من خوش شانس شماره 7 است اما واقعا ؟

او در روز و تاريخيش در شب.
او به بازی و خیلی لذت.
خشک و کتاب او خواندن چیزهای جدید را یاد بگیرند.
و جعلی سر موفقیت به دست آورند.
او plodded با ایمان و شهامت است.
و هنگامی که او برنده آنها آن را به نام شانس.

^ یک قطعه شعر از کتاب محبوب ‘شما می توانید برنده’ Shiv Khera.

آیا شما موفق باشید ؟ بسیاری از ما در برخی از راه و یا دیگر. اما چقدر از این باور درست است ؟ هنگامی که آن را در نظر گرفته خوب است یا بد ؟ هنگامی که آن را تبدیل به بیش از حد ؟ شما چه اظهار نظر کردن در مورد اجتناب ناپذیر گسترش مشابه خرافات در جامعه ما?

خوب, من می دانم که اینها همه قابل بحث پرسش و پاسخ های آنها متفاوت است از فرد به فرد. برای رسیدن به یک کلیت در مورد این موضوع دشوار است. بیایید تجزیه و تحلیل جوانب مثبت و منفی از خرافات امروز.

اگر شما از من بپرسید در مورد من می گویند در این زمینه من می خواهم آن را به عنوان خرافات خوب هستند فقط تا آنها به ما ارائه قدرت بدون تحمیل آن بر دیگران تا آنجا که هدف فرد شروع می شود احساس شکنجه. تا آنجا که من می توانید به یاد من آگاهانه اعتقاد برخی از آنها را من فقط 2-3 در لیست. بالاترین این است که هر زمان که من از چیزی یا کسی آنقدر که من احساس می کنم می ترسم از چشم بد, من بلافاصله مطلق “touchwood” پس از ستایش. صحبت کردن در مورد این که آیا کار می کند یا نه, من می خواهم بگویم – من نمی دانم اما هر بار که من مطلق این من فقط بگویم که من نمی خواهم این خوبی به پایان چون از هر لعنت دلیل. پس در راه آن از خرافات اما یک پیام منتقل و در بسیار کوتاه است.

یکی دیگر باعث می شود من تمایل به فروتن به عنوان آنجا که ممکن است در حرف های من و تن. آن می گوید: “Din mein ek baar hamari zuban پر Saraswati aati hain’ (یک بار در یک روز الهه ساراسواتی بازديد ما در زبان ما) که بدان معنی است که هر آنچه که ما می گویند در لحظه ای که آن را درست می آید. دوباره بیشتر از اینکه یک نابینا اعتقاد من این است که یادآوری به خود به منظور رعایت ادب در سخن ، به علاوه من هرگز تحمیل آن بر هر کسی. پس, آن را به سختی آسیب در هر حس.

تا آنجا که شماره ‘7’ بودن خوش شانس برای من نگران است که من هرگز آن را بیش از حد به شدت و یا دیوانه وار همه چیز من انجام دهد. اما گاهی اوقات زمانی که من مجبور به انتخاب یک هیچ. از بسیاری و من اشتباه می شود, پس از آن من را انتخاب کنید ‘7’. پس از آن تنها کمک می کند و هیچ منفی متصل شده است.

شاید من یک زن و شوهر بیشتر از این باورها که کسی ممکن است در نظر به عنوان یک خرافه است. اما نکته این است که هیچ کس نمی تواند ادعا کند که من شکنجه آنها با باور کور. آنچه من می خواهم بگویم این است – یک انسان اعتقاد خوب است تنها تا آن را نمی شود پر پیچ و خم و یا اذیت و آزار دیگران است. بنابراین اگر یک گربه سیاه و سفید عبور راه ما! یک گربه سیاه و سفید است که به عنوان بی گناه به عنوان یک گربه حمل هر رنگ دیگر. چرا باعث تاخیر و دردسر برای خودتان اگر از آن عبور مسیر خود را? چرا شما باید برای متوقف کردن اگر شما عطسه در حالی که ترک برای جایی ؟ به چه دلیل خود را برای هر نابینا اعتقاد شما همواره اعمال بر روی خودتان و یا شاید دیگران بیش از حد برای که مهم است ؟ اصالت اعتقاد معمولا بستگی به این دلیل یا منطق پشت آنها. آیا شما مطمئن شوید که شما خودتان را به یک قفس ‘n’ هیچ. از خرافات و خود را در درد و رنج ناخودآگاه? آیا شما واقعا مذهبی و معنوی و یا فقط خرافاتی ؟

چرا تجزیه و تحلیل این همه امروز و خلاص شدن از شر باورهای غیر ضروری که باعث شما تنها درد و رنج و بدون لذت! بیایید محیط اطراف ما بیشتر استقبال مثبت و سلامتی در حالی که از بین بردن همه چیز های غیر ضروری. بیایید سهم ما از تلاش برای ایجاد این جهان به مکانی بهتر برای زندگی است.

ممکن است صلح وجود دارد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im