روی علاقه به عنوان Naveen ببو توسط خود طرفداران خود را نشان داده اداری فراست با سرعت دست زدن به طوفان Fani یکی از بزرگترین طوفان گرمسیری در مارس 2019 با “صفر تلفات رویکرد” درآمد effusive ستایش از سازمان ملل متحد و رسانه های جهانی.

یک مرد از چند کلمه Naveen ببو که پیوست, سیاست, پس از مرگ پدرش Biju Patnaik در سال 1997 یک معما است نه تنها برای مخالفان سیاسی خود را, اما همچنین حامیان او. شناخته شده در دایره سیاسی برای او غیر قابل پیش بینی طبیعت, Naveen همیشه با استفاده از این طبیعت به نفع خود اجازه اقدامات خود را به انجام تمام صحبت. جالب است که 73 سال شناخته نمی شود بنابراین رسانه ها زرنگ و دانا شده است هرگز وابسته به روابط عمومی تمرینات ساختمان. جای تعجب آن سود سهام پرداخت می شود! او طولانی ترین خدمت سانتی متر در Odisha سیاسی در تاریخ و یکی از طولانی ترین خدمت CMs در هند.

بنابراین چه چیزی باعث این 73 ساله BJD رهبر شکست ناپذیر ؟ خود را پاک کردن تصویر در میان حامیان با وجود اتهامات خود را در حزب و دولت در معدن و دخترک صندوق کلاهبرداری یکی از بزرگترین دلایل محبوبیت خود را. اقدامات سریع در برابر فاسد وزرا و مقامات در نظر گرفتن تصمیم گیری های دشوار در مناسبت های مختلف مانند تخلیه encroachers نزدیکی Jagannath معبد در پوری با وجود مقاومت قوی از محلی داده اند تصور که او دشوار است استاد با هیچ مزخرف نگرش است. در این آزمایش بار نیز او نیست خودداری از گرفتن و سخت گیری های جسورانه. تصمیم خود را به چهار ماه پیش برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و ترکیب اصلاحات به این بیماری همه گیر عمل می کنند که رهبری سیستم مدیریت محتوا دیگر به دنبال کت و شلوار به وضوح به او می دهد یک لبه بیش از دیگر رهبران.

ثانیا اعتماد خود را انتخاب بوروکرات (بخوانید خصوصی, منشی, VK Pandian) ثابت شده است که یک دارایی برای او در حفظ شفافیت انتخابات وعده(5T (کار تیمی, فن آوری, شفافیت, زمان منجر به تحول) که در آن او سوار به قدرت است. با ساخت تعجب بازدیدکننده داشته است به مکان های مختلف برای نظارت بر اجرای طرح های مختلف (مانند Re برنج یا KALIA طرح) مصرف بی سابقه ای در تصمیمات خود اعتماد lieutenants رهبری Pandian کشیده اند قدردانی نه تنها از صاحب نظران سیاسی بلکه مرد مشترک است.

ثالثا با اجازه دادن به کارکنان خود را در مرکز صحنه در جلسه توجیهی روزانه به مطبوعات در Covid (در حالی که دیگر سیستم مدیریت محتوا مشغول هستند خمیدگی موردتوجه) او نشان داده است که او یک تیم واقعی رهبر است.

چهارم با نگه داشتن یک پلان آماده درست در همان ابتدا از راه اندازی یک خط تلفن شماره برای مردم به دنبال اطلاعات در مورد شیوع به راه اندازی یک وب سایت اختصاصی, covid19.odisha.gov.در خیلی قبل از این پورتال ملی در آمد و اجباری برای تمام آینده به دولت به ثبت نام در پورتال نویسنده-تبدیل سیاستمدار نشان داده است درست است, ویژگی های یک رهبر رویایی.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم خود را طرفدار مردم سیاست را ساخته اند او را رهبر توده ها. در حالی که طرح های رفاه اجتماعی او را برنده انتخابات پس از انتخابات هجوم ضد تصدی, Patnaik تصمیم به تحمل تمام هزینه های اقامت و درمان پزشکی از رشته کارگران در کشورهای مختلف که در طی 21 روز ملی مستند برنده قلب از منتقدان خود را به عنوان به خوبی. یک رهبر قدرت واقعی تست شده است در طول دوران سخت و Naveen ببو است تا تاریخ تصویب آن با پرواز رنگ ها. چیزی است که ارزش تقلید برای دیگر رهبران سیاسی!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de