بوئینگ Starliner سفینه فضایی در نیومکزیکو فرود آمد و پس از آن تست پرواز در ماه دسامبر.

عکس: Bill Ingalls/آسوشیتد پرس

مسئولان سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا گفت: آنها را بررسی چگونه Boeing Co. BA -1.37% موفق به شناسایی اشکالات نرم افزار که منجر به یک botched فضا-کپسول راه اندازی در ماه دسامبر.

این آژانس فضایی آمریکا روز جمعه گزارش داد که قبلا نامعلومی نرم افزار عیب, در علاوه بر این به یک مشکل شناسایی قبلی که مانع از کپسول از رسیدن صحیح مدار.

داگلاس Loverro یک دانشیار مدیر ناسا گفت: این سازمان خواهد بررسی کند که آیا مشکلات گسترده تر در بوئینگ کمک به Starliner را مشکلات نرم افزار. او گفت: ناسا نظارت فضاپیما توسعه نیز شده بود کافی نیست.

“به نظر می رسد به عنوان اگر وجود دارد احتمالا می تواند روند مسائل در بوئینگ و بنابراین ما می خواهم به درک آنچه این فرهنگ در بوئینگ است که ممکن است منجر به این که” آقای Loverro گفت: در تماس با خبرنگاران.

بوئینگ رییس هیئت مدیره دنیس Muilenburg به عنوان رئیس اجرایی روز پس از Starliner راه اندازی on Dec. 20. در این حادثه برخورد یکی دیگر از ضربه به بوئینگ به عنوان مدیریت آن همچنان به کار را از طریق انشعابات از پایه 737 MAX. مسافر جت مبتنی شده از ماه مارس پس از دوم دو تصادفات منجر به مرگ و بوئینگ به حالت تعلیق تولید آن در ماه ژانویه است.

بوئینگ روز جمعه گفت که آن را امضا کرده بود, جدید 13 میلیارد دلار وام به تقویت نقدینگی است. مقدار آن در میانی بازار انتظارات است. مودی گفت که انتظار دارد که دو سال از تسهیلات اعتباری به طور کامل کشیده شده و در این سال جبران پیش بینی 11 میلیارد دلار تخلیه در پول نقد.

جیم چیلتون, یک بوئینگ معاون ارشد رئیس جمهور گفت: شیکاگو-بر اساس هوافضا غول می یاد از Starliner مشکلات نرم افزار و بررسی این موضوع است.

در علاوه بر این به Starliner ناسا قصد دارد با تکیه بر بوئینگ برای فضاپیما به عنوان بخشی از انسان اکتشاف ماه و دیگر نقاط منظومه شمسی است.

قبل از روز جمعه تحولات ناسا ایمنی بالا-پانل مشاوره خواست آژانس رهبران به حفر کردن به دلایل مشکلات نرم افزار و تعیین اقدام اصلاحی ممکن است لازم باشد.

در وب سایت خود ناسا نیز فاش کرد که مقامات هنوز هم به دنبال به درک علت ریشه ای از یک سوم مشکل فنی رخ داده است که در همان راه اندازی. به گزارش آژانس پرواز را تجربه متناوب مشکلات ارتباطی بین کپسول و زمین که مانع توانایی کنترل پرواز برای ارسال دستورات و در غیر این صورت کنترل خودرو.

نوشتن برای اندرو Tangel در Andrew.Tangel@wsj.com و داگ کامرون در doug.cameron@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im