MultiPlan عمومی در ادغام با چرچیل سرمایه نهاد

MultiPlan پلت فرم استفاده می شود توسط شرکت های بیمه برای پیدا کردن صرفه جویی در هزینه در بهداشت و درمان ادعا می کند.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

MultiPlan Inc. ادغام با یک هدف خاص اکتساب شرکت در 11 میلیارد دلار معامله است که بهداشت و درمان-مراقبت-ارائه دهنده خدمات عمومی است.

این شرکت در حال حاضر متعلق به خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت هلمن & فریدمن ادغام خواهد شد با چرچیل سرمایه Corp. III, فضا و اجرا سابق Citigroup Inc. banker مایکل کلاین که رفت و در فوریه اولیه ارائه عمومی این شرکت گفت: از اواخر یکشنبه.

وال استریت ژورنال در اوایل روز شنبه گزارش شده بود در معامله.

معامله ارزش که شامل بدهی را دم MultiPlan تا $3.7 میلیارد دلار از سهام جدید و تبدیل بدهی از جمله 700 میلیون دلار از سرمایه گذاران موجود و $2.6 میلیارد دلار از خارجی ها—در میان آنها مستقل-ثروت وجوه, وجوه متقابل و خانواده دفاتر به گفته افراد آشنا با این موضوع. این شرکت قصد دارد با استفاده از پول جدید برای اهداف از جمله پرداخت بدهی خرید بخشی از زمان صاحبان سهام و کمک های مالی ترازنامه است.

آن را ادامه خواهد داد به اجرا موجود مدیریت از جمله دیرین اجرایی علامت Tabak.

MultiPlan پلت فرم استفاده می شود توسط شرکت های بیمه مانند UnitedHealth Group , Inc. و Cigna Corp. برای پیدا کردن صرفه جویی در هزینه در بهداشت و درمان ادعا می کند. MultiPlan برآورد آن الگوریتم پیدا کردن نزدیک به 20 میلیارد دلار در پزشکی صرفه جویی در هزینه های سالانه. طول می کشد تا یک درصد از کسانی که پس انداز به عنوان درآمد به طور معمول بین 5 سنت و 13 سنت دلار.

چنین قابلیت هایی را در تقاضای بالا هستند به عنوان هزینه های مراقبت های بهداشتی افزایش می یابد و در نتیجه یک رشته از معاملات در این بخش است. ایران در سال گذشته توافق برای خرید خصوصی-حقوق صاحبان سهام متعلق به شرکت پرداخت Equian که سیاهی توانایی برای کاهش اشتباهات است که باعث اضافه پرداخت.

هلمن & فریدمن خریداری MultiPlan در سال 2016 برای $7.5 میلیارد از استار سرمایه گذاری Holdings, LLC. این آخرین در یک خط طولانی از خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت خود را به شرکت و سود حاصل از آن.

General Atlantic سرمایه گذاری در کسب و کار در سال 2004. Carlyle Group , Inc. سپس آن را خریداری برای $1 میلیارد دلار در سال 2006 و فروش آن را برای بیش از سه برابر و چهار سال بعد به سال قبل از میلاد همکاران و دریاچه نقره ای. این دو خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت های آن برگزار شد برای چهار سال قبل از فروش آن را برای $4.4 میلیارد دلار به استار در سال 2014 بیش از دو برابر پول خود را. استار تقریبا سه برابر سرمایه گذاری خود را در فروش به هلمن & فریدمن.

هلمن & فریدمن و همکاری سرمایه گذاران خواهد شد نورد در حدود سه چهارم از سهام خود را از سهام به شرکت افراد نزدیک به این شرکت اعلام کرد.

MultiPlan است انجام بدهی های قابل توجه در طول 17 سال از آن شده است تحت خصوصی-مالکیت سهام اجازه می دهد صاحبان آن به پرداخت خود را سنگین سود سهام اما محدود کردن توانایی خود را برای سرمایه گذاری مجدد در کسب و کار. به عنوان یک شرکت عمومی این طرح به دنبال جمع آوری و ساخت کسب و کار جدید از جمله خطوط خارج از شبکه بهداشت و درمان-مراقبت ادعا خودرو و اموال-بیمه مصدوم و دندان ادعای مردم گفت.

با دفاتر در سان فرانسیسکو و نیویورک و لندن هلمن & فریدمن موفق حدود 49 میلیارد دلار دارایی در پایان 2019. این شرکت که در سال 1984 تاسیس شده است یک استراتژی ساخت تعداد محدودی از مقیاس بزرگ سرمایه گذاری در شرکت های در حال رشد در بخش های از جمله نرم افزار و تکنولوژی, خدمات مالی, مراقبت های بهداشتی, خرده فروشی و مصرف کننده است.

SPACs مانند چرچیل سرمایه که مطرح 1.1 میلیارد دلار در آن IPO در حال پوسته شرکت هایی که به جمع آوری پول نقد برای معاملات. چرچیل به طور خلاصه در نظر گرفته خرید مواد غذایی-شرکت تحویل Postmates Inc. قبل از تصمیم گیری در برابر آن. Postmates توافق هفته گذشته به فروش خود را به Uber Technologies, Inc. برای حدود 2.6 میلیارد دلار است.

در مارس 2019 آقای کلاین اول SPAC, چرچیل سرمایه Corp. اعلام کرد ادغام با Clarivate تجزیه و تحلیل PLC اشتراک مبتنی بر تجزیه و تحلیل ترافیک ارائه دهنده حک شده از تامسون رویترز Corp. در سال 2016. او همچنین یکی دیگر از فضا, چرچیل سرمایه Corp. دوم, است که به دنبال یک معامله است.

SPACs برخوردار بوده اند و تجدید حیات به تازگی به عنوان IPO بازار ریباند حتی در حالی که معامله به طور کلی کند شده است. SPACs شده اند در سرعت خود را برای بزرگترین سال تا کنون با توجه به Dealogic. در مارس 80 درصد از تمام پول جمع آوری شده برای ایالات متحده عرضه اولیه رفت و به جمله “blank-بررسی” شرکت در مقایسه با متوسط 9 درصد بیش از دهه گذشته است.

آقای کلاین صرف بیش از دو دهه در سیتی گروپ که او رئیس آن نهادی-مشتریان ،

نوشتن به صورت لمباردو در [email protected] و میریام Gottfried در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de