من موفقیت را تا کنون- `راز دفترچه خاطرات رئیس جمهور چین شی جین پینگ’

نوامبر کاملا سرد بود اینجا در چین – یک فصل که در آن بسیاری از معمولا دچار آنفولانزا. آزمایشگاه ما در ووهان به من هزینه ثروت بدون هر گونه نتایج مورد نظر; محصولات خود را که نمی صادراتي. شما ببینید در چین هر گونه فعالیت است که نه مربوط به صادرات است و نه یک فعالیت در همه. از آن شده است کاملا در حالی که در واقع بیش از یک دهه در حال حاضر که ما در حال از متهم شدن به ابرقدرت جایگزین آمریکا و خوب ما متحد روسیه است. آن را خجالت زده من به مرگ به درک که ما دور از پیشی گرفتن از ایالات متحده است. من درمانده از کشور همسایه خود سيدالشهدا (خودخوانده) کیم جونگ سازمان ملل متحد به نام من یک روز صبح در اواخر اکتبر 2019 و بعضی بسیار پر زرق و برق حیله جنگی است که می تواند به تحقق طولانی من رویای ساخت چین شماره 1 در جهان است. این اولین بار بود که HH کیم است از هر گونه کمک به من.

این طرح مشغول به کار به عنوان برنامه ریزی شده. در حال حاضر بسیاری از کشورهای جهان درگیر در مدیریت سلامت جسمی خود را و reeling تحت مستندات در حالی که پکن است و نه فقط زنده و لگد زدن اما تولید کالا و خدمات همه آماده صادر شود. تنها مشکل این است که آقای ترامپ که نگه می دارد با اشاره Covid-19 چینی به عنوان ویروس. که بر روی زمین به بیرون درز آن را به او ؟ به هر حال در حالی که این چیزی است که موظف است به اتفاق دیر یا زود برخی از حوادث گزارش شده در هند که در آن مردم خود را به نام شهروندان از NE به عنوان تاج یا چینی نمی تواند مرا متوقف خنده. طرح من در واقع کار می کرد. در آن واقع است نه طرح من. من به عنوان خوانده شده بزرگ کتاب در مورد تاریخ هند در تلاش برای پیدا کردن برخی از سرنخ ها از چه نقاط ضعف خود را می تواند. ‘تفرقه بینداز و حکومت” به نظر می رسد یک استراتژی است که سرخپوستان دوست داشت به سقوط آن بیش از و دوباره. فاتحان نمی باید برای هر طرح دیگر. “سرخپوستان می توان شکست داد توسط سرخپوستان به تنهایی من دور از خواندن تاریخ خود را. بخشی از شمال شرقی هند و به خصوص آروناچال دارای چنین اهمیت استراتژیک هر دو از لحاظ جغرافیایی و سیاسی آن است که پس از تبت که من فکر ردی من ادعا می کند. برخی از هندی ها واقعا کمک به من تلاش در حال حاضر آنها را به رسمیت شناختن ملیت چینی. من نمی توانم صبر کنید برای شکنجه آنها مانند دالایی لاما پیروان.

چند روز پشت برخی از افراد به من گفت که یک قطعه از اخبار بسیار خوبی در مورد متعصبان مذهبی کمک به گسترش این بیماری به مراتب خیلی سریعتر از حالت عادی تکیه بر عطسه و دست زدن تا کنون. چگونه خنده دار, هر چند از آن است که به یاد داشته باشید که همه ادیان آموزش مردم به یکدیگر در حالی که متعصب که به دنبال آن رفتار فقط مخالف است. خبر خوب اینکه یک حادثه در نظر گرفتن محل در هند, من واقعا خوش بینی از مشاهده اعمال خوب به دریافت کمک از دوستان خوب من – پاکستانی ها. آنها قابل اعتماد است. من نه تنها مطمئن شوید که چین وتو هند پیشنهاد برای ورود به شورای امنیت سازمان ملل بلکه در به احتمال زیاد در رویداد بعدی کرگیل اتفاق من را سرزنش هند صرف نظر از علت و عواقب آن – فقط برای نشان دادن قدردانی من. این شده است ابلاغ به دوستان پاکستانی امروز فوری.

من هنوز هم نمی تواند به نظر می آیند با چه دکتر لی ساخته شده است یک قهرمان توسط رسانه های بین المللی. وجود دارد هزاران نفر مانند او را که مخالف دولت منظور و رها بودن از وظایف خود را بر روی زمین در دسترس نباشد. وجود دارد هیچ چیز قهرمانانه مورد آن. در بهترین حالت او در تلاش برای برهم زدن من ایده تنظیمات جهان در نظم که در آن چین نشسته و به راحتی در بالای صفحه. من ادم سفیه و احمق دبیر رسیدگی به آمار و ارقام رسمی از کسانی که تحت تاثیر طوری طراحی شده بیماری منتشر شده بود یک داده از 90 درصد آسیب دیده دوره نقاهت بعد از بیماری, بالا بردن سوء ظن از تمامی. من یکی که به پیشنهاد چهره ها برای گردش هر چند. من فقط امیدوارم که این واکسن که همه کارشناسان پزشکی در سراسر جهان در حال حاضر مشغول کار بر روی آن را با صرف میلیون ها دلار و یک است که در حال حاضر در اختیار من بود ساخته شده برای فروش در دسترس به زودی. I t است و نه فقط پول بلکه عمل فروش است که به یک لذت و هیجان و احساس است که می تواند سخت به درک برای بسیاری از. ما به عنوان یک ملت معتاد به فروش به طوری که وجود دارد چند روشنفکران که حتی آمد تا با یک ایده از صادرات چینی زمین. “اجازه بدهید ما را تکمیل ماموریت ما از صادرات نفر اول” من به آنها گفتم.

ضمنا از نزدیکان من به من گفت که با وجود گزارش دیوان بین المللی دادگستری درخواست UNHRC به نگاه به کل این موضوع و دستور داد ما را به جبران کشورهای عضو آسیب دیده توسط ویروس با توجه به ما اتهام اقدامات و انفعال. این مرا می ترساند کمی به دلیل آن می تواند مانع من طراحی جمع آوری میلیاردها دلار توسط های واکسن برای ویروس که هر دو در حال طراحی و توسعه توسط ما. من صمیمانه امیدواریم که برخی از مردم را هشدار می دهند این ICJ به خاطر انسان است. قبل از من متوقف رقص قلم, قلب من می رود به سرکنسولگری در استرالیا که بو توسط دیلی تلگراف دادن نقطه به نقطه عمل متقابل به فشار اطلاعیه که من شخصا پیش نویس برای آنها. همه چیز در رد خوب بود اما بیا – 2 صفحات در دیلی تلگراف و نه حتی یک اشاره از نام من در حالی که دکتر لی نام برجسته? این توهین خواهد بود مناسب پاسخ داده است. ممکن است من را مجبور به صحبت کردن با دوستان من در پاکستان دوباره فردا.

(این یک تقلید مسخره امیز از چینی برتر تنها نوشته شده است به بیرون کشیدن طنز. هر گونه تمایلات اگر صدمه دیده آن است که به شدت پشیمان)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im