Namaste ویروس: به عنوان جهان جنگ Covid-19 namaskar و aadaab ویروسی dislodging از دست دادن 😊

Covid-19 عفونت گسترده در جهان ساخته شده است و همه ما امیدواریم که ما می تواند فرار از این تب. برخی می گویند این کرو-na ویروس همواره غالب در ایالت بنگال گریبانگیر برای دهه طاعون koro-na یا نیست/ نمی تواند انجام دهد/ نمی خواهد انجام دهد. Bengalis عادت به فریاد “cholbe na’ (کار نمی کند) در طول تظاهرات عمومی خواهد بود اگر نگران تاج در حال حاضر توقف تجمعات خیابانی در دسترس نباشد. در یک کاملا متفاوت توجه داشته باشید کنایه آمیز اینترنت wag: آیا Yes بانک دریافت آلوده با همکاری رعنا virus

متزلزل گسترش بسیار مسری بیماری دست دادن است و دیگر امکان پذیر است. مدتها قبل از دست دادن وجود دارد namaskar و aadaab که در حال ساخت باز گشت بزرگ. آنچه شما باید انجام دهید اگر شما ترس از گسترش این رمان coronavirus? می گویند namaskar می گویند aadaab.

اگر همه به خوبی می رود هوایی هند به زودی به بالاترین پیشنهاد فروخته اما کسانی که هرگز فراموش هوایی هند maharajah و مهمان نواز namaskar? و چگونه در مورد همه جا namaskar از هند باور نکردنی گردشگری مبارزات انتخاباتی. و نمی Rekha افسانه ای ‘aadaab’ در فیلم Umrao Jaan هنوز هم باقی می ماند به عنوان مثال واقعا درجه یک تهنیت?

اخیر تصویری نشان داد که چگونه یک وزیر حاضر به دست دادن با آنگلا مرکل. آنها می شده اند بهتر است اگر آنها تصمیم گرفتند برای namaskar. از Namaste India ما در حال حاضر باید بگویم Namaste جهان است.

در چین, کانون Covid-19 و ایران که در آن بسیاری کشته شده اند, هنگامی که مردم می خواهند به خوش آمد می گوید هر یک از آنها در حال امید بستن برای پا لرزش و پا به جای بهره برداری از لرزش دست یا در آغوش. بوسه طولانی تابو در فیلم هندی, در حال حاضر تبدیل شدن به تابو در سراسر جهان; در زمان Covid-19 بوسه می تواند تبدیل به بوسه مرگ.

در استرالیا مردم توصیه شده است به پت یکدیگر در بازگشت از راه پستال و در فرانسه که در آن بر دو گونه است: هنجار پذیرفته شده شیوه زندگی, کارشناسان مشاوره است که به سادگی نگاه کردن به چشمان یکدیگر کافی است. به همین دلیل یک بار دیگر این را ثابت کرده است که گاهی اوقات هند پاسخ: فراموش نکنید که دادن بوسه و آغوش گرفتن و یا در آغوش, در زمان شیوع بیماری های ویروسی از آن زمان به namaskar ویروسی.

ما subcontinentals بسیاری از راه های مهم مبارزه با انواع بیماری ها. زمانی که namaskar و aadaab رد و بدل شده در هم می توانیم شکست بسیاری از ویروس ها آنها Covid-19 تب یا مذهبی تب.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de