در حال حرکت به سمت پایدار و انعطاف پذیر سیستم بهداشت و درمان است که می تواند رسیدگی به Covid به همراه دیگر بار بیماری

جهانی بهداشت آزمایش شده توسط Covid-19 همه گیر به عنوان قبل از هرگز. آسیب پذیری این بخش شده اند در معرض سراسر جهان با همان پرسشهایی که در همه جا: چگونه می تواند به ما در کنترل این ویروس و پایان دادن به این بیماری همه گیر و آنچه خواهد بود که در مسیر به ساختمان قوی سیستم بهداشت و درمان?

پاسخ به این نهفته است در تلاش های مشترک از دولت ما و بهداشت و درمان اکوسیستم با تمام جنبه – ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران, تشخیص پزشکی, تحقیقات و نوآوری های علمی در آینده با هم. ما رو چند بحران خیلی زودتر و از طریق تلاش های مداوم سازمان ملل را با موفقیت غلبه بر بیماری هایی مانند سارس و MERS.

مهمترین خطری که ما ممکن است لغزش را در پیشرفت ما را ساخته اند در دستیابی به اهداف بهداشت و درمان برای مردم ما است. اخیر که نظرسنجی از 155 کشور جهان از جمله هند را نشان می دهد اختلال در خدمات پزشکی با توجه به همه گیر. حدود 53 درصد از کشورهای مورد بررسی را دیده مختل خدمات برای درمان فشار خون بالا; 49% برای درمان دیابت و عوارض مربوط; 42 درصد برای درمان سرطان و 31 درصد به صورت قلبی و عروقی شرایط اضطراری.

این است که نه تنها شوکی اما یک فرصت برای اقدام فوری در حالی که ما هنوز هم شانس به دوره درست است. همانطور که ما در نبرد جدی ترین بیماری همه گیر از قرن دولتی و خصوصی بهداشت و درمان باید به ادامه کار با هم برای تقویت بهداشت و درمان در تمام سطوح.

در 1.4 درصد از تولید ناخالص داخلی هند هزینه های بهداشت و درمان یکی از کمترین ها در سراسر جهان و به عنوان یک ملت ما ایستادگی در 170 از 188 کشور در داخلی دولت به طور کلی هزینه های بهداشت و درمان به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی. ما هزینه های بهداشت و درمان را افزایش دهد با تمرکز بر “جامع” بهداشت و درمان است که شامل پیشگیری اولیه و سوم. ما صرف تنها 9.6 درصد از کل بهداشت و درمان هزینه های پیشگیری و درمان. این است برای رفتن به بهبود مدیریت بیماری و پایین کردن از جیب هزینه برای بیماران.

در هند و بخش خصوصی حساب برای 80 درصد از سرپایی و 60% مراقبت از بیماران بستری و در خط مقدم ارائه مراقبت با کیفیت در رقابت با بهترین های جهان. هزینه درمان اصلی جراحی است که تنها در یک بخش و در بسیاری از موارد یک دهم هزینه ای که در کشورهای توسعه یافته است. کار بر روی مرز از بهترین فن آوری و مهارت های عالی از ما پزشکان و پرستاران و بهداشت و درمان نیروی کار ما انجام میان بیشترین تعداد پیوند در جهان آینده تنها به ما.

این Covid-19 بحران منجر به افزایش تقاضا برای خدمات بهداشتی و درمانی که قرار داده شده حتی بهترین منابع نظام سلامت تحت استرس حاد. رفتن به جلو بزرگترین چالش در میان یورش Covid-19 خواهد بود برای مدیریت بیماری های عفونی دیگر در کنار افزایش بروز بیماری های غیر واگیر (NCDs).

برای غلبه بر این ما باید به تقویت زیرساخت های بهداشت و درمان و به عنوان یک فوری مرحله اطمینان حاصل شود که همه کسانی که دریافت نکرده مراقبت با توجه به مستندات دسترسی به مراقبت های لازم. ما به دنبال در ترسناک عواقب ناشی از اختلال در درمان سل, واکسیناسیون, سقوط سرپایی نظارت و درمان قلبی و سرطان مرتبط با بیماری در میان دیگر NCDs. هر ماه از مستند در هند می تواند اضافی 40,000 سل و مرگ و میر بیش از پنج سال آینده.

این است که یک دم بحران است که می تواند منجر به افزایش شدید مرگ و مير و ما را چند دهه به عقب پاک کردن تمام پیشرفت های ما در مدیریت بار بیماری تا کنون. طرح بهداشت و درمان برای رسیدگی به این چالش ها با موفقیت باید شامل:

  • افزایش هزینه های بهداشت و درمان برای رسیدن به حداقل 2.5 درصد از تولید ناخالص داخلی برای Aarogya بهارات رویا می توان متوجه شد. به طور همزمان ما نیاز به جذب تازه سرمایه گذاری در تمام سطوح بهداشت و درمان و همچنین در ردیف 1, 2, 3 شهرستانها و کرانههای.
  • Ramping تا از تلاش R&D.
  • مشاوره پزشکی از راه دور e-ICU و e-داروخانه ها: اهرم این به ارائه عادلانه خدمات بهداشتی دسترسی همراه با شتاب از مراحل ساخت ملی بهداشت پشته.
  • افزایش انعطاف پذیری, بهداشت و درمان, زنجیره تامین: وقت آن است که برای بازسازی و پیگیری سریع انتقال دیجیتال در سراسر زنجیره تامین در داروسازی medtech و تدارکات.
  • تقویت و reskilling بهداشت و درمان نیروی کار: این باید انجام شود در سراسر حیطه بهداشت و درمان نه تنها به آدرس کمبود پزشکان و پرستاران و سایر متخصصین اما به آدرس جدید پویایی دیجیتال تغییر و تحول است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im