هم پیمانان طبیعی: با وجود مسائل در تجارت هند و آمریکا باید با هم کار کنند در امنیت

به عنوان دولت آماده پذیرایی بزرگ برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوال بزرگ هنوز باقی مانده است که آیا این دو کشور می تواند کار یک تجارت و معامله است. در آستانه سفر خود تهمت شکایت – در خطر ابتلا به صدایی risible حداقل به گوش – که ما “نه درمان بسیار خوبی توسط هند” اما با این وجود او را دوست دارد نخست وزیر نارندرا. این است که بی شباهت به مغلوب ساختن پیشی جستن در چین – که چین stiffs آمریکا در تجارت اما با این وجود او سهام یک پیوند با رئیس جمهور چین.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرایش به براکت هند با چین است که البته ناعادلانه است. هند و آمریکا باید چندین نقطه استراتژیک متمم در حالی که چین به چالش کشیدن آمریکا در هند و اقیانوس آرام در منطقه و سراسر جهان است. علاوه بر این اقتصاد چین پنج برابر بزرگتر از هند ferociously رقابتی و مایل به استفاده از هر وسیله ای برای به دست آوردن اهرم. هند در مقابل متعهد به قوانین بین المللی بر اساس سفارش و خود سرانه درآمد صرف $2,000 (شاید حجاب گجرات محله های فقیرنشین از مغلوب ساختن پیشی جستن چشم نیست یک ایده عالی). طنز این است که چین تبدیل به ثروتمند در پشت دسترسی به بازار آن لذت می برد و به آمریکا و دیگر کشورهای غربی در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد قصد انکار است که به هند است.

در حالی که همه این است که به احتمال زیاد یک تاکتیک چانه زنی در مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی از آن با این حال تاکید چگونه دور از هم این دو کشور در تجارت – زمانی که در حالت ایده آل واشنگتن باید قطع هند برخی از کساد داده ترازی از منافع و ارزش های, در حالی که دهلی نو بیش از حد باید بیشتر پذیرای آمریکایی نگرانی. اما حتی اگر هند و آمریکا نیست و در همان صفحه در تجارت باید تلاش ساخته شده است برای افزایش امنیت ارتباط است. در سال های اخیر هند شده است به طور مداوم خرید قابل توجهی در دفاع سیستم عامل از ما و حتی در مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید از این است که میله میله به خرید گران قیمت کیت. این باید ارام کردن مغلوب ساختن پیشی جستن mercantilist نگرانی حتی به دهلی نو پرتاب یک حزب بزرگ برای او برای نشان دادن قدرت مردم-به-مردم ارتباط بین دو کشور.

اهمیت امنیت در ارتباط است تاکید تحولات در افغانستان که در واشنگتن به نظر می رسد به پرتاب در حوله و یک ‘صلح’ مقابله می توانید ببینید طالبان دست آوردن مجدد قدرت و نفوذ خود را در کابل. اسلام آباد پس از آن می تواند استفاده از این فرصت را به تغییر مسیر افراط گرایان نسبت به هند است و به احتمال زیاد به ‘آب و هوا’ متحد پکن در آن گوشه. دهلی نو و واشنگتن باید برای اطمینان از این اتفاق نمی افتد و باید خود را هماهنگ استراتژی دراز مدت نسبت به این پایان است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im