MPC دقیقه: بی قراری دولت از سیاست های پولی

بانک مرکزی هند کمیتۀ سیاستگذاری پولی (MPC) به خارج از چرخه نشست بین مارس 20th و 22nd. خارج از چرخه چون جلسه پیشرفته حدود دو هفته به عنوان RBI احساس وضعیت اقتصادی ساخته شده است. سیاست نرخ و یا مخزن نرخ کاهش یافته بود 0.40 درصد مصرف تجمعی کاهش در سیاست نرخ بین فوریه 2019 و ممکن است در سال 2020 به 2.5 درصد است.

برای دیدار با الزامات قانونی RBI قرار می گیرد دقیقه از این جلسه در دامنه های عمومی در هفته گذشته. یک بررسی دقیق از این دقیقه به ارمغان می آورد یک بازی جالب اختلاف دیدگاه بین یکی از نامزد مستقل در MPC, Chetan قطعه و احتمالا باقی مانده پنج عضو است.

برای شروع با نقطه ای که همه توافق در اقتصاد است که در شکل بد است. در تمام احتمال های موجود ملی اطلاعات حساب نمی گرفتن مقیاس زوال در گذشته بوده است. دو MPC member قطعه و RBI مایکل Patra گفت که هند پتانسیل خروجی کاهش یافته است.

پتانسیل خروجی برآورد از آنچه در اقتصاد تولید می کند که این عمل در حداکثر اشتغال پایدار.

Patra احساس می کند که آن را سال به ترمیم آسیب به پتانسیل خروجی.

تمام شش اعضای MPC رای به کاهش مخزن رای دادن اما قطعه احساس آن باید تنها 0.25 درصد است.

چه چیزی باعث می شود قطعه نمایش تفکر برانگیز هستند ارزیابی خود را از آنچه عملا سیاست نرخ امروز است و این مرحله از چرخه اقتصادی که کاهش نرخ هستند مفید است.

در سیاست نرخ قطعه احساس reverse repo rate ( نرخ بهره بانک ها دریافت برای پارکینگ بودجه با RBI) در حال حاضر سیاست های موثر هستند. معکوس مخزن نرخ می تواند تغییر RBI به طور یک جانبه و بدون رفتن را از طریق MPC. این دقیقا همان چیزی است RBI را در ماه آوریل زمانی که این کاهش نرخ به تضعیف بانک ها از پارکینگ بودجه با آن است. به عبارت دیگر بانک ها بودند که درآورده به من قرض بدهید.

امروز معکوس مخزن نرخ 3.35%.

قطعه را نمایش دارای دو مفهوم. در شرایط عملی آن را می سازد MPC بی ربط به عنوان reverse repo rate می توان با RBI فرماندار یک جانبه. دوم را افزایش می دهد, سوالات جالب در مورد آنچه که سیاست واقعی رای به عنوان مخزن است 4% و معکوس مخزن است 3.35%. اگر معکوس مخزن عملا سیاست نرخ واقعی سیاست نرخ در شرایط فعلی ممکن است بیش از حد بالا به عنوان یکی از MPC اعضای Ravindra Dholakia احساس می کند.

یکی دیگر از مشخصات جالب از قطعه است که در زمانی که به نرخ های بهره پایین تر. او احساس می کند نرخ به طور موثر کار زمانی که اقتصاد در روند صعودی است. بنابراین موقعیت خود است که MPC باید در حفظ آن پودر خشک.

جالب است کنار هم قطعه نمایش با کسانی که از RBI فرماندار Shaktikanta دس. Das معتقد است سیاست های پولی است که سریع به کارگیری ابزار سیاست عمومی و تاخیر در سیاست پولی عمل می تواند تبدیل به یک منبع خطر است. شاید که توضیح می دهد RBI تصمیم به کاهش reverse repo rate در ماه آوریل است.

قطعه نمایش در دقیقه نشان می دهد که ما در شرایط عملی بازگشت به دورانی که تغییرات در سیاست های رای هستند انحصار RBI فرماندار. او همچنین به نظر می رسد متقاعد نشده است که برخی از های اخیر سیاست پولی اعمال تفاوت را به عملکرد اقتصادی.

در این لحظه ما هیچ عاقل تر بر اثر اخیر سیاست های پولی اقدامات است. اما قانونی نیاز به انتشار چند دقیقه از MPC جلسات پیش زمینه هر دو تغییرات معنی دار در رفتار سیاست های پولی و همچنین آن بی قراری دولت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>