مردم پوشش در اواخر ماه گذشته در آرکانزاس نیروی کار مرکز در فایت ارک.

عکس: JT Wampler/آسوشیتد پرس

واشنگتن—یک مالیات ابهام است که می تواند مقدار به ده ها میلیارد دلار یا بیشتر در کمین است در کسب و کار کوچک وام بخشش برنامه دولت برای مبارزه با تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تسکین قانون تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته ایجاد $350 میلیارد چک حفاظت از برنامه طراحی شده برای پر کردن کسب و کارهای کوچک’ درآمد سوراخ در طول بحران و آنها را تشویق به نگه داشتن کارگران خود را افزایش دهد. این وام می تواند بخشیده شود اگر شرکت ها با استفاده از پول به صورت حقوق و دستمزد و اجاره و هزینه های دیگر. اگر پول این است که فقط شروع به رفتن به کسب و کار در حال حاضر بسیار مهم عواقب مالیاتی در پایان بخشش وام در حال تیره است.

“ما هنوز منبع دیگری از سردرگمی برای محاصره کارفرمایان که در حال تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید و گفت:” مارتی سالیوان اقتصاددان ارشد در مالیات تحلیلگران غیر انتفاعی ناشر یادداشت های مالیاتی.

قانون جدید به وضوح متحده—بر خلاف معمول قانون مالیات—که بخشیده بدهی نمی توان به عنوان درآمد مشمول مالیات. اما قانون می گوید هیچ چیزی در مورد اینکه آیا این عادی هزینه های حقوق و دستمزد و هزینه های دیگر هنوز هم باعث کسر مانند آنها به طور معمول انجام دهد.

اگر آنها نمی, عملکرد کسر و سپس این برنامه است که اساسا شستشو از دیدگاه مالیات است که محدودیت های بالقوه ارزش از برنامه است. مالیات بر درآمد در می آید nondeductible هزینه های رفتن به خارج و کسب و کار پرداخت مالیات تنها در درآمد و هزینه های خارج از بخشش وام برنامه. آمرزش خواهد هنوز هم یک افزایش قابل توجهی را به تلاش شرکت ها و کمک به آنها برای زنده ماندن.

اما اگر کسب و کار می تواند کسر هزینه های آن و سپس این برنامه شامل یک سود بسیار قوی تر از بخشش وام به تنهایی. مالیات بر درآمد در می آید و هزینه های معافیت بیرون بروید. کسانی که کسر می افست دیگر درآمد حاصل از کسب و کار و یا دیگر درآمد تولید شده توسط صاحبان کسب و کار. حتی در صورتی که منجر به کسب و کار گزارش مالیات بر ضرر و زیان در حال حاضر آنها می توانید با استفاده از دیگر مفاد این قانون جدید برای استفاده از این ضرر و زیان برابر سال قبل سود و ادعا بازپرداخت.

در این مورد کسی که می شود از $50,000 وام بخشش به پوشش 50.000 دلار از هزینه های معافیت را بدون درآمد و 50000 دلار از کسر. در 22 درصد نرخ مالیات است که به ارزش $11,000.

“خط پایین این است که آنها در حال رفتن به باید به این روشن و روشن شدن آن را بسیار به سرعت گفت:” تونی Nitti حسابدار در RubinBrown LLP. “مردم باید بدانند که اطلاعات در حال حاضر که در حال قرض گرفتن.”

تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها در زمینه رفع بیکاری و فدرال رزرو است نورد از برنامه های وام برای دولت های محلی و کسب و کار. وال استریت ژورنال را Lorie Hirose آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: گتی ایماژ

کمیته امور مالی مجلس سنا آگاه است از سوالات در مورد معافیت مالیاتی کمیته سخنگوی مایکل Zona افزود که هدف از این قانون این است که به ارائه به عنوان مقدار نقدینگی به کسب و کار به عنوان امکان پذیر است. او گفت: کمیته مالی که دسته سیاست های مالیاتی در حال کار با سنا کوچک کسب و کار و کارآفرینی کمیته کوچک کسب و کار دولت و وزارت خزانه داری در این و دیگر مسائل مربوط به اجرای.

نتیجه این نیست که, کوچک, ویژگی های مالیاتی مهم است.

در $350 میلیارد برنامه—یکی از قانونگذاران با توجه به گسترش به حدود 600 میلیارد دلار—ارزش کسر شده است به اندازه بخشش وام ضربدر نرخ مالیات از صاحبان کسب و کار. اگر این برنامه را گسترش می دهد که به راحتی می تواند بالای 100 میلیارد دلار.

آن را دقیقا روشن آنچه در کنگره در نظر گرفته شده. از یک سو نمایندگان مجلس به صراحت ساخته شده وام بخشش مالیات نشان می دهد که آنها در تلاش بودند به مشورت سود در کسب و کار کوچک وام گیرندگان.

اما کنگره را روشن نمی کردن بخش 265 از کد مالیاتی است که به طور کلی disallows کسر مرتبط با مالیات-درآمد رایگان. ریچارد رینهولد که می آموزد قانون مالیات در دانشگاه کرنل به ارمغان آورد و این مسئله به دولت توجه در اوایل این هفته با توجه به یادداشت های مالیاتی.

در موارد دیگر کنگره را تشویق کرده است از جمله دو بهره مند شوند; رهبران مذهبی که دریافت مالیات مسکن کمک هزینه هنوز هم می تواند کسر بهره وام مسکن خود را و مالیات بر املاک تحت یک استثنا به قوانین طبیعی است.

وزارت خزانه داری و سرویس درآمد داخلی می توانید سعی کنید به نوشتن قوانین اداری است که ارائه راهنمایی در کسر اما این امر می تواند ساده ترین اگر کنگره آدرس این در آینده دور از قانون گفت: تام غرب سابق وزارت خزانه داری رسمی در حال حاضر در KPMG LLP.

“این خواهد بود بسیار مفید برای روشن یکنواخت درمان برای این بخشش,” او گفت:.

ساخت وام بخشش مالیاتی-رایگان و بدون اجازه می دهد کسر تقریبا شکست هدف آن چرا که نتیجه آن همان نتیجه اساسی به عنوان وام بخشش مشمول مالیات و امکان کسر. که نشان می دهد که کنگره ممکن است در نظر گرفته شده اجازه می دهد تا کسر برابر مالیات درآمد اما مالیات کارشناسان می گویند که آنها نمی تواند مطمئن باشد بدون توضیح بیشتر از دولت است.

“آنها نمی توانست در نظر گرفته شده و چه آنها نوشت اما آنها نوشت آنچه نوشت” گفت: مونته Jackel, یک مریلند مالیاتی وکیل سابق و نمایندگان رسمی که گفت که او انتظار دارد که کسر اجازه داده می شود در نهایت. “وجود دارد هیچ راهی برای خروج از جعبه دیگر نسبت به حل قانونی.”

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما نشان می دهد که شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار وال استریت ژورنال به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. هویت خود را از جمله نام خود را محرمانه نگه داشته شود مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما اجازه می دهد نام خود را به مورد استفاده قرار گیرد. پاسخ های خود را (و نه از جمله نام و ایمیل) دارای پتانسیل برای استفاده در آینده اخبار در ترکیب با دیگر شرکت کنندگان حتی اگر یک خبرنگار وال استریت ژورنال است به شما تماس.

سخنگویان برای خزانه داری و IRS نمی دهید.

در این میان رابرت Kihm حسابدار در صدمین سالگرد Colo., مطمئن نیست چه باید بکنید. او گفت: خود را کوچک کسب و کار و مشتریان آنها می توانند وام بخشش و کسر مالیات. در حال حاضر او نیست به طوری که برخی از.

“آنها پرتاب این وجود دارد بدون هر گونه مقررات و یا هر گونه مشاوره و یا هر چیزی که ما می توانید استفاده کنید,” او گفت:. “این دیوانه کننده برای ما تهیه مالیاتی در تلاش برای انجام کار درست برای مشتریان ما است.”

نوشتن به ریچارد روبین در richard.rubin@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو