بمبئی و فراتر از آن: کارگران مهاجر هستند و احساس عمیق تماس از صفحه اصلی

“شما اینجا می آیند از کشورهای دیگر ماندن در اینجا با ما” ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thakeray است به دادگاه تجدید نظر به مهاجران از بالا, بیهار و کشورهای دیگر تعویض از معمول خود را مراتی آدرس به زبان هندی به توان بهتر درک کرد. آن است که گریه به دور از شیو سنا پیام در زمانهای گذشته. اما پس از آن این Covid بار و بی سابقه ای در سراسر کشور مستند است و تلاش از جان گذشته در برابر این بیماری همه گیر است که پتانسیل به هند بهداشت و درمان را به زانو اگر آن مجاز است برای اجرای شایع است.

اما در عرض چند ساعت از ساعت نارندرا مودی اعلام گسترش مستند تا آوریل 3 هزار نفر از کارگران مهاجر تا به حال جمع آوری شده در Bandra ایستگاه خواستار کمک در بازگشت به خانه های خود. تصاویر آینه آن دیده می شود در دهلی نو-Uttar Pradesh مرز حق در ابتدای مستند. این زمان در اطراف وجود دارد از دو جنبه به این اقدام به خروج. یکی راه آهن رزرو آنلاین باز شده بود از 15 آوریل تنها برای تمام قطارهای مسافربری به بیشتر معلق پس از ساعت اعلام. دو شایعات مخرب و غیر مسئولانه نادرست اخبار پخش شد تشویق مردم به جمع آوری در نزدیکی ایستگاه راه آهن به هیئت مدیره قطار به آنها را به بازگشت به خانه.

کارگران مهاجر نیز جمع آوری شده در سورت های حیدرآباد و غیره با خواسته های مشابه. جرم تجمع کارگران یک خطر سلامت به عنوان به خوبی به عنوان یک قانون و نظم یک. اما بالاتر از همه آن است که یک بحران انسانی. با توجه به این که این یک مشکل است که نشان داد در اولین روز از مستند خود را که مرکز و ایالات متحده در حال حاضر سه هفته به آن آدرس خود را در ترکیب تلاش های امدادی را به سادگی نمی شده است تا علامت. مفاد مواد غذایی و آب و پناهگاه بهداشت و پول می تواند و باید بهبود یافته است. اما فراتر از همه این ها در نهایت اساسی وجود دارد که انسان باید با عزیزان ما در زمان ناخشنودی و عدم قطعیت است. این تثبیت احساس در حال رفتن به سخت کاهش داده است که به عنوان سانتی متر گفت: این مستند یک قفل.

دفعات بازدید: همچنین: هرج و مرج در بمبئی Bandra: چگونه از آن همه آغاز شد

دفعات بازدید: همچنین: بمبئی – کارگران مهاجر روزانه دستمزد حقوق بگیران تجار در لبه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de