منچستر N. H.

برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر ریاست جمهوری, اصلی, لبه وزش رقیب پیت Buttigieg به ثمر رساند و برای اولین بار روشن پیروزی در حزب دموکرات را به هرج و مرج 2020 نامزدی مبارزه است.

در سه شنبه شب برنده 78 ساله ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی, ضرب و شتم یک چالش قوی از 38 ساله شهردار سابق South Bend, Indiana. دوئل دموکراتها نشان دهنده نسل های مختلف ببینید مسیرهای متفاوت به نامزدی و در آغوش بیمیلی آمریکا را در آینده.

به عنوان آقای ساندرز و آقای Buttigieg جشن ctq گل سوم قوی-پایان محل به عنوان کریستین ساینس مانیتور اشاره کرد چهار شنبه, می دهد که او یک جاده خارج از نیوهمپشایر به عنوان اصلی فصل حرکت می کند به این رشته از دولت توسط دولت مسابقات پیش رو ،

الیزابت وارن و جو بایدن ارسال شده ناامید کننده جایگاه چهارم و پنجم پس از اتمام بود و شد در مسیر را به پایان برساند با صفر نمایندگان از دولت است.

آقای ساندرز و آقای Buttigieg بودند در مسیر را به نفع خود به همان تعداد از نیوهمپشایر نمایندگان با اکثر آرا شمارش با خانم Klobuchar چند پشت سر گذاشت. آقای وارن آقای بایدن و بقیه زمینه بسته شدند از ناکامی در رسیدن به 15% آستانه مورد نیاز برای نمایندگان.

AP اختصاص داده و نه نمایندگان هر یک به آقای ساندرز و آقای Buttigieg و شش به خانم Klobuchar. همراه با آیووا نمایندگان آقای Buttigieg در حال حاضر در مجموع از 22 آقای ساندرز 21 و خانم Klobuchar 7 است.

تاریخچه نشان می دهد که برای اولین بار-در-این-ملت اولیه خواهد شد که تاثیر زیادی در شکل دادن 2020 مسابقه. در دوران مدرن هیچ حزب دموکرات تا به حال تبدیل شدن به حزب را در انتخابات نامزد بدون پایان اول یا دوم در نیوهمپشایر.

نیوهمپشایر رای می دهد جدید به وضوح دموکراتیک مسابقه در شکل دادن به یک نبرد بین دو مرد از هم جدا شده توسط چهار دهه در سن و تضاد ایدئولوژی های سیاسی. آقای ساندرز پیشرو مترقی صدای, صرف داشتن چند دهه خواستار قابل توجهی مداخله دولت در بهداشت و درمان و دیگر بخش های اقتصاد. آقای Buttigieg فشرده است برای بیشتر تغییر تدریجی را ترجیح می دهند به آمریکایی ها گزینه ای برای حفظ خود را بیمه درمانی خصوصی در حالی که توسل به جمهوری خواهان و مستقل است که ممکن است نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن.

خود را متفاوت طبایع شد بر روی صفحه نمایش از سه شنبه به عنوان آنها صحبت می کرد و قبل از تشویق هواداران.

“ما برنده میخوام از آنجا که ما باید در دستور کار صحبت می کند که به نیازهای افراد مشغول به کار در سراسر این کشور” آقای ساندرز اعلام کرد. “این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

آقای Buttigieg زده خوش بینانه تن: “با تشکر از شما یک کمپین است که برخی از گفت: نباید در اینجا در تمام نشان داده است که ما در اینجا به ماندن است.”

هر دو مردان باید قدرت رفتن به مرحله بعدی این کمپین در عین حال آنها چهره بسیار متفاوت سیاسی چالش است.

در حالی که خانم وارن روشن ساخته او باقی خواهد ماند در مسابقه آقای ساندرز به خوبی تامین شده و با سرسخت ارتش از حامیان سمان است وضعیت خود را به عنوان روشن رهبر مترقی جناح و حزب. خروج سنجی نشان داد که 40 درصد از اسپانیایی ها رای برای آقای ساندرز گزارش ABC News. که نشان می دهد آقای ساندرز دارای پشتیبانی قوی در میان اقلیت رای دهندگان.

در ضمن آقای Buttigieg باید ثابت کند او می تواند جذب حمایت از رای دهندگان از رنگ که انتقادی به برنده نامزدی. و بر خلاف آقای ساندرز او هنوز چند رقبای خود را در جناح ایدئولوژیک حزب به رقابت با. آنها عبارتند از خانم Klobuchar که standout بحث عملکرد منجر به اواخر موج در نیوهمپشایر و رشد ملی زیر است. در حالی که عمیقا زخمی آقای بایدن وعده قدرت در آینده کارولینای جنوبی است. و اگر سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ نمی شد در روز سه شنبه رای او بافندگی در ماه آینده زمانی که مسابقه می رسد متحده ارائه صدها نفر از نمایندگان.

پس از هرج و مرج شروع به رای گیری اولیه در هفته گذشته در آیووا دموکرات امیدوار نیوهمپشایر کمک خواهد کرد که به شکل خود را به تلاش فوری برای انتخاب کسی که به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. حداقل دو نفر از نامزدها کاهش یافته است در پی ضعیف پس از اتمام سه شنبه شب: وزش کلرادو بهداشت ، مایکل بنت و سیاسی تازه وارد اندرو یانگ که جذب کوچک اما زیر وفادار بیش از سال گذشته بود و یکی از سه نامزد از رنگ در سمت چپ در مسابقه.

مبارزه نامزدها هنوز هم در این مسابقه به دنبال به حداقل رساندن آخرین نتایج.

خانم وارن که صرف ماه به عنوان یک دموکرات پیشتاز ارائه یک چشم انداز خوش بینانه به او رو تشویق هواداران: “مبارزه ما ساخته شده است برای مسافت های طولانی است و ما فقط گرفتن آغاز شده است.”

در حال حاضر پیش بینی او “آمار” در نیوهمپشایر پس از دور چهارم-پایان محل در آیووا آقای بایدن اساسا واگذار دولت است. او سفر به کارولینای جنوبی روز سه شنبه به او شرط نامزدی خود را قوی نشان دادن وجود دارد بعد از این ماه افزایش حمایت از رای دهندگان.

این اقدام در سمت دموکراتیک اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی برنده نیوهمپشایر جمهوری خواه اولیه. او رو به نشانه مخالفت از سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش.

با بسیاری از رای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر انباشته رای بیشتر در نیوهمپشایر اولیه بیش از هر رییس جمهور وقت در تاریخ است. رای خود را به اشتراک بگذارید شد با نزدیک شدن به مدرن تاریخی بالا برای یک وقت رئیس جمهور 86.43% مجموعه توسط رونالد ریگان در سال 1984. آقای جوشکاری دریافت حدود 9 درصد آرا را از نیوهمپشایر خواهان.

سیاسی کانون توجه به سرعت تغییرات به نوادا که در آن دموکرات ها را نگه قفقاز در فوریه. 22. اما چندین نامزد از جمله خانم وارن و آقای ساندرز برنامه ریزی برای بازدید از کشورهای دیگر در روزهای آینده رای گیری در روز سه شنبه نشان می دهد آنها در مسابقه برای مسافت های طولانی.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. استیو مردم گزارش از واشنگتن است. نویسندگان AP ست Borenstein و Zeke میلر کمک از واشنگتن خواهد Weissert هالی Ramer و توماس Beaumont کمک از, New Hampshire.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

آموزش سئو