تاریخچه موسیقی شکل گرفت که شورشیان

“موسیقی برای ایجاد هماهنگی باید بررسی اختلاف.” این نقل قول از پلوتارک است که چگونه موسیقی مورخ تد گییا باز “موسیقی: خرابکارانه تاریخ است.” غذای حکمت یونان باستان نویسنده او به بررسی موسیقی بیش از هزار سال.

در حالی که هماهنگی موسیقی همواره مرکزی برای تجربه انسانی تاریخ را تصویب کرده است که بیش از قرن ها نشان دهنده یک نسخه آغوش موسیقی conservatories مذهبی سفارشات و اجتماعی نخبگان. این موسسات گییا استدلال شده است assimilators. شیرجه رفتن عمیق به بازمانده اسناد و مدارک نشان می دهد که پس از اول رد ایده های جدید این موسسات بعد از آن گنجانیده شده و آنها را به پذیرش کانن.

خوانندگان ممکن است شگفت زده چگونه باغی نوازندگان از قرن ها پیش به کمک شکل معاصر ما صحنه موسیقی. گییا نشان می دهد که چگونه انرژی خود را تقویت نقش خواننده ایجاد مفهوم مخاطب و تشکیل نوپای موسیقی کسب و کار است که ما می دانیم امروز.

گییا اشاره می کند که موسیقی تا به حال مدت طولانی است که تحت کنترل کلیسا و تاج. به عنوان “پست مجری” آغاز شد برای به دست آوردن شناخت به غیر از نهادهای قدرت از نخبگان شروع به تغییر به دست قوم مشترک.

و در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد آشکار است که وجود دارد که در آن موسیقی وجود دارد خواهد بود یک مخاطب گییا ادعا میکند که ساخت تقسیم نوازنده از شنونده دور اخیر بیشتر از ما ممکن است انتظار داشت. تا اواخر دوره قرون وسطی موسیقی تا به حال تا حد زیادی بوده است ،

Rebel, نوازندگان, اما شروع به انحراف از عمل مشترک و بهره برداری از فرصت به دنبال لطفا شنوندگان. در یک سلسله مراتبی جامعه این تغییر ثابت به یک تعویض بازی. نه تنها آن را ایجاد مجری و مخاطبان اما آن را نیز تبدیل تودهها به داوران از طعم و مزه.

“این خرابکارانه لحظه ای که فرهنگ پاپ خود را پاپ” او می نویسد.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de