Namaste قدرت نرم باید جهانی

(این اطلاعات-وبلاگ بررسی و تحلیل محبوب هند تبریک Namaste و توصیه می کند که ” در حال حاضر زمان برای Namaste مراسم به جهانی به عنوان کشنده کرونا ویروس بلعد همه ما).

قرن قدیمی سنتی و آیینی از 1.3 میلیارد سرخپوستان یعنی حال اذعان کرد جهان امروز است. پس از موفقیت Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن آن زمان برای Namaste بنیامین نتانیاهو و Namaste آنگلا مرکل برای به همان اندازه توصیه ژست و پس از Anupam Kher و سلام ناماسته با سلمان خان. در سختی کرونا بار, غیر-تماس با تبریک Namaste است که در, آغوش, بوسه, بالا-سپاس کاملا بیرون است. Namaste است احترام آن فاصله امن بهداشتی دوستانه و ساده برای تمرین و به دنبال همه. Namaste یک نخ اتصال آن یک پیوند و احساس یگانگی در سراسر گوشه و گوشه و هند است.

Namaste (همچنین به نام Namaskaram یا Namaskar) سنتی هند تبریک به احترام پیوستن به هر دو دست در جلوی قفسه سینه یا صورت و رکوع کمی. سرچشمه در زبان سانسکریت به معنای واقعی کلمه به معنی “من به شما تعظیم’. معنوی Namaste منتقل می کند که الهی من احترام تعظیم الهی در شما. غربی ها تلفظ این واژه به عنوان “NAH-muh-ماندن یا num-ما-teh”. کلمه خود را به یک عبارت که شامل شرایط “namah” به معنی “تعظیم و ستایش و یا سجده” و ضمیر “ته” به معنی & “به شما.” فقها ‘Namaskar” توضیح می دهد که پیوستن به هر دو دست را تضمین می کند دست زدن به راهنمایی از همه انگشتان با هم مرتبط به نقاط فشار فعال سازی چشم و گوش و ذهن است. بنابراین کمک به ما برای به یاد داشته باشید که فرد برای مدت زمان طولانی.

مهاتما گاندی پس از توضیح معنای Namaste به آلبرت انیشتین – “من افتخار محل در شما که در آن کل جهان ساکن هستند. من با افتخار در محل شما, نور, عشق, حقیقت, صلح و حکمت است. در یوگا, Namaste ژست است که نشان دهنده Añjali مودرا یا Pranamasana. جدا از Namaste یوگا در غرب یکی از محبوب یوگا است, Surya Namaskar است که ترکیبی از 12 آساناهای انجام شده صبح زود رو به خورشید است. یکی می توانید انجام دهید Namaste به خود به عنوان یک تکنیک مدیتیشن. به همان اندازه محبوب است معکوس Namaste مطرح در یوگا به نام Paschima Namaskarasana. های مختلف قرمز مایل به قهوهای حفاری در تمدن دره سند همچنین نشان داد مجسمه در namaste استقرار و رقص اشکال.

طعم Namaste متفاوت با تنوع هند از Namaskar در زبان هندی صحبت شمال هند به Namaskaramulu در Telegu در حالی که Namaskara یا Namaskaragalu در کانادا. Tamilians ترجیح می دهند Vanakkam و چاق می گویند Namaskaram. در شرق هند متحده آن را به نام Nomoshkar در بنگالی و Nomoskar در آسامی. نه فقط مسلمانان بلکه سیک ها نیز خوش آمد می گوید هر کس تاشو دست خود را, اما آنها تبریک است به نام “نشسته Akal’. متناوبا مردم نیز از دیگر اشکال مشابه به نام – Pranam Ram-Ram, سیتا-Ram, Radhey-Radhey, Satshriakal زندانی Jinedra و Assalam Walekum و بسیاری دیگر. همه آنها به معنی همان Namaste – تصدیق فرد قبل از هر مکالمه یا معامله موجودات.

Namaste نیز رایج تبریک سراسر جنوب آسیا و جنوب شرق آسیا بودایی ها نام ممکن است در کشور های مختلف. نپال خواستار آن Namaskar در حالی که Namaste است Ayubowan در سریلانکا Gassho در ژاپن, Wai در تایلند و اندونزی است.

در جهان جهانی مدرن-تکان دادن دست شده است یک سنت معمول در شرکت های بزرگ و اجتماعی در سطح. نسل جدید جوان هندی ها به تدریج تغییر از Namasate به دست دادن به سلام سلام به آغوش و muah muah. این دلایل می تواند بسیاری از پدر و مادر واقعا اصرار دارند و خود را از دست داده و این عادت در طول زمان است. برخی از مردم آن را احساس می کنید کمی قدیمی و از مد افتاده’. به آرامی اما متاسفانه جوانان ما در حال از دست دادن Namaste به جهل و درک کمی از این سنت است. گفت: پس بنابراین هنوز هم در بسیاری از خانه های هندی, همه ما ادای احترام به نسل های قدیمی تر (dadi و نانی) با استفاده از Namaste toughing پای خود (pairi pauna). این سنت نیاز به احیا و حفظ ما در بافت اجتماعی.

به تعجب تکنولوژی سریع میشه با سنت الکسا و گوگل صفحه اصلی برنامه ریزی شده به شما خوش آمد می گوید با Namaste در هندی. Namaste emoji بسیار محبوب است با millennials در واتساپ و رسانه های اجتماعی. جوانان در سمت روشن تر استفاده Nutsmatse دلالت ‘دیوانه در من افتخارات دیوانه در شما”. Nama-سورتمه محبوب جناس در جهان غرب و مورد استفاده در بیش از حد بسیاری از تعطیلات کارت های تبریک. حتی بالیوود استفاده کرده است Namaste در سه جریان اصلی آن فیلم Salaam Namaste, Namaste لندن و Namaste انگلستان جدا از جهان تحسین هالیوود فیلم سلام بمبئی.

مانند یوگا Namaste قطعا می تواند در آینده هندی دیپلماسی فرهنگی و قدرت نرم در هدیه آماده صادر به جهان است. Namaste مراسم باید اختراع توسط هند و با توجه به وضعیت ‘ملی پستال’ ما به عنوان گل ملی ملی, حیوانات و دیگر نمادهای ملی. به شما مودی ji – در حال حاضر زمان است. جهان در انتظار است!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>