آقای گربه چربی سرود برای موفقیت

“من پرش و گرفتن فرصت!” retorted Mr گربه چربی در بودن سوال در مورد سرود برای موفقیت در زندگی است. “چگونه شما می دانید که وجود دارد یک فرصت ؟” حرکت پیرو این squillionaire دوباره پرسید. “من حفظ پریدن” آقاي گربه چربی واگردانی با ذوق. در حال حاضر اجازه حفر کردن عمیق تر ‘یک فرصت هرگز موی خود را درب را می زند و از بین می رود اگر شما در حال هشدار و پاسخ این دست کشیدن شانس هستند که شما زمین تا ساخت بسیاری از زندگی خود را! بهترین راه برای انجام این کار این است که با مبادله خود را ” هیچ “با یک “بله”. ‘هیچ’ یکی دیگر از راه های sidestepping یک فرصت در حال حرکت به سمت شما!

اما از آن است که آسان به فشار نیست ما خسته با تلاش چندین بار به هیچ اثر ؟ ما هرگز نمی تواند صعود به بالای کوه صرفا در حال اجرا در اطراف آن مانند یک مرغ بی سر, ‘تلاش’ به نظر می رسد تا حدودی شبیه به این, در واقع, شما ساخته شده است اما تلاش همه در جهت دیگر از جایی که آنها مورد نیاز است. تلاش می کند شما به جایی نمی, هرگز, ‘سعی کنید به انجام همه چیز فقط ‘انجام’ آنها. این نیز نقش مهمی در طرز فکر خود را “من را فراموش خوب در امتحانات’ است که قطعا امیدوار کننده تر از من سعی خواهد کرد به انجام کارهای خوب در امتحانات. موفقیت صعود خود را توسط خطی متناسب خود را با آمادگی بیشتر شما در مورد اراضی, شرایط آب و هوا و بالا رفتن دنده ها بهتر شانس شما را نگه دارید برای ایستادن در اوج است. طرح تلاش خود را با تجزیه و تحلیل آنچه مورد نیاز است برای شکوفایی این مربوط به تمام جنبه های زندگی خود را.

شخصی خود را SWOT یک راهرو به زندگی چشم انداز خود را. استفاده از نقاط قوت خود را به چنگ زدن به فرصت ها. قدرت خود را وسیله نقلیه خود را است و شما غیرت سوخت است که شما حمل و نقل به هدف خود را. کار بر روی نقاط ضعف خود را به طوری که آنها را تبدیل به شیاطین و تهدیدی. مشکلات و علف های هرز باید همان استعداد هر دو آنها ناخواسته-برای. به عنوان رقابت علف های هرز با گیاهان زراعی برای نور و مواد مغذی مشکلات رقابت خود را با هدف تلاش های شما در قرار دل و جرات آنها را قبل از آنها رسیده است. در نظر گرفتن گام های کودک خود را به سمت هدف است که قطعا یک ایده بهتر از جهش و داشتن بد سقوط نمی بازور. برای تبدیل شدن به یک پروانه, شما باید یاد بگیرند به تحمل مانند کاترپیلار و آسمان خواهد بود حد!

آقای گربه چربی خود را سرود برای موفقیت چه چیزی مال شما است ؟

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im