قتل بیشترین خطا: زمان ما reined در جنایتکاران و مجرمین در خاکی

این postmortem گزارش ستهنکولم ساکنان P Jeyaraj, 58 و پسرش Beniks Jeyaraj, 31 خواهد شد ارائه شده به دادگاه قانون, یک نوبت به تحقیق و محاکمه را به دنبال خواهد داشت که پلیس ممکن است یا ممکن است آنها راه رفتن اما این روند متوقف نخواهد شد من از این و گفت: این قتل بیشتر ناپاک.

وجود دارد هیچ انکار این واقعیت است که Jeyaraj گرفته شده بود به ایستگاه پلیس در ژوئن 19 شب بعد از پلیس او را مجبور به بستن مغازه خود را که نگه داشته بود باز فراتر از مجاز ساعت طول Covid-19 مستند. Beniks که به دنبال او بود و نیز به زندان برده شد. چندین شاهد عینی حساب آنها مورد ضرب و شتم بالا و سمت چپ خونریزی ساعت قبل از در حال تولید قبل از یک قاضی که بازگردانده شدند آنها را در یک پرسش برانگیزی شتابزده راه بدون ascertaining علت آشکار صدمات وارده بر مردان است.

که نه بیمارستان دولتی که در بازرسی از متهم و نه کویلپتی sub-مقامات زندان در زمان جدی توجه داشته باشید از صدمات شدید را نشان می دهد سیستمیک شکست در سطوح مختلف. در حالی که پلیس به رهبری sub-بازرس Balakrishnan شده اند رزرو (آنها معلق شده است) یکی دیگر مرگ به علت اتهام خشونت پلیس آمده است نور را در کشور همسایه Tenkasi. N Kumaresan, 25, درگذشت تقریبا یک ماه پس از برداشت و مورد ضرب و شتم توسط Veerakeralampudur sub-بازرس Chandrasekar.

در حالی که سیستم نیاز به برخی از جدی رفع چه هولناک است و جنایی رگه برخی از ما از نظر اخلاقی افراطی مردان توسعه هنگامی که در خاکی ، من یک فن از گاندی پلیس و من بسیار به دوست نداشتن از برخی از دوستان من — پشتیبانی برخی از قوی بازو تاکتیک های پلیس مجبور به اتخاذ در حالی که برخورد با, هاردکور, جنایتکاران, اما زمانی که شهروندان با هیچ سابقه کیفری هستند و در معرض درجه سوم اقدامات آن زمان به تماس سرد. آن موضوع دیگری است که بسیاری از این لباس مردان نابجا مردانگی, اذیت کردن, اسپرم به گانگستر.

متاسفانه برآمدگی نمی توان مومی به سختی به عنوان سبیلهای می شود. بنابراین وجود آنها به تنه زدن lathis به بیچاره پایین. و آن را تبدیل به یک عادت مشخصه که آنها فکر می کنم آنها می ترسید. را مورد ستهنکولم sub-بازرس که دارای سابقه چنین سرکش رفتار. اخبار دقیقه روز یکشنبه گزارش داد که Balakrishnan تا به حال حل و فصل در خارج از دادگاه مورد اتهام شکنجه او تحمیل یک مرد به نام Vaiyapuri در سال 2013. که از جمله یک افسر اجازه داده شد برای ادامه در پست و حمل با او ناجوانمردانه عمل می کند باید به صحبت می کنند چیزی در مورد کنترل و توازن ما نیروی پلیس در محل. سکوت پلیس بالای برنج دادن به این بهانه که ستهنکولم مرگ و میر مورد زیر judice نمی کند ارسال سیگنال مناسب است یا نه.

و سیاسی کارشناسی ارشد می تواند به طرز وحشیانه ای اشتباه است اگر آنها فکر می کنم آنها می توانید دور با قتل پلیس با ارائه solatium به خانواده ها است. جورج فلوید تظاهرات در آمریکا هستند اما آخرین شهروند حرکات است که می تواند جمع آوری حرکت به اندازه کافی به لرزش نیرومندترین از ریاست جمهوری. رئیس جمهوری باید نشان شجاعت اخلاقی برای محکوم کردن چنین خشونت توسط پلیس و اطمینان شهروندان که از جمله عناصر جنایتکار را نمی توان تحمل در نیروی. اگر Edappadi K Palaniswami نیاز به یک اشاره در اینجا آن است: J Jayalalithaa انجام داده اند که.

و پلیس به ویژه کسانی که در سطوح پایین تر نیاز به آموزش داده شود که احترام و ترس مختلف هستند چیزهایی که آنها قرار نیست به مردم را بترساند اما برای محافظت از آنها در برابر مشکلات و هنگامی که آنها شروع به انجام آن توجه نمی شود ، با تناسب اندام و دانش عمومی آزمون های استخدامی, نامزدهای پلیس باید تست برای هوش هیجانی. و این چیزی است که نشان می دهد در عضله دوسر تحت نورد تا آستین.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de