طبیعت بسیار عصبانی: Covid سیکلون و در حال حاضر heatwave

هند منابع کشیده و به مبارزه Covid-19 با موارد ادامه به هر دو افزایش و گسترش پس از دو ماه شدید مستند. و در عین حال, این است که نه تنها بحران در شهر است. هفته گذشته فوق العاده سیکلون طوفان Amphan چپ پشت یک دنباله از تخریب در این کشور در ساحل شرقی و در این هفته یک heatwave است سوزان جنوب. با درجه حرارت افزایش فراتر از 45°C آی صادر کرده است قرمز و نارنجی هشدار برای مناطق مختلف. در Uttarakhand آتش سوزی جنگل مواج دوباره.

این بیماری همه گیر در حال حاضر محور اصلی هزینه های بشریت را تخریب طبیعت و موج گرما یکی بیشتر تجلی همان جمعی آسیب پذیری و کابوس. تخلیه پوشش درخت و خاک رطوبت متوسط بیشتر انتقال حرارت از زمین به اتمسفر و البته تمام گازهای گلخانه ای اضافه شده به این کوکتل تا حول و حوش. در واقع ماه گذشته گره خورده است برای جهان گرمترین مارس در ضبط و 2020 است تهدید به گرمترین سال از زمان شروع ثبت – با وجود ماه از توقف عادی فعالیت های اقتصادی. این هم یک یادآوری است که میشن آسمان و تمیز کننده هوا با استعداد coronavirus مستندات بسیار محدود درمان است. تغییر واقعی نیازهای بلندمدت و ساختاری تغییرات در رفتار انسان و کسب و کار.

شده است وجود دارد یک معامله بزرگ از امید با بیان این که به نوعی همه گیر های مستند و birdsong پر کردن این مستند را در جهان تغییر جهت تغییر آب و هوا در روشن مد. اما شانس هستند که حتی این قضیه اتفاق خواهد افتاد. به افزایش بیکاری و فقر ناشی از این بیماری همه گیر می تواند ارسال کشورهای عجله برای رشد pell-mell با مقررات زیست محیطی در حال پرتاب کنار به جای تقویت شده است. به همین ترتیب چند جانبه که مورد نیاز است برای پلیس چارچوب واقعا رسیدن به هر چیزی قابل توجهی است که به دنبال shabbier از دیروز.

اما جهان نمی توانیم حالت سکون و یا شکست در این. افزایش حوادث آب و هوایی شدید از استرالیا به امریکا تاکید است که تا آنجا که این بیماری همه گیر است مختل زندگی عادی در دراز مدت تغییر آب و هوا است incalculably خطرناک تر است. بنابراین دولت باید در پیدا کردن زمینه های مشترک برای تغییر. پست Covid بازسازی ارائه می دهد یک پنجره خاص برای شکل گیری فعالیت های اقتصادی با کاهش تولید گازهای گلخانه ای و کاهش آب و هوا خطرات.

همانطور که برای چه چیزی مورد نیاز است در هاریانا غرب MP Vidarbha راجستان و غیره در روزهای آینده آن فراوان است خنک کننده پشتیبانی می کند. قرار گرفتن در معرض از شهروندان در همه مناطق آسیب دیده باید به حداقل برسد, آنها نیاز به ماندن هیدراته و خدمات بهداشتی و درمانی نیاز به دنده تا برای شکایت از خستگی گرما. بیش از حد اغلب بیش از چند ماه گذشته ما را دیده اند متفاوت آغوش کشیدن دولت در جهات مختلف. اما این عدم هماهنگی به طور جدی لطمه می زند و منافع شهروندان است. ماندن سرد نیز نیاز دولت های کسب و کار و جامعه مدنی به عمل خود را با هم. چه باید به من قرض بدهید فوریت این است که با توجه به WMO موج گرما بودند مرگبارترین هواشناسی خطر در 2015-2019 دوره است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>