ملیسازی داده خواهد شد از بین بردن ارزش برای کسب و کار سرمایه گذاران

در یک حرکت است که منعکس کننده دولت هند چین-حسادت ما احتمالا در آغاز به کار بزرگترین ورزش از دولت تخصیص مالکیت خصوصی در تاریخ مستقل هند — ملیسازی داده است.

یک کمیته از کارشناسان به رهبری Infosys بنیانگذاران کریس Gopalakrishnan توصیه کرده است که دولت هند از طریق یک پیشنهاد تنظیم به نام “غیر شخصی اطلاعات قدرت’, نهایی خواهد بود داور از اینکه دولت یا یک شرکت خصوصی می تواند اختصاصی “غیر-اطلاعات شخصی” از هر شرکت در هند است. این حتی می تواند داده های خام اما محروم از هر شخصی شناسه.

بنابر این فاکتورها از یک توزیع کننده اسباب بازی در پونا در دسترس می تواند یک رقیب در Satara با خریدار جزئیات حذف شده است. اطلاعات در مورد تقاضای مصرف کنندگان برای Patanjali را صابون چریش در بنارس و Prayagraj می تواند در دسترس Dabur. در حالی که واقعی داده خواهد شد به صورت رایگان, ارزش افزوده مانند داده های برآورد منطقه ای تقاضا برای سال آینده برای هر شرکت می تواند mandatorily در دسترس خواهد بود در یک “عادلانه و غیر تبعیض آمیز” قیمت می باشد.

این پیام از این کمیته به کارآفرینان و بازرگانان در هند: دولت هند یا داده های متولی (که می تواند یک اداره دولتی) است که حقوق بیش از داده های شرکت خود را جمع آوری و یا ایجاد می کند. شما لازم نیست.

به همین دلیل است که این انجام می شود ؟ اطلاعات حیاتی برای رقابت توسعه هوش مصنوعی و اقتصاد از آینده است.
در ایمیل از سال 2012 ساخته شده در اوایل این هفته در ضد تراست جلسات در آمریکا Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل توضیح می دهد که چرا او می خواست به خرید Instagram: آن را به حال شبکه های تاسیس شد معنی دار برند و می تواند اخلال Facebook اگر آن را به یک مقیاس بزرگ است. خرید Instagram اجازه می دهد Facebook به خنثی کردن یک رقیب بهره مندی از یکپارچه سازی منحصر به فرد خود را “پویایی” و خرید زمان مشابه رقیب پدیدار می شود.

وجود نگرانی جهانی سلطه که داده ها و شبکه ایجاد اثرات زیادی شرکت های اینترنتی. شبکه اثرات ایجاد شده توسط تجزیه و تحلیل داده ها برای فعال کردن محتوا و محصول توصیه هایی برای ایجاد خدمات جدید و بهبود محصولات. این کمیته می گوید که mandatorily شکستن داده سیلوهای که شرکت های برگزاری و اطلاعات در دسترس به هر کسی به نفع کشور است.

که در آن است که بازار شکست داده به توصیه شدید حرکت می کند ؟ داده ها در سیلوهای نمی جلوگیری از افزایش اسنپ چت توییتر Sharechat یا حتی Infinite در حال ظهور به عنوان یک جهانی رقیب برای Facebook. این ایده از داده ها در سیلوهای به عنوان یک محدودیت برای رقابت نادیده غیر انحصاری طبیعت از نسل داده: کاربران می تواند بر روی سیستم عامل های مختلف در همان زمان.

یک نگرانی مشروع است که از ادغام عمودی توسط سیستم عامل است. یک تجزیه و تحلیل از 15,000 نتایج جستجو با نشانه گذاری پیدا کرده است که 41 درصد از صفحه اول نتایج جستجوی گوگل توسط گوگل-اجرای محصولات. هر دو گوگل و اپل خدمات رشد بودن پیش فرض بر روی سیستم عامل های خود را. آمازون گفته با استفاده از داده ها از محصولات بر روی پلت فرم خود را به تصمیم می گیرید چه چیزی برای فروش خود را تحت مارک های.
اگر این ایده است که در آن هند چین-حسادت در می آید که برای استفاده از این اطلاعات ملی مدل به هند AI ابرقدرت و رشد هوش مصنوعی بخش فن آوری آن را نمی خواهد کار.

اولا تحقیقات نشان می دهد که هوش مصنوعی را می توان در کمتر از داده ها و پردازش مقادیر زیادی از داده ها لزوما تولید یک خروجی بهتر. در مرحله دوم فقط به اشتراک گذاری داده ها به اندازه کافی نخواهد بود. برای ساخت یک هوش مصنوعی اکوسیستم شما بیشتر نیاز به قدرت محاسباتی و ذخیره سازی اطلاعات بیشتر دانشمندان انجام دهید از ویژگی های مهندسی و ایجاد مدل برای آموزش می دهد. کار می رود به تمیز کردن مجموعه مفید و قابل استفاده است. مهمتر از همه شما نیاز به هوش مصنوعی کسب و کار به لحاظ اقتصادی قابل دوام. هوش مصنوعی کسب و کار خود بود disincentivised با خطر مصادره از خود سرپرستی داده است. تخریب زنده ماندن تجاری هند AI بخش آن را به علت رکود و باطل مورد کسب و کار برای آینده ایجاد آموزش داده است. در نهایت با داده های ناشناس ساخته شده است آزادانه در دسترس خطرات ناشی از دوباره, شناسایی, نظارت و حفظ حریم خصوصی مضرات افزایش می دهد.

بدون شک وجود دارد که ما نیاز به بهبود رقابت قانون برای رسیدگی به سوء استفاده از سلطه علیه تامین کنندگان کسب آینده رقبای غالب بازیکنان, ادغام عمودی و عدم بی طرفی از سیستم عامل بازار و ازدحام که می تواند به جلوگیری از ظهور رقبای. این کمیته با رویکرد nationalising داده خواهد شد انجام بیش از آسیب خوب.

ما نیاز به فعال کردن باز کردن صدور مجوز که دولت هند در نظر گرفته شده در سال 2016 اجازه می دهد تا به اشتراک گذاری غیر رقابتی اطلاعات در منافع عمومی. ما نیاز به اطلاعات بازار اما مانند اتحادیه اروپا پیشنهاد کرده است که باید داوطلبانه به جای اجباری است. حمل داده ها باید کاربران را قادر به انتخاب کنید به داده های خود را به خدمات جدید است.

آنچه که ما لازم نیست در حال رقابت نگرانی و AI رویاهای استفاده می شود به عنوان یک مانع شعارهای اعتبار تخصیص اسرار تجاری و اطلاعات کسب و کار توسط دولت هند. ملیسازی این داده ها و خطر اجباری توزیع به رقبا را نابود ارزش برای کسب و کار و سرمایه گذاران و برای هند است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de