مشک خواستار آمازون فروپاشی در کشتیهای با پرچم بزوس

Elon Musk در یک صدای جیر جیر به نام برای فروپاشی از آمازون.

عکس: معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Elon Musk لعنتی آمازون.com , Inc. و موسس آن جف بزوس پنج شنبه پس از آنلاین غول خرده فروشی رد یک کتاب در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس یک برخورد که نشان از قدرت توسط برخی شرکت های فن آوری اداره بیش از سخنرانی.

انتقاد از آقای مشک اجرایی تسلا, Inc., در پاسخ به یک صدای جیر جیر توسط Alex Berenson. نویسنده گفت که Kindle Direct Publishing آمازون‘s خروجی برای چاپ کتاب های الکترونیکی را رد کرده بود خود را تسلیم برای یک کتاب به نام “گزارش نشده حقایق در مورد Covid-19 و مستندات.” این سوال که آیا ویروس است که به عنوان کشنده به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی می گویند.

“این دیوانه است @JeffBezos” آقای مشک در ابتدا توییتی انتقاد آمازون تصمیم گیری است. او بارها و بارها مورد سوال به شدت همه گیر و انتقاد بخش هایی از پاسخ دولت به عنوان overzealous. “زمان برای شکستن آمازون است. انحصارات در اشتباه هستند!” آقای مشک اضافه شده در یک تشدید نبرد بین دو کسب و کار تیتان که هر دو به دنبال تسلط بر بازارهای کلیدی بر روی زمین و در فضای بیرونی است.

مدت کوتاهی پس از تبادل آمازون سخنگوی گفت: این کتاب حذف شده بود خطا بود و حال دوباره. این شرکت قبل از تصمیم به خودداری از کتاب خرده سیاست در محتوای اطلاعات مربوط به بيماری با توجه به بخشی از یک توجه داشته باشید از این شرکت به آقای Berenson که او به اشتراک گذاشته شده در توییتر. آمازون سخنگوی آدرس نیست آقای مشک ادعا می کنند که این شرکت در انحصار است که باید شکسته شود.

به زودی پس از آقای مشک پیام آقای Berenson توییتی که آمازون تا به حال “حمایت کردن” و یک تصویر از یک پیام را دریافت کرده بود از روشن شدن که این کتاب منتشر شده و در دسترس خواهد بود در وب سایت “در چند ساعت.”

آمازون غالب ایالات متحده کتاب-بازار خرده فروشی. آن فروشگاه های خرده فروشی آنلاین دستورات در حدود 50 ٪ از تمام فروش کتاب در آمریکا و نزدیک به سه چهارم از کتاب های الکترونیکی, خرید و فروش, با توجه به تحقیقات شرکت Codex ، آمازون حساب برای حداقل دو سوم از ایالات متحده تمام کتاب های منتشر شده خود.

“آنها تا کنون بزرگترین self-پلت فرم چاپ و نشر در این کشور گفت:” پیتر Hildick-اسمیت رئیس جمهور از مستندات ، “نویسندگان می خواهند به وجود داشته باشد زیرا آنها باور دارند که آنها باید مسیر داخل با بزرگترین کتاب در کشور است.”

آمازون نیز پدید آمده است به عنوان یک ناشر بزرگ کتاب تبدیل به یک توانمند تهدید به صورت سنتی چاپ و نشر.

آقای Berenson در ابتدا گفت آمازون سانسور کتاب آمازون قرار دادن در وسط یک طوفان سیاسی چرخش در اطراف اجتماعی-شرکت های رسانه ای بین تلاش های بنیادی اطلاعات غلط و ادعای خفقان سیاسی صداها از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او ناراضی است با توییتر قرار دادن هشدار در توییت از او و کاخ سفید در هفته گذشته که این شرکت گفت: نقض قوانین خود را مورد ستایش خشونت است.

آقای مشک را “انحصار” jab می آید به عنوان تنظیم کننده و سیاستمداران در هر دو طرف فشار آمازون روی آن شیوه های کسب و کار. وزارت دادگستری در سال گذشته افتتاح گسترده ضد تراست نقد و بررسی از شرکت های فن آوری از جمله آمازون در راستای بررسی شیوه های آنلاین سیستم عامل است که تسلط بر جستجو در اینترنت و رسانه های اجتماعی و تجارت الکترونیک وال استریت ژورنال گزارش کرده است. کمیسیون تجارت فدرال نیز به دنبال آمازون خریداری به عنوان یک شهروند پروب از تکنولوژی غول.

مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در اعلام ماه آبی در مارس 2019.

عکس: saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

تنش بین آمازون نقش به عنوان یک خرده فروشی و به عنوان یک تولید کننده کالا گسترش به سایر نقاط آن را کسب و کار مانند آن خصوصی-برچسب محصولات. یکی از چالش در آوردن یک اقدام ضد تراست در برابر آمازون در های سنتی است که آن را ارائه می دهد قیمت پایین کمک به حفاظت از این شرکت در مقابل ادعا می کند که آن قدرت بازار مضرات مصرف کنندگان است.

در کنگره سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن از ماساچوست و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز هر نام آمازون به شکسته شود تا به دلیل اندازه آن و تسلط e-commerce. سناتور. جاش هاولی (R., Mo.) در مارس خواست وزارت دادگستری به “باز کردن یک جنایتکار تحقیقات آنتی تراست از آمازون” پس از وال استریت ژورنال گزارش مفصل این شرکت با استفاده از شخص ثالث فروشنده داده به منظور توسعه محصولات خود را.

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور خواسته شد تا در هفته گذشته در CNBC که آیا آمازون باید شکسته شود. “من فکر نمی کنم هر شرکت, I don’t give a damn چگونه آنها خداوند متعال باید کاملا در یک موقعیت که در آن آنها پرداخت هیچ مالیات و میلیاردها و میلیاردها و میلیاردها دلار” آقای بایدن گفت.

آمازون پرداخت مالیات بر درآمد در جایی البته در یک نرخ پایین به احتمال زیاد با کمک کسر و مشوق های مربوط به سرمایه گذاری و تحقیق و کارمند جبران.

آقای ترامپ نیز به طور مکرر منتقد آمازون و آقای بزوس مرتبط در بخش به مدیر عامل مالکیت از واشنگتن پست. رئیس جمهور سال گذشته نیز مورد سوال برخی از آمازون اقدامات در تعقیب عظیم پنتاگون cloud-computing قرارداد پس از اهدا به شرکت مایکروسافت آمازون را به چالش کشیده است این جایزه در بخش ادعا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تحت فشار وزارت دفاع را به این شرکت قرارداد به طور بالقوه به ارزش 10 میلیارد دلار.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

آمازون در حال حاضر سومین شرکت عمومی با ارزش است. سهام آن تا حدود 33% در این سال, رانده می شود, در بخش, توسط پررونق فروش به مصرف کنندگان رفتند به خرده فروش آنلاین به سهام تا در طول بیماری همه گیر.

آقای مشک را افزایش clubby دنیای فناوری صنعت اجرا شده است تقریبا موازی که از آقای بزوس. رقابت آنها ریشه در یک فضای مسابقه بازی در حال حاضر به عنوان یک شرکت نسخه از جنگ سرد دوران رقابت بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی سابق. آقای مشک که او نیز اجرا می شود Space Exploration Technologies Corp. یا SpaceX شده است انتقادی از آقای بزوس خود شور و شوق پروژه موشک یک شرکت جداگانه از آمازون به نام Blue Origin.

SpaceX در هفته گذشته با موفقیت فرستاده آمریکا فضانوردان به فضا در اولین فضاپیمای خصوصی برای رسیدن به مدار با مردم در هیئت مدیره. این ماموریت به اوج سال کار به عنوان بخشی از کارآفرین گسترده رویا از استعمار مریخ است.

سال گذشته آقای بزوس در زمان نه چندان ظریف ضربه تند وشدید زدن در آقای مشک مریخ جاه طلبی و چشم انداز خود را از این سیاره به عنوان یک پشتیبان برای زندگی بر روی زمین است. “دوستان من که می خواهید به حرکت به مریخ؟” آقای بزوس گفت: در طول یک بحث در بال باشگاه و بدون نام بردن از آقای مشک. “من می گویند من به نفع: در بالای کوه اورست برای سال اول و ببینید که اگر شما آن را دوست دارم چرا که آن را باغ بهشت در مقایسه با مریخ است.”

در حالی که آقای ترامپ شده است انتقادی از آمازون بنیانگذار او نشان داده شده است افزایش روابط به آقای مشک به خصوص که هر دو مردان را تحت فشار قرار دادند به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

ماه گذشته آقای مشک برنده رئیس جمهور به عنوان مدیر عامل شرکت تحت فشار مقامات محلی در کالیفرنیا اجازه می دهد تا برقی-ماشین ساز تسلا برای از سرگیری تولید در تنها در ایالات متحده کارخانه خودرو. تولید شده بود متوقف و در ماه مارس به عنوان منطقه خلیج تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus. آقای مشک مبارزه با مشخصات بالا نبرد به راه اندازی مجدد و تولید و در نهایت انجام این کار در نقض آشکار دولت های محلی سفارشات.

در گزیده ای از کتاب خود آقای Berenson می نویسد که این ویروس کشنده تر از آنفولانزای فصلی در اکثر سال اگر نرخ مرگ و میر بسیار پایین تر از آخرین قرن اسپانیایی آنفولانزای همه گیر.

او و آقای مشک را درگیر در توییتر در هفته های اخیر. این مدیر عامل شرکت تسلا بارها در مورد خطر Covid-19 و استدلال تهدید اقتصادی shutdown بزرگتر است و او را یکی از بالاترین مشخصات مدیران کسب و کار به سوال از دولت در پاسخ به بحران است.

پس از آمازون گفته آقای Berenson کتاب منتشر شد نویسنده در توئیتر خود نوشت: “البته من نمی دانم چه کسی را ندارد @elonmusk و بسیاری دیگر هل دادن انجام خواهد شد اما حداقل در این زمان آنها حمایت پایین.”

نوشتن به تیم هیگینز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>