مشک را در کپسول SpaceX لینک کلیک کنید تا با ایستگاه فضایی

فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley تاریخ شنبه ایلان SpaceX موشک با موفقیت راه اندازی خدمه ناسا به مدار تبدیل شدن به اولین شرکت خصوصی برای انجام این کار. عکس: David J. فیلیپ/AP

یک SpaceX کپسول حامل دو فضانورد ناسا در ارتباط با ایستگاه فضایی بین المللی روز شنبه با تکیه بر ترکیبی از دستی و خودکار مراحل طی اولین ماموریت توسط یک فضاپیمای تجاری.

خدمه کپسول اژدها راه اندازی شد بر روی یک موشک فالکون 9 شنبه از فلوریدا پد در یک پیشگام تلاش برای نشان دادن ظهور تجاری led فضا تلاش. پرواز برجسته سازمان ملی هوانوردی و فضا را تغییر چشمگیر به خرید خدمات حمل و نقل در صنعت متعلق به صنایع دستی در مقابل سنت خود را از ساخت و طراحی دولت متعلق به وسایل نقلیه فضایی.

مرتبط

  • SpaceX راه اندازی فضانوردان ناسا به مدار (30 مه)
  • SpaceX موفق راه اندازی به شرح زیر سال از موانع (30 مه)
  • SpaceX آماده اولین فضانورد راه اندازی توسط شرکت های خصوصی (May 23)

برخی از 19 ساعت پس از پرتاب و در حالی که به سرعت در سراسر جهان در حدود 17,500 مایل در ساعت فضاپیما آمد در محدوده مدار آزمایشگاه.

با خدمه اژدها قرار است حدود 600 فوت از ایستگاه فضایی ناسا سایت تصاویر ارائه شده از کپسول پیشبرد تقریبا imperceptibly نسبت به قرار ملاقات گذاشتن. هر thruster فعال در کپسول دستگیر شد به عنوان یک فلش روشن از نور توسط دوربین در ایستگاه خود را. پس از تست های مختلف مانور خدمه آغاز final خودکار رویکرد حدود نیم ساعت قبل از آن تعیین شده میتینگ زمان.

حدود 60 فوت از آن مقصد کپسول به طور موقت متوقف شده و پیشرفت کرده به طوری که زمین و حمایت از کارکنان و خدمه در حال حاضر در ایستگاه فضایی می تواند اجرای نهایی کنترل و آماده سازی قبل از کپسول آغاز نهایی خود را خودکار مانور. شناور به سمت هدف خود را در کمتر از یک پا در هر ثانیه کپسول لمس ایستگاه فضایی در حدود 10:16 a. m. EDT در حالی که در مدار بیش از شمال چین است.

فضانورد داگ Hurley, جانباز تست خلبانی که فرمانده ماموریت استفاده می شود صفحه نمایش لمسی دستورات را امتحان کنید پیشرانه چک کردن دست زدن به ویژگی ها و اقدام نسبت به یک قرار ملاقات گذاشتن 250 کیلومتری بالای جهان است.

در سراسر بخش هایی از رویکرد و در مرحله نیمه نهایی کپسول سنسور و دوربین کار کرده همراه با جهت یابی کامپیوتر به بازی کردن دقیقا خودکار وزن choreography. پیشرانه درآورده فضاپیما به موقعیت مناسب برای اتصال با موفقیت.

ناسا فضانوردان داگ Hurley, نزدیکی و باب Behnken دور هستند بسته در SpaceX خدمه کپسول اژدها.

عکس: -/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Space Exploration Technologies Corp. رسمی نام آقای مشک شرکت طراحی شده است برای انجام این ملاقات کاملا مستقل اما این پرواز قبل از ازدواج از کپسول ارائه شده آقای هرلی سابق دریایی سپاه, خلبان این فرصت را به اتمام اختیاری کنترل کتابچه راهنمای کاربر.

“این یک محتاطانه بخشی از ما تست پرواز” رژیم آقای هرلی به خبرنگاران گفت: در اوایل این ماه.

برخی از SpaceX اولین ها را

سپتامبر. 2008 شاهین 1 اولین بار است که بخش خصوصی ساخته شده سوخت مایع موشک

برای رسیدن به مدار زمین.

2010

جولای ’09 شاهین 1 ارائه می شود

تجاری ماهواره به مدار است.

مارس ’12 فضاپیمای اژدها

بازدید از ایستگاه فضایی.

مارس ’16 اولین مرحله از فالکون 9 به زمین بازگشت و زمین در یک droneship.

مارس ’17 اولین reflight از یک مداری کلاس موشک.

2015

ژوئن ’17 اژدها بازگشت فضاپیما به ایستگاه فضایی بین المللی پس از استفاده می شود.

مارس ’19 خدمه فضاپیمای اژدها مستقل اسکله با ISS.

ممکن است ’20 شرکت می شود اولین شرکت خصوصی برای ارسال انسان خدمه به فضا است.

2020

منبع: شرکت

فضانورد باب Behnken دیگر نظامی هوانورد گفت: در همان کنفرانس خبری که کپسول “که بسیاری از قابلیت های آمریکا به سر می برد و پرواز به صورت دستی.” دو فضانورد در هیئت مدیره به نام کپسول “Endeavour” پس از بازنشسته شاتل فضایی.

Elon Musk, SpaceX بنیانگذار و مهندس ارشد در ابتدا سعی در متقاعد کردن ناسا رهبری که جایگزین دستی-گزینه های پرواز نیست لازم است. اما پس از سازمان مهندسین و سیاست گذاران تحت فشار قرار دادند پشت به شدت با توجه به دولت و مقامات صنعت آشنا با جزئیات SpaceX رئیس و تیم خود را معکوس البته.

میعادگاه نیز با تکیه بر SpaceX از تجربه گذر گاه محموله به ایستگاه فضایی بدون هر گونه عمده مشکلات فنی. قبل از کپسول اولین ماموریت حمل و نقل مردم هر چند مقامات ناسا تا به حال برای غلبه بر نگرانی از فضای مقامات در مورد پتانسیل برخورد بین خدمه اژدها و در مدار تسهیلات. کرملین که ارائه شده است برای حمل و نقل فضانوردان ایالات متحده پس از ناسا بازنشسته شد آن ناوگان شاتل فضایی در سال 2011 توسط یک شریک زندگی در ایستگاه فضایی بین المللی.

چارلز بولدن ناسا ارشد در آخرین دموکراتیک دولت گفت: در سی ان ان جمعه که اگر آمریکا نبود دوباره توانایی خود را برای ارسال فضانوردان به مدار در آمریکا فضاپیما از آن باقی خواهد ماند در رحمت از روسیه به ادامه حیاتی تحقیقات فضایی.

ارتباط با ایستگاه فضایی ساخته شده است در دردسر پرتاب ascent و مدار-بالا بردن تنظیمات در یک ماموریت است که انتظار می رود برای حفظ خدمه در ایستگاه فضایی حداقل برای چند هفته.

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما چه فکر میکنید در مورد روند خصوصی اکتشاف فضا? پیوستن به مکالمه زیر.

ساعت پس از خدمه خود را آغاز کرد سفر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تظاهرات پرواز “خالص آمریکایی نبوغ و شجاعت است.” لینک دستیابی به دراز مدت در کاخ سفید به اهداف توسعه و گسترش عمران و فضای نظامی ابتکارات آقای ترامپ گفته ناسا کارمندان شنبه شب: “شما نمی توانید شماره 1 بر روی زمین اگر شما شماره 2 در فضا.”

آقای مشک به خبرنگاران گفت: در طول یک postlaunch پرسش و پاسخ جلسه روز شنبه که حتی پس از امن قرار ملاقات گذاشتن او خواهد بود با تمرکز بر خطرات کپسول احتمالی ورود مجدد به جو است.

“ما نمی خواهیم به اعلام پیروزی در عین حال” آقای مشک, گفت:, گفتن, خبرنگاران او غلبه با احساسات پس از کار برای 18 سال به ارسال انسان به فضا در داخل کشور ساخته شده است خودرو پرتاب شده از خاک آمریکا. “ما نیاز به آنها را به خانه با خیال راحت” او گفت:.

نوشتن به اندی Pasztor در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>