تجربیات من با شش اینچ-چیزی

جهان گوشی های هوشمند به نظر می رسد بیشتر مورد علاقه, جایی برای دیدار, در میان کسانی که مجاز گذشته 70 روزهای فرد از #مستند. به عنوان من تصور جهان بدون گوشی های هوشمند و غیر قابل تصور سختی نبود آن می تواند نتیجه من متوجه شدم من در آستانه ارائه phoneless به عنوان تعدادی از گوشی های هوشمند در خانه در حال حاضر کاهش می یابد و به یکی از چند ماه برگشت. تصور کنید این واقعیت است که تلفن های هوشمند در حال شماره یک انتخاب متوسط برای دسترسی به اقلام ضروری و خدمات مانند معاملات بانکی, سفارش مواد غذایی و مهمتر از همه دسترسی به اخبار است. با توجه به هند دیجیتال, اخبار, گزارش 2019 منتشر شده توسط رویترز و موسسه 68 درصد از سرخپوستان شناسایی گوشی های هوشمند به عنوان منبع اولیه خود را از مصرف ، که legitimises کنجکاوی من به همین دلیل متوسط که از طریق آن یک مورد ضروری است که دیده است و نه طبقه بندی شده به عنوان یک مورد ضروری.

فقط یک هفته به مستند حالی که من مشغول بر روی گوشی من اسکرول به روز رسانی در برخی از اخبار پورتال پسر و دختر بودند مبارزه با بیش از که می خواهم مامان تلفن. من نمی دانم که چگونه متفاوت تجربه آن را در حال تماشای Peppa خوک در تلویزیون از تلفن همراه. اما هر دو آنها کشیده شده را به یکی از با اندازه صفحه نمایش کوچکتر. آن می تواند ناشی از تلفن همراه شوق حق آرام صرفا به صورت مستند دوره با توجه به قابل فهم خستگی عاری از هر گونه تحصیل و یا بازی در پارک ها و یا برای که ماده نیست که در تمام, حتی یک بار در چند روز گذشته پس از آن. در متعاقب آن شکست مفتضحانه من تلفن همراه پرتاب شد در برابر دیوار در unimaginably نیروی قدرتمند و تلفن فورا درگذشت.

روزهای بعد تنها گوشی های هوشمند در خانه خواهد بود, پژوهشگر بین چهار نفر در ساخت گوشی من شبیه این بطری در ‘خدا باید دیوانه’ فیلم. تنها تفاوت بودن من پرداخت یک مقدار خوش تیپ و نمی خواهد کسی بپرسید به خلاص شدن از شر آن. اگر من نیمه بهتر است بهانه خوبی برای نیاز گوشی به سفارش برای اقلام ضروری آنلاین من ‘پیام مهم از محل کار” یا “دسترسی به اخبار’ توجیه برای دریافت نگه دارید از تلفن. همانطور که برای فرزندان آنها با برکت هدیه ای از گریه برای آنچه آنها تمایل.

در این دوره از زمان من متوجه شدم که جهان ما شده است به کاهش 6 اینچ چیزی و گوشی های هوشمند تبدیل شده اند ما بهترین دوستان است. در آغاز آن متوسط است که ارتباط ما را با بهترین دوستان است. از اواخر سال بهترین دوستان ما هستند فقط یکی از دلایل بسیاری که اتصال ما به گوشی های هوشمند است. فیلم, ویروسی, فیلم, بازی, شایعه ها, اخبار و غیره تسلط بر اکثر تلفن ما-زمان.

من به یاد داشته باشید یک حادثه چند سال پیش زمانی که اینترنت به حالت تعلیق در آمد و برای یک هفته به دلیل برخی از وضعیت نظم و قانون. آن شدت دشوار. اما پوشش نقره ای بود که خانواده ها شروع به برقراری ارتباط وجود دارد و می خندد با مردم و نه فقط کسانی که از یک اتاق تنها با یک مستاجر در آن است. وجود تعاملات انسانی از صحبت کردن و گوش دادن به مردم در اطراف آنها. که کاملا مخالف یک وضعیت که در آن پیام WhatsApp در این گروه به نام “خانواده من” را نشان می دهد اطلاعیه ها “زمان برای ناهار همه است.” با این وجود اشکالاتی وجود دارد. در میان بسیاری نه قادر به اتصال به مردم و جهان در این قرن 21 به طور قطع از بسیاری از وظایف مهم ما تکیه بر گوشی های هوشمند را به اجرا قطعا یکی نیست به حمایت.

داخلی سختی مفاهیم اخلاقی و تعهد اختصاص وقت به خانواده کنار گوشی های هوشمند و اینترنت که کمتر از یک حق برای افراد در این قرن 21 است. محرومیت از آن را مگر آن که از اهمیت بسیار زیاد در نتیجه tantamounts به نقض یک حق (مناسب برای گوشی های هوشمند?) و به عنوان یکی از گوشی های هوشمند همچنان به جنبش در خانه با احتمال مرگ در هر لحظه و در حالی که من هنوز خراش سر من بیش از, چگونه گوشی های هوشمند هستند و نه دارای برچسب راه من می خواهم امیدوار, من نمی تواند کمک کند اما اندیشیدن بیش از چگونه و چرا از آن بسیار ضروری است یک آیتم در زندگی ما است. ممکن است من نیاز به گوگل است که با تلفن همراه من برای جواب دادن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>