رمز و راز و عاشقانه چرخش با هم در بزرگسالان جوان رمان ‘زیبا’

اگر ترسناک supernatural اسرار شما خوب نوع goosebumps شما می خواهید را انتخاب کنید تا رنه عهدیه را “زیبا” تیره و جوان, بزرگسالان داستان مجموعه در 1870s نیواورلئان.

به عنوان با 2015 را “خشم و سحر” عهدیه ایجاد کرده است یک حسی جشن. آبکی ابریشم, خشن هست. پودر beignets و غنی کرم pâtissière. مردان جوان که بوی ترنج و چرم. زنگ صدا درآمده اند در سراسر نیمه شب میدان. چرخش waltzes در یک توپ لباس مبدل در امدن. به عنوان اگر با جوهر و آبرنگ عهدیه جفت خطوط تیز با ظریف پخش شدن رنگ داخلی. اما “زیبا” غرق در حتی تن تیره تر از “خشم” – نکته lector.

نوجوان Celine روسو می رسد در نیواورلئان در طول کارناوال با هیچ پول چند آشنایان و اخیر ضربه او به شدت می خواهد برای پنهان کردن. عهدیه educes سلین را در یک tantalizingly آهسته قطره ای: سلین پاریس فرار کرد … بعد از یک شب وحشتناک … که در مورد او به دروغ به پدرش … چرا که او به قتل یک مرد … که سعی در تجاوز به عنف ، اگر جرم کشف شده است سلین می تواند به دار آویخته شدند. در حال حاضر او و چند تن دیگر از دختران مجرد هستند و قرارداد اقامت و کار در Ursuline تا صومعه راهبه ها پیدا کردن مناسب برای شوهران آنها.

Celine وحشی نامناسب و لجباز که مایل به پرش به زندگی پا برای اولین بار به جای رعایت آن در حذف. “سلین هرگز مناسب مدل نقش” عهدیه می نویسد. “او خندید بیش از حد با صدای بلند در بی عفت, جوک و لذت غذا خوردن در رویدادهای اجتماعی که در آن بودند به دیده می شود به جای سیرچشم.”

در پی حمله به او را نیز به طور فزاینده ای با وسواس قدرت و کنترل است. مادر برتر متهم از داشتن “نوع بی پروا روح است که اشتیاق خطر” و او راست. خطر به نظر می رسد به دنبال (و هیجان) سلین در هر کجا که او می رود و آن را دنبال کرد او در سراسر اقیانوس اطلس.

هنگامی که یک شخص صومعه ساکن است به طرز وحشیانه ای به قتل سلین یابد و خودش را گرفتار با سباستین سنت ژرمن, سکسی جوان قلمه از یک خانواده برجسته و رهبر La Cour des شیرها خدمه با نگران کننده هدایای. غیر انسانی زمزمه سلین را شهود. اعضای تماس Bastien شیطان, شیطان, شیطان آنها واقعا شوخی?

Bastien و سلین ارز سوختن می بارند از دشمنی استکبار و جذبه. این یکی از آن نفرت-شما-خیلی-خیلی-من-عشق شما scorchers: نبض مسابقه دندانها فک, حاضر جوابی آمیزش.

بیشتر قتل رخ می دهد و به نوعی همه آنها متصل به Celine. او هراس: او باید سعی کنید به چیزی را اشکار کردن قاتل یا فرار دوباره به جلوگیری از خون بیشتری در دست? آنچه که در نیواورلئان و چه کسی سباستین سن ژرمن?

عهدیه دارای یک استعداد برای, راز, آبپاش تیره سرنخ و murkier تک گویی درونی در سراسر کتاب. بیش از یک بار من خودم را با اطمینان پیش بینی مرحله بعدی تنها به تماشای حقیقت carom در جهت دیگر است.

و در میان نیروهای فوقالعاده مجلل پس زمینه و شکسپیر-stippled گفت و گو عهدیه طول می کشد زمان برای گسترش چند مهم نقوش.

برای یک زن جوان Celine فضا برای تست کردن واکنش ها به عدم قطعیت و یا خطر به سمت داخل رو آزمایش های اجتماعی که نوجوانان اجرا (حتی اگر ناخودآگاه). Celine چرخ به نوبه خود به طور مداوم: من اتهام در, عجول و بی پروا و خود رای? آیا استقرار هر چه جذابیت و یا slipperiness من می تواند جمع اوری? آیا من دفن سر خود را در شن و ماسه و یا اجرا ؟ برخی از کارهای کار نیست; Celine آمار و ارقام آن را به عنوان او می رود. و با تشکر از ساده پلیسی که می بیند حق را از طریق او سلین را زنده تست بتا نیروهای خود را برای پیدا کردن استراتژی است که احساس معتبر.

مطلب مهم این است عهدیه تصویر از یک تجاوز به عنف بازمانده تنها چند هفته پس از تروما تلاش برای مراحل اخلاق در دفاع از خود و اذعان به حضور ظاهری از خصوصیات خوب و بد در درون خودش است.

“سلین روسو بود که اعتقاد به عدالت است. که مرد جوان تا به حال به معنای تجاوز به او را – به نابود کردن بدن و روح. بود و این اشتباه او را به او را از بین ببرد به جای؟” عهدیه می پرسد. “می تواند Celine روسو بود که ارزش زندگی به عنوان به خوبی به عنوان یک دختر که تا به حال گرفته شده آن را از کسی که بدون یک ذره از ندامت?”

آویزان در ورطه دنبال یک هیولا و خالی از سکنه گذشته او سلین برطرف می شود به جای یک قربانی است. به عنوان سباستین آن قرار می دهد “من بدترین چیزی که تا کنون اتفاق افتاده است به من نه من بدترین چیزی که من تا کنون انجام داده است.”

“زیبا” است گیج و شرجی رمان. با توجه به خشونت خونین و نفسانی مطالب من توصیه نمی کنم برای جوانتر بله تنظیم کنید (به خصوص اگر آنها به راحتی می ترسم و یا فروش کردن). اما برای کسانی که می تواند رسیدگی به تاریکی “زیبا” را از هیجان و آن duology شریک “جهنمی” (انتظار می رود در ماه ژوئن باید به یک doozy.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>