مسلمانان باید به طور جدی تصمیم بگیرند که هویت آنها چگونه باید باشد

حادثه خشونت آمیز که در بنگلور رخ داد درست چند روز پیش زشتی هایی را آشکار کرد که به طور ناآشکاری خود را بر چهره تمام آن مسلمانانی که واقعا تلاش می کنند تا از یک زن و مرد بی ارزش برچسب مانند افراطیون، ستیزگران و تروریست ها دور نگه دارید- آخرین آنها را مانند یک نفرین دنبال می کند. من مایل ها دور از محل حادثه قابل ترحم بود اما می تواند لرزش لرزش شهرت در حال حاضر خرده مسلمانان در هند احساس, اغلب با اقدامات ناخوشایند برخی که متاسفانه جامعه را در اخبار به دلایل اشتباه نشان داده.

یک پیام موهن درباره محمد پیامبر (ص)، در رسانه های اجتماعی، (که به سرعت حذف شد)، توسط یکی از نزدیکان یک قانونگذار محلی، کنگره ملی اکندا سرینیواسامورتی، شورش را اقرار کرد. راه اوباش بیش از صد نفر آشفته در خارج از خانه قانون گذار و یک ایستگاه پلیس منطقه جمع شده، به اندازه کافی مسلح به دستگاه های آتش زا به طور آشکار نشان می دهد که شورش در ذهن خود بود، نه اعتراض. به عنوان یک گردوکار، سه نفر جان خود را از دست دادند، بیش از صد نفر زخمی شدند و نود وسیله نقلیه به غیر از خانه سوخته MLA و یک ایستگاه پلیس سوخته به آتش سوخته بودند. فهرست آسیب های انجام شده با این حال، شامل وحشت آن را به نام دین و مهمتر از همه بی توجه به بی احترامی مطلق نشان داده شده به آموزه های محمد پیامبر (ص. H) که موعظه و شخصا تعیین نمونه برای حل و فصل اختلافات با دشمن غیر خشونت آمیز. من در حس عمیقی از شرم فرو رفته ام، اگه به کسانی که خواصشان توسط مردم جامعه ام به خاک می کاسته شده، بیش از حد پاسخ دهی باشم. چه از لحاظ سیاسی یک دعوای هماهنگ شده باشد و چه از نظر عاطفی مورد اتهام باشد، تغییرات آن به شهرت جامعه آسیب زیادی وارد کرده است. به عنوان یک نتیجه نماز جمعه جماعت در مساجد در دی جی هاله ای و KG Halli، که در آن شورش ها آغاز شد، ممنوع شد- این است که چگونه بسیاری از اعمال اشتباه از برخی از مالیات گرفته شد.

در جامعه ای متمدن با مجموعه هنجارهای قانون اساسی خود، باید روشی مسالمت آمیز و در عین حال موثر برای ثبت اعتراض به فرد گناهکار وجود داشته باشد. ذهن که برنامه ریزی و انجام این حمله خشونت آمیز، باید یک لحظه به اندازه ای از بدترین مشکلات جامعه مسلمانان، در حال حاضر توسط اتهامات بی ارزش از عقب ماندگی مذهبی، ارتدوکسی فرهنگی و عقب ماندگی اجتماعی در حال حاضر به هم زده شده است. زندگی به عنوان یک عضو از جامعه اقلیت، من احساس می کنم هر مسلمان با مسئولیت جدی از تنظیم یک مثال که مثبت تصویر از کل جامعه را افزایش زین. ما باید با پیامی که از طریق کلمات و اعمالمان به دیگران می فرستند بسیار مراقب بودیم چرا که یک حرکت اشتباه، به بهمن اتهامات و ادعاهای شبهه ای می انجامد که تمام جامعه را به هم می رسوند. اغلب آن را بر ما در قالب طرح کلیشه ای از مسلمانان در رسانه ها به عنوان ریش، کوهل چشم خنجر دارای حق قاتل، تصویر اغراق آمیز تعرض اتساق از تعداد انگشت شماری است که در نهایت به عنوان چهره اسلام نمایش داده می شود.

مسلمانان تحصیل کرده و میانه رو “متفاوت” در نهایت دردهای هر گونه رخداد اشتعال انگیزی را احساس می کنند که تصویر کل جامعه را در معرض خطر قرار می دهد. onus of damage control, spreading sanity and rationality, is shared by those who understand the implications of living in a multicultural society. حوادث خرابکاری، پرخاشگری و جنگ طلبی از تلاش های بسیاری که آگاهانه کار می کنند برای پروژه یک تصویر مثبت صلح آمیز از جامعه دور می کنند. هر ساله در همسایگی ما، اعضای انجمن ساکنان که اکثراً مسلمان هستند، برای مراسم روز استقلال جمع می شوند. من آنها را با تحسین تماشا می کنند که آنها گرد هم می اید نه تنها به نشانه روز بلکه ارسال یک پیام بزرگتر که آنها بیش از حد سرخ پوستان افتخار ، نه مایل به زندگی در انزوا با منازله ناخوشایند از یک جامعه عقب مانده و غیر مترقی و نه مهار نفرت برای مردم از جوامع دیگر.

در زمان یک همه گیر مرگبار، آشوب گران متحد شدند و نابخشودنی آنچه در مسیر شان آمد را سوزاندند که حتی از راه دور به فردی که مسئول رسانه های اجتماعی بود متصل نبود. نمایش همبستگی، وحشی … واقعا ً آرزو می کنم مسلمانان همان میزان عزم را برای بالا بردن جامعه در لغزش در تنبه های بی سوادی نشان می دهد. درست در زیر خبر این حادثه، چلوپ چلوپ شده تیتر گزارش اداره ملی آمار بود که می گفت میزان سواد مسلمانان به اندازه کاست برنامه ریزی شده یا قبایل برنامه ریزی شده که معمولاً به آن دالیت گفته می شود، بد یا بدتر است. واقعیت ی مبهم- کاری که مسلمانان انجام می دهند و آنچه که باید انجام دهند، از نظر استراتژیک برای همه در نظر گرفتن بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im