مسلمانان نگرانی عربستان سعودی را لغو خواهد کرد در این سال حج

کارگران ضد عفونی کردن زمین در ماه گذشته در اطراف کعبه که مکعب در ساختمان مسجد در مکه عربستان سعودی است.

عکس: Amr Nabil/آسوشیتد پرس

ندا Abdulfatah قبلا ویزا چهار بار به انجام حج و هنگامی که او فرستاده شده او برنامه پنجم این سال است.

58-ماه-پیر زن لبنانی امید آن که در نهایت شانس خود را برای حضور در حج مسلمانان باید انجام دهد یک بار در طول عمر خود. او را مشاهده کنید برنامه خود را در اوایل و مطمئن ساخته شده حج صندوق او تغذیه برای سال را پوشش $3,000 مورد نیاز است.

اما در حال حاضر خانم Abdulfatah را زیارت و همچنین به عنوان که برخی از دو میلیون مسلمان در سراسر جهان است که در شک و تردید به عربستان لغو آن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“قلب من در حال سوختن است برای رفتن به حج, حتی اگر من مجبور به پوشیدن یک ماسک و دستکش و آنها به من بگویید نه به ترک چادر من هر چیزی را انجام دهید,” او گفت:. “من نیاز به انجام آن را قبل از مرگ من.”

پنج روز رویداد مذهبی است که جمع آوری میلیون ها نفر از مردم در عربستان سعودی در شهر مکه و سایت های دیگر آغاز می شود در اواخر ماه جولای. ماهیت حج که رشد می کند در حضور هر سال باعث می شود آن را به خصوص به چالش کشیدن در یک زمان از یک بیماری همه گیر داده که زائران اغلب آرنج به آرنج در سایت های مذهبی به سر می برند و یا در اتوبوس در حال حرکت از یک مکان به مکان بعدی.

بیشتر تشدید خطر ابتلا به کروناویروس است که بسیاری از کسانی که در انجام حج هر سال و سالمندان هستند—کسانی که در بالاترین خطر ابتلا به عفونت. بیشتر مردم درخواست برای انجام مراسم حج در هر سال بیش از قادر به جایگزین شود بنابراین هر کشور مجاز است تعداد معینی از شکافها و باید انتخاب کنید که می شود یک آرزو حج ویزا اغلب اولویت افراد مسن. به عنوان یک نتیجه, برخی از مسلمانان منتظر یک عمر به رفتن به حج.

اگر دولت عربستان می کند تصمیم به انصراف از حج نمی توان آن را اولین بار در اسلام ،

پس از آن آغاز شد و با حضرت محمد در قرن هفتم آن را تنها لغو شده است حدود 40 بار به دلایل مختلف از جمله بیماری های همه گیر و سیاسی و اقتصادی خبر دادند. آخرین بار در سال 1831 به دلیل یک بیماری همه گیر.

اما لغو در سال 2020 خواهد بود بیشتر به چالش کشیدن از در گذشته داده شده چقدر حاج رشد کرده است در حضور و غیاب و هیچ زیارت در این سال می تواند حتی بیشتر تقاضا در سال آینده.

حجاج در حال طواف کعبه در طول سال گذشته حج.

عکس: umit بکتاش/ایسنا

خانم Abdulfatah صرف 10 سال گذشته در تلاش برای رسیدن به حج. هنگامی که او درخواست رد شد چهار بار او را دیده بان در سازمان حج و زیارت livestreamed در تلویزیون و گریه.

او تا به حال به سخت کوش در کنار گذاشتن پول است. او خریداری یک پلاستیکی کوچک پیگگی بانک ها از نزدیک مغازه گوشه ای قرار داده و در پول او ساخته شده از فروش تنقلات برای کودکان مدرسه. او ساخته شده در حدود 7 دلار در روز است. یک بار قللک پر بود, او خواهد واریز پول به حساب بانکی و دوباره شروع.

“من آن را نجات داد, دلار, دلار,” او گفت:.

از آن زمان سال به صرفه جویی تا 3000 $برای سفر.

و در حال حاضر او نگران است که با یک بحران اقتصادی گیج لبنان و شوهرش که دارای مشکلات قلبی و دیابت و قادر به کار او ممکن است به شیب به حج پس انداز فقط برای به دست آوردن.

او همچنین نگران است که او نمی خواهد به عنوان سالم به انجام جسمی مالیات حج در سال آینده. یا این که هزینه خواهد شد تا دوباره او را مجبور به شروع به صرفه جویی در دلار با دلار دوباره.

برخی از مسلمانان در رسانه های اجتماعی نگران است که لغو حج نشانه ای از پایان دوران اما رهبران مذهبی گفت: این برداشتی غلط از مذهبی کتاب مقدس.

علاوه بر مذهبی انشعابات نداشتن حج در این سال آن را به یک کلان اقتصادی بر عربستان سعودی و همچنین صدها حج شرکت های تور که تکیه بر زیارت.

نمازگزاران پوشیدن ماسک در مسجد اعظم مکه در ماه فوریه است.

عکس: abdel غنی بشیر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در ماه فوریه دولت عربستان به حالت تعلیق عمره کمتر مسلمان زیارت که می توان در طول سال. این کشور با اماکن مذهبی دریافت بیش از هفت میلیون نفر در هر سال از جمله حدود دو میلیون دلار برای پنج روز حج.

هر دو حج و عمره هستند ارکان عربستان شاهزاده محمد بن سلمان را به برنامه ریزی برای گسترش گردشگری به عنوان او revamps خود را در اقتصاد کشور به دور از وابستگی به نفت است. گردشگری مذهبی کمک حدود 20 درصد از پادشاهی غیر نفتی رشد محصول داخلی با توجه به آمار دولت.

اما دولت عربستان نیست و تنها متکی مذهبی زیارت. بزرگ اقتصاد جهانی پدید آمده در اطراف چنین مذهبی زیارت و بسیاری از کسانی که شرکت های تور در معرض خطر هستند اگر لغو گسترش به حج.

ماه گذشته عربستان سعودی حج رسمی خواسته مسلمانان برای به تعویق انداختن ساخت هر گونه رزرو حج که اغلب انجام می شود ماه در پیش است.

Latif al-Ibadi اجرا می شود که یک شرکت تور در عراق تا به حال 450 مشتریان ثبت شده برای انجام عمره را در این سال و فرستاده 70.000 دلار به عربستان سعودی برای رزرو. حتی پس از دولت در لغو عمره, آقای, زندگی نامه و مشتریان خود را بدست نمی پول خود را به عقب.

“وجود خواهد داشت بزرگ ضرر و زیان مالی برای عربستان و عراق و همچنین شرکت های” آقای اباضی گفت.

بسیاری از مشتریان خود را که در حال برنامه ریزی برای رفتن به حج نمی ممکن است قادر به پرداخت هزینه آن دیگر با توجه به اینکه بسیاری شده اند قادر به کار به دلیل همه گیر مستند محدودیت.

تعهد برای حج وابسته به مسلمانان بودن از نظر جسمی و از نظر مالی قادر به انجام آن است.

با این زیارت به طور فزاینده ای پرهزینه و دور از دسترس برای بسیاری از مسلمانان کشورهای اکثریت مسلمان کشورهایی مانند مصر ارائه حج و اوقاف از طریق یک سیستم قرعه کشی برای کسانی که نمی توانیم آن را به خود.

Mohamed El-Dessouky, 49 و 88 ساله بودند در میان تقریبا 1600 که برنده حج-حمایت از طریق سفرهای مصر وزارت کشور.

اما آن را حتی پاک کردن در صورتی که پول است که هنوز هم در دسترس است. این کشور اوقاف وزارت نیز حامیان حج سفر برای شهروندان مصری بود اما به انصراف از ماه گذشته و هدایت منابع مالی برای کمک به کروناویروس پاسخ.

“ما امیدواریم که آن را نمی خواهد بود لغو شد و مادر من واقعا به دنبال به جلو به آن است و من برای انجام این کار برای او” آقای ال-Dessouky گفت.

کارگران با پوشیدن ماسک تمیز کردن کف در مسجد اعظم مکه در ماه فوریه است.

عکس: abdel غنی بشیر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در پاکستان اعجاز علی 39 ساله افسر پلیس در لاهور و همسرش کردم اجازه رفتن به حج در این سال پس از رد ویزا چند سال پیش. در حال حاضر که آنها را به شانس هیچ یک از آنها می خواهد به آن را—حتی در صورت وجود خطر آلوده شدن با کوروناویروس.

“ما همه ایمنی و اقدامات حفاظتی…ما نمی خواهم به تسلیم آن و یا از دست ندهید این فرصت پر برکت” او گفت:. “اگر مردم می تواند راه رفتن در خیابان و بازار و دیگر شلوغ اماکن عمومی…پس چرا نمی تواند این بود انجام دادند؟”

همسر او یک کار به عنوان یک معلم مدرسه برای کمک به زن و شوهر نجات نزدیک به 6000 $در آنها نیاز به سفر به عربستان و انجام حج.

“هیچ چیز بزرگتر در زندگی ما از انجام حج” او گفت:. “اگر حج اتفاق نمی افتد در این سال این شکستن قلب ما.”

نوشتن به رجا Abdulrahim در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>