طبیعی-گاز صادر مبارزه برای قفل کردن خریداران

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کامرون LNG صادرات تسهیلات در داغداغان, La., در سال گذشته.

عکس: لی میلیس/ایسنا

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای فشار آمریکایی گاز شیل زمانی که او در سفر به هند این هفته است. تا کنون ایالات متحده صادرات گاز ثابت کرده اند به سختی فروش در سطح جهان است.

شرکت های ایالات متحده تلاش کرده اند تا به خط خریداران خارجی حاضر به ثبت نام در طولانی مدت تخفیف برای گاز طبیعی مایع به عنوان جهان در حال تجربه یک تقاضا از سوخت.

جهانی خریداران از جمله هند را به جای تبدیل به یک مایع به طور فزاینده ای در بازار برای ارزان تر LNG تهدید آینده بیش از دو دوجین اضافی طبیعی-صادرات گاز از امکانات ارائه شده در ایالات متحده آمریکا است که نیاز به پیشرفت قابل ملاحظه تعهدات از خریداران به امن میلیارد مورد نیاز برای این پروژه ها برای رفتن به جلو.

ایالات متحده به سرعت تبدیل به جهان سوم بزرگترین تامین کننده گاز طبیعی مایع به لطف ثروت باد اورده از سوخت باز fracking بوم. اما شرکت های آمریکایی تلاش کرده اند در سال های اخیر به فروش بیش از نقطه محموله در میان رقابت از رقبا در قطر و روسیه و استرالیا است.

از سال 2011 از طریق 2015, ایالات متحده آمریکا تامین کنندگان زده 37 فروش بلند مدت معامله با خریداران خارجی برای ترکیب 67 میلیون تن گاز در سال, با توجه به S&P جهانی Platts. بسیاری از آن کل منعکس معاملات به صف مشتریان در اوایل ایالات متحده LNG صادر کنندگان از جمله فریپورت LNG توسعه LP و Cheniere انرژی , Inc.

از 2016 تا 2019 از طریق آمریکا تامین کنندگان برتر 19 دراز مدت معاملات با خریداران خارجی پوشش 24 میلیون تن LNG در سال S&P جهانی Platts داده ها را نشان می دهد. که در مجموع شامل یک معامله بین Exxon Mobil Corp و قطر که به مبلغ یک های توافق بین تولید همکاران.

“پایین-قیمت محیط باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای ثبت نام در طولانی مدت معاملات و بازار در حال تکامل است به یک مطلب مشخص بازار” گفت: رابرت هزینه Cheniere معاون رئیس جمهور در امور بین الملل و توسعه تجاری است. “با این حال هنوز هم وجود دارد پاک کردن نقش برای قراردادهای بلند مدت. برخی از خریداران ممکن است این را به عنوان یک فرصت برای قفل کردن در قیمت های پایین است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دفاع و پشتیبانی صادرات LNG معاملات در ایران با سابق وزیر انرژی ریک پری و دیگر مقامات شعار بالقوه از “آزادی و گاز” و “مولکول آزادی” برای کمک به اروپا و آسیا کاهش وابستگی به روسیه و خاورمیانه منابع.

مقامات ایالات متحده را به شدت دنبال LNG توافق با کشورها از جمله چین و هند و لهستان و اوکراین است. تا کنون کمتر بتن معاملات پدید آمده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، سه نفر از چهار nonbinding LNG موافقت نامه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد با چین پس از آن سقوط از هم جدا و از آن آمریکا را به جنگ تجاری با چین مختل آمریکا LNG جریان به کشور است.

Cheniere انرژی مایع طبیعی-صادرات گاز از پایانه در کورپس کریستی, تگزاس.

عکس: ادی مهر/اخبار بلومبرگ

هنگامی که او باعث می شود اولین سفر رسمی به هند این هفته آقای ترامپ خواهد پیوست بازرگانی, منشی ویلبر راس و وزیر انرژی دن Brouillette, در میان دیگر مقامات به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی. سفر خواهد تمرکز اقتصادی و انرژی در روابط بین کشورها رسمی به خبرنگاران گفت:.

آقای ترامپ سعی خواهد کرد برای قفل کردن یک آینده نگر مقابله علنی زمانی که نخست وزیر نارندرا مودی بازدید هوستون در ماه سپتامبر. در آن زمان آقای ترامپ تبلیغ یک $7.5 میلیارد nonbinding LNG توافق بین نوپای ایالات متحده صادر کننده انسان Inc. و هند Petronet LNG Ltd.

به اشتراک گذاری افکار خود را

می توانید آمریکایی LNG صادر کنندگان موفق در میان جهانی گاز و حرص و ولع خوردن? پیوستن به مکالمه زیر.

چنین معامله را قرار داده و انسان را پیشنهاد آمریکا در سواحل خلیج فارس, صادرات, تسهیلات, 27 میلیارد دلار تخته پاره روی اب LNG پروژه در لوئیزیانا نزدیک به مجموع تعهدات آن نیاز دارد را به حرکت به جلو و امن تجارت پیروزی برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

انسان اجرایی مگ ملایم رئیس Charif Souki و دیگر مقامات شرکت به عهده دارد به هند این هفته برای ادامه مذاکرات با Petronet. در یک مصاحبه خانم آرام گفت: او قدردانی رئیس جمهور با تاکید بر نقش انرژی در اقتصاد ایالات متحده و نیست نگران کاهش در بلند مدت پیمانکاری.

مگ ملایم مدیر عامل شرکت انرژی انسان نیز به هند سفر این هفته است.

عکس: حداکثر Burkhalter برای وال استریت ژورنال

“به نظر من که به عنوان یک مثبت” خانم آرام گفت. “ما شاهد کمتر و کمتر قراردادهای بلند مدت به دلیل خریداران و فروشندگان در حال تبدیل شدن راحت تر است که بازار در حال رفتن به آن وجود دارد.”

خانم آرام گفت: انسان دارای حدود دو سوم از تعهدات آن نیاز به رفتن به جلو با Driftwood پروژه و کار نسبت به تکمیل یک معامله با Petronet تا پایان ماه مارس است.

برخی از تحلیلگران بر این باورند 2020 است محوری سال برای آمریکا LNG صادرات صنعت به عنوان کم هزینه رقبا در خاورمیانه و آفریقا تصمیم می گیرید که آیا به جلو حرکت کند با توسعه صادرات است که می تواند به کاهش نیاز به آمریکا و پروژه ها. در علاوه بر این به انسان, Freeport, LNG, متعلق به موسس مایکل اسمیت زیرساخت های جهانی همکاران و اوزاکا گاز Co. Ltd. و کامرون LNG LLC متعلق به وابستگان از Sempra Energy, میتسوبیشی Corp. مجموع SA و Mitsui & Co. در حال برنامه ریزی برای گسترش موجود امکانات ایالات متحده آمریکا.

آسیایی و اروپایی خریداران کشیده به جذب LNG گردش در کشتی در سراسر جهان است. برخی تبدیل شده است که دور در چین پس از شیوع کروناویروس. هندی طبیعی-شرکت گاز گیل (هند) با مسئولیت محدود. بالا بفروشید است برخی از ایالات متحده کالا در سال گذشته با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

“تنها وجود دارد بسیار اشتها در سطح جهانی برای عرضه از دورترین کننده در جهان به بازارهای آسیایی گفت:” مادلین Jowdy, مدیر ارشد, جهانی گاز و LNG برای S&P جهانی Platts.

خریداران خارجی متعهد به بلند مدت قراردادهای خرید از آمریکا ال ان جی در حال پرداخت تقریبا دو برابر به عنوان خریداران در نظر گرفتن محموله از نقطه بازار است. در اصل آنها به طور بالقوه از دست دادن $14 میلیون به 17 میلیون دلار در هر محموله در برخی از قرارداد حمل و نقل گفت: Dumitru Dediu, یک شریک در شرکت مشاوره مک کینزی و شرکت است. او معتقد است اکثر صادرات پایانه های پیشنهادی در ایالات متحده هرگز ساخته شده است.

“ما در حال صحبت کردن در حدود 30 یا بیشتر پروژه های, و من فکر می کنم فقط دو یا سه در چهار—به احتمال زیاد به جلو بروید” آقای Dediu گفت.

با جهانی کالا معامله گران مانند Gunvor و Trafigura گروه بازی در حال رشد نقش در LNG در بازار ارزان قیمت ها به صورت نقطه ای کالا و محموله های در حال وادار کردن ایالات متحده LNG شرکت برای ارائه ارزان تر قرارداد.

در تلاش برای خواستگاری مشتریان بالقوه به 10 تا 20 سال offtake موافقت نامه های برخی از شرکت های ایالات متحده ارائه داده اند ultralow هزینه برای liquefying گاز طبیعی—به عنوان کمی به عنوان $1.75 هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع. که قیمت زیر 2 دلار به ازای هر واحد سرمایه هزینه liquefying گاز برای برخی از پروژه های.

انسان را خانم آرام باقی می ماند, خوش بینانه, و اشاره کرد که تقاضا برای LNG آمریکا به افزایش خود ادامه داد.

“شما هنوز هم نیاز به 75 میلیون تن از پروژه های دیگر. ما واقعا از مشاهده آن به عنوان ‘همه در حال خوش آمدید,’,” او گفت:.

نوشتن به Collin در یتن [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im