تماشای برآورد 1,00,000 هند طرفداران کریکت که تبدیل استادیوم ها در سراسر انگلستان به دریای آبی سال گذشته, من به یاد داشته باشید یادآوری است که هند در حال بازی در خانه. سابق انگلستان کاپیتان ناصر حسین متولد شد و در چنای و استاد بلستر Sachin Tendulkar شد Yorkshire که تا کنون در خارج از کشور بازیکن. هر چند که من اغلب استفاده از کریکت برای نشان دادن باور نکردنی لینک که متصل به انگلستان و هند آن را قطعا نه تنها یکی است.

از شال هند که الهام گرفته از الگوی پیزلی یک صد سال پیش به استعداد معاصر هند طراحان مانند آنیتا Dongre که در ادامه برای الهام بخشیدن به انگلستان صنعت مد امروز. پنج هندی نویسندگان باید با دریافت این جایزه بوکر وجود دارد و 61 Durga Puja مراکز در سال 2019 از آبردین به Bournemouth بلفاست به Middleborough. این اتصالات span زمان حرفه ای و جغرافیای.

برجسته از زمان من در هند ؟ بسیاری از مردم شگفت انگیز من را ملاقات کرده اید به خصوص کسانی که فرم ” زندگی پل بین دو کشور. که عبارت ابداع شد توسط نخست وزیر نارندرا مودی برای توصیف پدیده منحصر به فرد از آنچه در هند و انگلستان همکاری همه مورد است. آن است که مردم-به-مردم اتصالات بی شمار نهادی ارتباط جریان آزاد تبادل فرهنگ ها و ایده های که نشسته جداگانه از دولت ما به دولت و روابط.

چه چیزی باعث می شود رابطه ما واقعا ویژه است که امتداد آن را به بیش از قرن ها اما که آن را زنده و پر رونق امروز. از آنجا که آن را با هم پیوند دو جمعیت که نشستن هزاران مایل از هم جدا – بیش از یک پنجم از همه انگلستان ویزا به اتباع هند. در سال 2018 نزدیک به 1.4 میلیون مسافر پرواز 6,000 پرواز از هشت هندی فرودگاه به انگلستان – که نزدیک به 4000 نفر در 16 پرواز در هر روز است.

بریتانیا 1.5 میلیون هندی مهاجر – در سراسر جامعه بریتانیا – شده است یک یادآوری ثابت است که انگلستان-هند ارتباط نه فقط در مورد آمار تجارت و موافقت نامه های دو جانبه. به طور مشابه, من نمی توانم به خاطر حضور در یک جلسه و یا رویداد در هند که در آن من نمی دیدار با کسی که با شخصی قوی اتصال به انگلستان: یک کودک در دانشگاه; یک برادر و خواهر مشغول به کار در این شهر; پسر عموی بازدید در تعطیلات. من بسیار افتخار از این واقعیت است که وجود دارد 15 هندی تبار نمایندگان مجلس در مجلس ما – از جمله سه کابینه وزیران. تصویر 30,000 مردان و زنانی که دریافت انگلستان مطالعه ویزا در سال گذشته – آموزش ساختمان دوستی مادام العمر آوردن دیدگاه های خود را و تاریخ به بحث و شما شروع به گرفتن احساس برای چه کسانی اتصالات واقعا چیست. این باید به عنوان جای تعجب نیست که یکی از proudest دستاوردهای این است که تعداد کل ویزاهای دانشجویی تقریبا سه برابر طول تصدی من.

با تشکر از آینده فارغ التحصیل مسیر که به دانش آموزان دو سال پس از تکمیل مطالعات خود را به کار و یا به دنبال کار, من با اعتماد به نفس این اعداد بیشتر افزایش خواهد یافت. در علاوه بر این به ویزای جدید برای شروع یو پی اس و نوآوران اعلام کرد در سال گذشته استعداد جهانی ویزا باز در ماه آینده ارائه خواهد شد برترین دانشمندان و محققان و ریاضیدانان سریع آهنگ مسیر برای رسیدن به بریتانیا است.

اتباع هند در حال حاضر حساب برای بیشتر ردیف 2 کار ماهر ویزا از بقیه جهان ترکیب شده است. انگلستان خدمات بهداشت ملی (NHS) که جشن آن 70 تولد یک سال و نیم پیش, هرگز نمی تواند موفق شده اند بدون فوق العاده سهم آن بیش از 21,000 هندی متخصصان مراقبت های بهداشتی. دولت به تازگی مجموعه ای از قصد خود برای معرفی سریع-پیگیری بیمه خدمات درمانی ویزا با کاهش هزینه های ویزا برای واجد شرایط سلامت کارگران و متفقین بهداشت حرفه ای.

این ارتباط می رود هر دو روش – با بیمه خدمات درمانی anaesthetist که در بازگشت به تمرین در زبان مادری خود پتنا یا “جراح مغز و اعصاب از هزاره’ رابین Sengupta که پس از چهار دهه برای ایجاد یک لبه برش تحقیقات علوم اعصاب و مرکز درمان. تحقیقات سرطان بریتانیا و هند گروه بیوتکنولوژی وارد پنج سال همکاری به پیشرفت تحقیقات مشترک در مورد سرطان, در حالی که یکی دیگر از اوراق مشارکت بدهد, هندی, پزشکان دسترسی رایگان به انگلستان مبتنی بر فرصت های آموزشی.

زمانی که من درخواست من جانشین برای مراقبت از متوسط زبان انگلیسی باغ من پشت سر گذاشت که من در مقام خوب است که یکی از تنها دو در دهلی است که رشد این اصل انگلیسی delphiniums من خواسته آنها نیز برای ادامه به پرورش این زندگی پل به دلیل شخصی این داستان باقی می ماند در قلب آنچه PM مودی به درستی شرح داده شده به عنوان یک ترکیب بی نظیر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو