چوب پرچم آریزونا

نام pop up به سرعت در ویتنی Rencountre صفحه کامپیوتر و او احوالپرسی آنها را به عنوان او را در فرد.

آنچه میشم? فریاد به شما. چگونه آن را می رود ؟ بله دارد’eeh. خوب برای دیدن شما و بستگان.

او نقاط کسی از منمونی ملت ویسکانسین قبیله که میزبان رقابتی رقصنده, خوانندگان و نوازندگان درامز در لباس شاهانه یا فاخر سنتی در اواخر تابستان.

“زیبا پاوا وجود دارد,” او می گوید.

تشریفات از کلاغ نهر سو قبیله در داکوتای جنوبی به طور معمول در پاوا مدار در بهار پیوستن به هزاران نفر از دیگران در رنگارنگ نمایش از فرهنگ و سنت است که در ذات خود به معنای بالا بردن افراد در طول زمان دشوار است. در میان بیماری همه گیر کوروناویروس این گردهمایی در یک فرم جدید آنلاین.

“گاهی اوقات ما باید این توهم که ما در مجموع کنترل, اما طول می کشد زمان هایی از این عدم قطعیت ها و چالش ها از احتمال مرگ به ما کمک می کند گام به عقب و داد گفت:” آقای Rencountre همکاری سازمان از Facebook گروه اجتماعی فاصله پاوا که فنر تا حدود یک ماه پیش به عنوان بیشتر ایالات و قبایل توصیه مردم به ماندن در خانه.

به طور معمول این زمان از سال, یک رشته از powwows توسط قبایل بومی آمریکا و دانشگاه خواهد بود جریان در سراسر ایالات متحده با اعضای قبیله ای تجلیل و نمایشگاه فرهنگ و اجتماعی مانند هويدا. این powwows نشان دهنده تکامل از آهنگ و رقص از زمانی که سنت های قبیله ای مجبور شدند زیرزمینی در اروپا حل و فصل آقای Rencountre گفت.

این بیماری همه گیر است لغو و یا به تعویق افتاد و تقریبا همه آنها از جمله دو تا از بزرگترین در ایالات متحده آمریکا – دنور مارس پاوا و اجتماع ملت در آلبوکرک نیومکزیکو برگزار شد, در ماه آوریل است.

فاصله اجتماعی پاوا کمک کرده است و پر کردن جای خالی به سرعت در حال رشد به بیش از 125,000 اعضای.

از اعضای مختلف قبیله ای سازمان ملل ارسال عکس ها و فیلم ها از خود و عزیزان رقص اغلب در لباس شاهانه یا فاخر. این صفحه تبدیل به یک دوز روزانه از نماز و آهنگ و رقص را به خوبی خواسته های طنز و شاد تولد.

در یک ویدئو اردن Kor نشسته در وسیله نقلیه خود را پس از یک تغییر در سن خوزه کالیفرنیا اورژانس بیمارستان. یک داکوتای آهنگ جنگ او به عنوان یک کودک آموخته است که می توان یک پاره شد تندرست اطراف در سر خود را. او نیش ترمزی میزند خود را ماسک و کلاه و آواز می خواند سیلی ضرب و شتم بر روی فرمان.

“آنهایی که بزرگترین اجتماعی دور نگه داشتن کار در هر آنچه در آن است که شما به ارمغان می آورد شادی و کمک می کند تا شما در حفظ و متصل” گفت: آقای Kor که اینروز و Wapetonwon Lakota. “و دست خود را بشویید!”

این صفحه همچنین میزبان یک هفته زنده پاوا با سازمان – آقای Rencountre استفانی هبرت و دن Simonds – نصب و راه اندازی یک صف داوطلب گروه درام, خوانندگان و رقاصان برای ساعت طولانی رویداد. این آخر هفته گذشته آقای Rencountre وصله مردم از سراسر کشور در خوراک زندگی می کنند.

یک بازار در سایت اجازه می دهد تا فروشندگان به نمایش گذاشتن نقاشی های تسبیح, طلا و جواهر, زنبیل و لباس.

آنلاین پاوا فاقد برخی از عظمت بودن در فرد و دیدن صدها نفر از هنرمندان پر کردن عرصه برای ورود به بزرگ. آن را ندارد رول تماس از قبیله ای خانواده سلطنتی, خوانندگان و قهرمان رقصنده. و آن را نشانی از دسته ها به صورت رقابتی ،

اما آن ارائه می دهد یک راه برای نگه داشتن مردم در ارتباط است.

“هنگامی که ما رقص ما برای نماز و حفاظت” گفت: عضو Mable موسی از Lumbee قبیله در کارولینای شمالی. “بدون توجه به آنچه ما انجام می دهیم ممکن است خداوند همیشه از ما محافظت می کند که آیا ما در حال زندگی یا مرگ.”

خانم موسی آموخته به رقص بعد از آن در زندگی و در حال حاضر رقابت در “عصر طلایی” رده در powwows. در یک تصویری از جنوبی سنتی رقص او حرکت می کند در اطراف یک درخت زغال اخته در حیاط او را به آرامی اما با انرژی بالا.

“حتی اگر من 72 هستم مثل 29,” او گفت:.

خانم موسی گفت: این رقص به معنای آرامش مردم کمک می کند تا او را در مقابله با ترس اطراف coronavirus و مشکل دور ماندن از دیگران است.

قبیله ای اعضا نیز ارسال در جای دیگر در رسانه های اجتماعی از جمله جوانان حلقه رقصندگان از Pojoaque پوبلو در نیومکزیکو.

برای کسانی که در حال مشاهده برای اولین بار آقای Rencountre را تشویق می کند یک ذهن باز.

“ما بخواهید آنها را به شکستن دیوار به احساس رقص به آهنگ احساسی که شما در حال تماشای,” او گفت:. “فکر نمی کنم در مورد آن از یک نقطه نظر فنی. درک ایجاد این آهنگ و رقص می آید از محل نشاط بخشی است.”

Leiha پیترز رشد, انجام, صدای جرنگ جرنگ, لباس رقص به معنای برای شفا. لباس مشخص مخروطی شکل شعر به طور معمول ساخته شده از درب قوطی توتون و تنباکو. در حال حاضر او تسبیح برای کودکان لباس و سنکا معلم زبان.

او به تازگی ارسال شده تصویری از دو نفر از فرزندان او و عموزاده خود را انجام دود رقص در اتاق نشیمن خانه اش در نیویورک, هند, رزرو, northeast of Buffalo, New York. ریشه های خود را مخلوط به عنوان یک رقص برای مردان به برکت خود را قبل از آنها به جنگ رفت و یک راه برای پاک کردن دود از خانه های سنتی به نام خانههای طویل او گفت:.

فرزندان او رشد دانستن احترام و پروتکل که همراه با رقص و آهنگ ها. آنها همچنین از آن لذت ببرید با آن گاهی اوقات رقابت در خانواده حیاط خلوت را به نفع خود فنجان Kool-Aid یا کیسه آب نبات خانم پیترز گفت.

“برای آنها که رقص پزشکی خود را در آن. آن را همه چیز را به ما,” او گفت:. “این انرژی آن را ورزشکاری از آن سالم ماندن و زندگی یک زندگی بهتر با انتخاب های غذایی. آن را آسان به انجام آنچه آنها انجام دهد.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو