الکس Gorsky مدیر عامل شرکت Johnson & Johnson, شهادت در دادگاه.

عکس: لوکاس جکسون/مهر نیوز

نیوجرسی دولت داوران در روز پنج شنبه دستور داد Johnson & Johnson به پرداخت $750 میلیون دلار خسارت تنبیهی به چهار نفر که گفت: استفاده از شرکت تالک پودر ناشی از سرطان نادر, آخرین حقوقی از دست دادن سلامت-مراقبت های غول پیکر.

قاضی ریاست دادگاه Ana C. Viscomi نیوجرسی برتر دادگاه با استناد به قانون دولت گفت که او برنامه ریزی شده به منظور کاهش تنبیهی جایزه به $186.5 میلیون دلار یا حدود پنج برابر $37.3 میلیون نفر در جبران خسارت تعلق می گیرد جداگانه داوران در اولین مرحله از پرونده سال گذشته است.

محاکمه شد قابل توجه بود زیرا برای اولین بار است که در آن J&J اجرایی الکس Gorsky شهادت در یک دادگاه در دعوی قضایی بیش از ایمنی نوزاد جانسون پودر و دیگری تالک حاوی پودر که J&J استفاده می شود به بازار دوش به دوش.

آقای Gorsky در اواخر ماه ژانویه در دادگاه ظاهر شد و چند بلوک دورتر از J&J New Brunswick, N. J., ستاد و شهادت در شرکت گام خود را به اطمینان حاصل شود که آن تالک حاوی پودر امن بود و نمی حاوی آزبست.

داوران این رای پنج شنبه که J&J رفتار باعث آسیب به شاکیان که مزوتلیوما و سرطان مخاط ریه ها و که انجام شد و یا مخرب و یا در گستاخ و بی اعتنایی عمدی از حقوق خود است.

حکم “بود که با صدای بلند انکار از J&J در دهه بهانه” از جمله توسط آقای Gorsky گفت: موشه Maimon, یکی از وکلای مدافع برای شاکیان. شاکیان وکلا استدلال کرده اند که این پودر حاوی آزبست و J&J نمی به اندازه کافی به مصرف کنندگان هشدار از خطر است.

عضویت در خبرنامه ثبت نام

J&J کرد و گفت: در آن تجدید نظر این حکم در هر دو مرحله دادگاه با استناد به “تعداد زیادی از خطاهای قانونی که قرار داوران به اطلاعات بی ربط و مانع آنها از شنیدن معنی دار شواهد است.” این شرکت گفت: این عمل مسئولانه و که بیش از 40 سال از تست مستقل تایید کرده اند که نوزاد جانسون پودر امن است را شامل نمی شود آزبست می کند و باعث سرطان می شود.

در مورد 16,800 شاکیان شکایت علیه J&J در ایالات متحده دادگاه های فدرال و ایالتی ادعا این شرکت پودر تالک ناشی از سرطان تخمدان یا مزوتلیوما و J&J نتوانست به درستی هشدار می دهند مصرف کنندگان از این خطر است.

دلار 37.3 میلیون نفر تعلق می گیرد, در فاز اول آزمایشی سال گذشته در نظر گرفته شده برای جبران شاکیان برای آسیب آنها رنج می برد.

فاز دوم این مورد آغاز شده و در ماه ژانویه قبل از های مختلف هیئت منصفه برای تصمیم گیری که آیا J&J باید پرداخت شاکیان اضافی خسارت تنبیهی به عنوان مجازات برای این شرکت انجام شده است.

آقای Gorsky کار کرده است که در J&J بسیاری از حرفه خود و باعث شده است تا این شرکت از سال 2012 علنا دفاع ایمنی از یکی از این شرکت بهترین و شناخته شده ترین محصولات نوزاد جانسون پودر پس از دادخواهی بیش از این موضوع شروع به کوه در سال های اخیر است.

آقای Gorsky گفت: در طول محاکمه او با تکیه بر کارشناسان این شرکت که ابراز اعتماد به نفس در روش های این شرکت با استفاده از بیش از چند دهه. آقای Gorsky همچنین گفت که او نمی خواند همه از تاریخی شرکت اسناد و مدارک مربوط به ایمنی از شرکت تالک پودر.

J&J برنده است برخی از تالک محاکمه احکام از جمله چند اواخر سال گذشته نیز تا به حال برخی از هزینه ضرر و زیان دیگران مانند یک 2018 حکم توسط یک سنت لوئیس داوران سفارش این شرکت به پرداخت $4.7 میلیارد دلار به 22 زنان و خانواده های آنها که اتهام این زنان استفاده از J&J را پودر ناشی از سرطان تخمدان است. J&J جذاب است که حکم و سایر ضرر و زیان است.

این سوال که آیا J&J را تالک پودر حاوی آزبست هایش دوباره پاییز گذشته. در ماه اکتبر سازمان غذا و دارو گفت: قرارداد آزمایشگاه تشخیص مقدار بسیار کم از آزبست در یک بطری نوزاد جانسون پودر. J&J به یاد می آورد در مورد 33,000 بطری از همان مقدار زیادی به عنوان یک اقدام احتیاطی اما گفت: پس از آن تست توسط آزمایشگاه های این شرکت استخدام بدون آزبست در همان بطری و بسیاری.

این شرکت نیز مواجه است ده ها هزار نفر از دعاوی بیش از ایمنی و بازاریابی طیف وسیعی از محصولات از جمله مواد مخدر ، آنتی سایکوتیک Risperdal و فولاد مش دستگاه.

نوشتن به پیتر در لوفتوس peter.loftus@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو