با ماه رمضان آغاز این هفته سارا فرید-چودری در حال برنامه ریزی برای آنچه که او به نام “e-iftars.”

این متخصص تغذیه بالینی و شوهر می خواهم به تکرار به عنوان بهترین آنها می تواند در میان coronavirus همه گیر اجتماعی شام که علامت شکستن سریع بعد از غروب آفتاب هر روز هنگام نماز ماه رمضان.

خانم فرید-چودری 30 ساله و مادر دو در ویندزور, Conn., قصد دارد به طبخ و رها کردن مواد غذایی—از یک فاصله امن—به خانواده و دوستان به طوری که آنها می توانید تمام سهم همان وعده غذایی بیش از زوم.

“من خیلی بیشتر در هیئت مدیره با فاصله فیزیکی به جای اجتماعی فاصله,” او گفت:. “به خصوص در ماه رمضان که آن زمان ما صرف زمان بیشتری را با خانواده و دوستان.”

مانند مسیحی و یهودی وفادار که در حال حاضر جشن عید پاک و عید فصح در فاصله مسلمانان در حال برنامه ریزی مجازی iftars به عنوان بسیاری از کشورها باقی می ماند در زیر برخی از قالب مستند و اجتماعی فاصله مانع اجتماعات بزرگ.

مجازی حوادث به شمار می رود محبوب تر در غرب که در آن مسلمانان هستند احتمال بیشتری برای زندگی در خارج از ایران-خانواده خانواده است.

نه هر کس در هیئت مدیره. برخی می گویند فقدان گاهی اوقات-پر خور گروه شام ارائه می دهد یک فرصت برای تمرکز بر جنبه های معنوی این ماه از جمله ویژه, شبانه, نماز, نام tarawih و خواندن قرآن.

دیگر نگرانی در مورد خطر از افطار حسادت: آرزوی شما چیست و از طرف دیگر از صفحه نمایش.

سارا فرید-چودری قصد دارد به طبخ و ارائه مواد غذایی برای افرادی که خواهد شد و سپس او را برای پیوستن به جمعی شام بیش از زوم.

عکس: پائولا برونشتاین برای وال استریت ژورنال

خانم فرید-چودری که به تازگی منتشر شده یک e-آشپزی بهنگام در ماه رمضان که شروع می شود در اطراف مارس 23 سالم با نسخه های خاورمیانه و جنوب آسیا دستور امیدوار است برای جلوگیری از تحریک حسادت با پخت و پز برای مجازی مهمانان. “من فکر می کنم [ما] هنوز هم تعجب که این است آنچه در آن آمده است به, گرچه,” او گفت:.

در نیویورک امام Suhaib Webb سازماندهی مجازی حوادث برای هر شب از ماه مبارک رمضان است که او خواستار BYOI—خود را افطار.

“هر کس استفاده می شود به BYOB را خود بطری,” او گفت:. “ما فکر کردیم که این چیزی است که جاذب و آن حلال و تاب است.”

در شهرستانها در سراسر جهان, بالکن, خوانندگی, تمرینات و دیگر بداهه حوادث می تواند پر کردن سکوت خیابان های خالی. در اینجا این است که چگونه توسعه راه های خلاق برای ارتباط با دیگران است کمک به برخی از افراد در مقابله با کروناویروس قرنطينه. عکس: Alberico/Fotogramma/Ropi/زوما پرس

بسیاری از مردم در حال حاضر مبارزه با تنهایی و هر دو در ماه رمضان و مستندات می تواند برجسته که انزوا و گفت: امام Webb یک استاد کمکی در دانشگاه نیویورک نیز اجرا می شود که خود را مذهبی-وب سایت آموزش و پرورش. وجود دارد نیاز به پیدا کردن جایگزین برای جمع آوری در اطراف یک جدول به خاطر مردم و سلامت روحی و روانی او گفت:.

هر BYOI آغاز خواهد شد و یک ساعت قبل از غروب آفتاب با یک مذهبی درس و بحث و نماز. “شما در تلاش خود را برای پر کردن آن شکاف اجتماعی است که یک بخش بسیار مهم در ماه مبارک رمضان,” او گفت:. “شما لازم نیست لزوما به خوراک مردم با مواد غذایی است. گاهی اوقات شما می توانید خوراک مردم با حضور خود و با دعا با مردم است.”

صدها نفر در خیابان افطار خارج از لندن Finsbury Park مسجد در سال 2018 است.

عکس: ریک Findler/زوما پرس

در بریتانیا در ماه رمضان چادر پروژه شده است میزبانی باز کردن افطار شام در سراسر کشور از سال 2013. در این سال آنها تا به حال 50 شام برنامه ریزی شده در طول ماه از جمله برجسته از جمله سالن به عنوان ورزشگاه ومبلی انگلیسی کتابخانه و میدان ترافالگار لندن. کسانی که وقایع مهاجرت به اینترنت.

“در حالی که ما تا به حال به لغو باز ما افطار, حوادث, ما نمی خواهیم که روح جامعه به مرگ در ماه رمضان گفت:” Rohma احمد, یکی از ماه رمضان چادر پروژه های سازمان.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه مجازی و جشن های شما در حال برنامه ریزی و یا چه postholiday مشاوره می تواند به شما به اشتراک گذاشتن ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

این گروه با هدف میزبان بزرگترین مجازی افطار تحت هشتگ #MyOpenIftar. و در حالی که آنها نمی توانند با ارائه مواد غذایی و نوشیدنی آنها ارائه افطار بسته با دستور العمل های دکوراسیون از جمله بالن و پارچه سست بافت پرچمی یک ماه رمضان چیزهای بی اهمیت بازی و معنوی و سلامت روان, نکاتی در Covid-19 ماه مبارک رمضان.

هر شب از ماه رمضان مردم شکستن سریع خود قادر خواهد بود برای پیوستن به این گروه مجازی افطار در زوم و دیگر شبکه های اجتماعی-رسانه های کانال.

در ماه رمضان نیز ماه متمرکز خیریه و دادن و iftars شده اند راه را برای ارائه وعده های غذایی برای کسانی که نمی توانیم آنها را. ماه رمضان چادر پروژه است که تلاش برای کشف کردن که چگونه به ارائه بی خانمان افرادی که حضور در رویدادهای خود را با وعده های غذایی در حالی که احترام اجتماعی فاصله.

رایگان افطار در قاهره در سال 2019 تنظیم یک رکورد جهانی طولانی ترین ماه مبارک رمضان سفره افطار.

عکس: خالد elfiqi/شاتر

در سراسر مصر خیریه افطار جداول اغلب در خیابان در غروب آفتاب شده اند و یک سنت برای صدها سال. سال گذشته این کشور مجموعه ای از رکورد جهانی گینس برای طولانی ترین ماه مبارک رمضان سفره افطار, اندازه گیری بیش از 3,189 متر است.

چنین گردهمایی های زیادی نمی خواهد اجازه داده می شود در این سال اما دولت تشویق موسسات خیریه و افرادی که به طور معمول سازماندهی عمومی شام به شکستن سریع برای پیدا کردن راه های دیگر برای تغذیه نیازمند است.

برخی از 3 میلیون مصری خود را شکست سریع روزانه در موسسه خیریه افطار جداول در سال 2018 با توجه به Al-Azhar University, جهان پیشرو صندلی اسلامی سنی در آموزش.

هر سال, محمد Balbaa یک وراج در قاهره میزبان افطار شام برای بیش از دو دوجین مزرعه دست. در این سال او به farmworkers مواد غذایی کوپن به صرف در یک سوپر مارکت و کمک به ارائه وعده غذایی جعبه از طریق یک موسسه خیریه.

“کمک به محروم بخشی از آداب و رسوم ما و سنت” او گفت:. “مردم منتظر ماه رمضان و عید انتظار برای دریافت خیریه.”

نوشتن به رجا Abdulrahim در raja.abdulrahim@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im