NaMoste مغلوب ساختن پیشی جستن: چرا ما prez گرفتن ‘Kesariya مرهم” در گجرات

یک 15,000 مایل دور سفر است یک راه طولانی برای سفر به مدت 34 ساعت بازدید فقط با یک شب ماندن حتی با توجه به این راحتی از نیروی هوایی یک پمپ از وزارت امور خارجه و تطمیع از تاج محل. در واقع شوخی قبل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند مشاهده شده است که او از توقف های جهان را ببینید پایدار ترین یادبود به عشق نه به serenade همسرش, Melania اما به نظر خرید آن را به عنوان او تلاش برای انجام با گرینلند.

در ضمن اگر خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه نهفته در پشت موانع بتن با عجله ساخته شده در احمدآباد به پنهان کردن آن زاغه (و یا به دلایل امنیتی با توجه به دولت) نخست وزیر مودی در انتظار پاسخ “محصور آستوریا” عق زدن در مشهور شهر نیویورک هتل در حال حاضر متعلق به چینی.

جوک در ملک گشت و گذار و واقعیت را نشان می دهد کنار رئیس جمهور تهمت بازدید آرایه ای از شخصی داخلی و جهانی سیاسی و ژئو-استراتژیک ابعاد به آن است. آیا شما از آنها را تایید و یا نه ما رئیس جمهور و نخست وزیر هند در حال ریسک brothers-in-arms. در یک زمان مودی دولت تحت فشار است در محافل بین المللی بیش از آن رسوب اقدامات در کشمیر و رویکرد خود را به عیسی مسیح و تابعیت تهمت است نه خودداری کردند در نشان دادن خود را میل شخصی و دوستی با مودی. گجرات متقابل حرکت به خطر نخست وزیر هند در طول زمان خود را توسعه در هوستون. نیز وجود دارد که بزرگتر هدف از انتقال به پکن و جهان اسلام است که ما هند را ادامه سیاست دو حزبی که به دست آورد جدید بلند در بحبوحه وخامت روابط میان آمریکا و چین است.

نیز وجود دارد یک داخلی زیر طرح به این جغرافیای سیاسی داستان به تهمت سیاسی و اقبال. با وجود انتظارات در بسیاری از پایتختهای جهان است که او یک shoo-برای دومین دوره بسیاری از نظرسنجی ها نشان می دهد که تقریبا هر حزب دموکرات می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار حزب خود را کامل دایره تیرباران مراسم انتخاب یک نامزد. تنها یک زمزمه اقتصاد می ایستد بین وقت و شکست. آنچه که اغلب فراموش شده است تهمت برنده انتخابات 2016 توسط پوست از دندان های, با وجود این به ظاهر خوش تیپ کالج انتخاباتی از پیروزی یک 304-227 حاشیه (نامزد برنده نیازهای 270) حتی اگر او از دست محبوب رای ثبت 2.87 میلیون برگه های رای.

در یک برنده طول می کشد تمام سیستم که در آن یک نامزد می شود تمام آرا از حالت مهم نیست که چقدر باریک به رای مردم برنده, برگ برنده مسجل سه حیاتی متحده (پنسیلوانیا ویسکانسین و میشیگان) توسط یک ترکیب حاشیه تنها 80,000 آرا کیسه خود را در ترکیب 46 آرا. اگر آن سه متحده تلنگر به دموکراتیک ستون که در آن آنها متعلق به گذشته و سپس تهمت خواهد بود نان تست دست 258-273. او هنوز هم ممکن است در سال 2020 است. وجود دارد نزدیک به یک دوجین از جمله نوسان متحده آمریکا از جمله فلوریدا چند ساله در میدان نبرد که نسبت ناروا به دست آورد و تنها در اطراف 1,15,000 رای.

در خود پیو رای نیست و تعداد زیادی در انتخابات آمریکا. 4 میلیون به علاوه جامعه قوی نیست قاطع به عنوان یک رای گیری بلوک به دلیل اینکه اکثر هندی-رای دهندگان آمریکایی زندگی می کنند در غیر رقابتی ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک نیوجرسی, ماساچوست, مریلند, ایلینوی واشنگتن — همه محکم آبی و دموکراتیک است. اما جایی که آنها موضوع حتی در اعداد کوچک است که در میدان نبرد متحده مانند میشیگان است که 16 آرا و آن تهمت برنده تنها حدود 10000 آرا در سال 2016. ایضا ویسکانسین که تهمت برنده تنها 23,000 رای برای آن 10 انتخاباتی رای. شما شرط می بندم وجود دارد بیش از 10000 ‘desis’ در میشیگان فقط در بخش خودرو. ویسکانسین است که امریکا را برتر لبنی دولت و هارلی دیویدسون — که باید توضیح تهمت وسواس با تعرفه ها و شکستن به هند لبنی بخش. به عنوان یک دانشمند اشاره کرده است اگر آینده ریاست جمهوری می رود به پایین به سیم های سیم خواهد بود در ویسکانسین.

هندی آمریکایی ها به طور معمول لاغر نسبت به دموکرات ها با نزدیک به 80% حمایت از باراک اوباما و هیلاری کلینتون در آخرین سه انتخابات است. اما شواهد نشان می دهد شده است وجود دارد یک تغییر تدریجی به سمت جمهوری خواهان برای یک زن و شوهر از دلایل: سوء ظن در میان خارج از کشور hypernationalists از دموکرات های لیبرال تعصب است که دیده می شود به عنوان نرم افزاری در چه تهمت تماس های رادیکال اسلامی تروریسم و سخت در هند ناسیونالیستی افزایش است. دیگر: به عنوان سرخپوستان ثروتمندتر و بیشتر در حل و فصل ما آنها نسبت به ایران است که دیده می شود به عنوان کسب و کار و مالیات پسند.

پشتوانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن است به خصوص در میان Gujaratis که عمدتا کارآفرینی محافظه کار و حامیان مودی. در واقع اخیر نظرسنجی پیو نشان دادن محبوبیت بالا برای مغلوب ساختن پیشی جستن در هند اظهار داشت که “کسانی که دیپلم بیشتر با مودی/بی جی پی در هند به احتمال زیاد… به صدای اعتماد به نفس در مغلوب ساختن پیشی جستن”. مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده نیز پشتکار به استقبال این حوزه. از این رو kesariya (زعفران) خوش آمدید در گجرات.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de