فیلم ها ما را گرد هم می آورد. اما آیا باید عادت کنیم که آنها را از هم جدا مشاهده کنیم؟

سالن های نمایش در آمریکا امیدوارند که “تنت” که یک افتتاحیه هیجان انگیز علمی تخیلی در روز پنجشنبه است، به بینندگان یادآوری کند که یک منظره سینمایی به بهترین وجه بر روی بزرگترین صفحه نمایش ممکن مشاهده می شود.

کارشناسان فرهنگ پاپ می گویند رانش مردم به دور از سالن های نمایش ممکن است از همه گیر و بسته شدن آن از مکان های تجمع گذشته باشد. در حال حاضر عادت به هالیوود انتشار فیلم مستقیم به جریان خدمات و ویدیو در تقاضا — فکر می کنم “مولان، ورود جمعه در دیزنی + — مخاطبان ممکن است استودیوها را تشویق به گاهی اوقات دور زدن سینماها در مجموع.

در حالی که این احساس مانند فرسایش بیشتر از تجارب فرهنگی مشترک، کارشناسان می گویند که، به لطف فن آوری، نزدیکی فیزیکی تنها وسیله ای برای به اشتراک گذاشتن تجارب اشتراکی نیست. آن ها قهرمان تنوع و خلاقیت های برانگیخته شده توسط سکوهای متعدد می شوند.

تیموتی برک، تاریخ نگار فرهنگی کالج سوارتمور پنسیلوانیا می گوید: «ما کشف کرده ایم که امکانات خلاقانه ما به عنوان یک ملت، به عنوان یک جامعه، و جهان آنقدر گسترده است که آینده از آن حس روشن به نظر می رسد.» “ما نمی خواهیم به اجرا در از همه چیز ارزش دیدن با هم و از هم جدا.”

بوستون

برای دوان میلر، دیدن فیلم پرفروش “تنت” در روز دوشنبه نوعی بازگشت به خانه بود.

پیش بینی اولین صفحه نمایش بزرگ خود را در شش ماه، بوف فیلم می گوید حتی صعود آسانسور به AMC جنوب خلیج مرکز 12 در بوستون هیجان انگیز بود. تنها چیزی که از دست رفته بود بوی پاپ کورن — مقررات همه گیر دولت هنوز هم ممنوع امتیازات — و مخاطبان به طور منظم. با توجه به دوری اجتماعی، نمایش فروخته شده در اواخر بعد از ظهر شامل تنها 25 بیننده نقاب دار پراکنده در مورد سالن 241 صندلی IMAX – و لابی وحشتناک آرام است.

آقای میلر، بنیان گذار و میزبان پادکست «دنیای سینمانیا» می گوید: «این همان احساس نیست، می دانید، مثل زمانی که اولین بار آن را با دسته ای از مردم می بینید.» “یک محیط جمعیت لحظه را بهتر می کند زیرا، مانند، زمانی که من دیدم ‘انتقام جویان: Endgame’ برای اولین بار، آن جمعیت دیوانه بود. من هشت بار “Endgame” را در سالن های نمایش دیدم.”

تجارب مشترک در فیلم ها ممکن است در پی همه گیر کاهش می دهد، به عنوان هالیوود منتشر فیلم های بیشتر مستقیم به جریان خدمات و ویدیو در تقاضا و مردم بخشی از اولین در راه جدید (در نظر بگیرید “مولان،” ورود به دیزنی + فردا). sidelining از سرگرمی صفحه نمایش بزرگ می آید در زمانی که موسیقی و مکان های ورزشی باقی می ماند کرکره به جمعیت، بیش از حد. اما برخی از مراقبان فرهنگ پاپ می گویند که به لطف تکنولوژی، نزدیکی فیزیکی تنها راه برای مردم برای به اشتراک گذاشتن فرهنگ نیست. توسط برخی از حساب ها، فرهنگ پاپ هرگز متنوع تر، پویاتر، و در دسترس برای مردم برای ارتباط با نبوده است.

پیتر سودرمن، سردبیر ویژگی ها و بازبین فیلم در مجله Reason که به تازگی مقاله ای با عنوان «یک تابستان بدون فیلم تابستانی» نوشته است، می گوید: «این روند به سمت تکه تکه شدن و به سمت کاهش تعداد تجربه های جهانی است.» “ممکن است برخی از منفی به آن وجود دارد، اما وارونه نیز وجود دارد. خيلي چيزا اون بيرون هست که ما تماشا کنيم و بهش نگاه کنيم و تجربه کنيم و بیشتر احتمال دارد که به صورت انفرادی نسبت به منافع و طاقچه ها و خواسته های خاص ما طراحی شوند.»

ملانی استتسون فریمن/کارکنان

مردم صف در بوستون در تاریخ 31 اوت 2020 ، برای بلیط با صندلی اختصاص داده شده است که آنها خریداری آنلاین. در حالی که سالن های نمایش فیلم به احتمال زیاد ناپدید نمی شوند، برخی از مراقبان فرهنگ پاپ نشان می دهد مدل ممکن است به چند رویداد صفحه نمایش بزرگ در سال است که برای فواصل طولانی تر بازی تغییر مکان دهد.

سالن های نمایش فیلم امیدوارند که “تنت” کریستوفر نولان، یک داستان علمی تخیلی به عنوان غیر خطی به عنوان یک تصویرسازی ام سی اشر، به بینندگان یادآوری کند که تنظیم اشتراکی یک صفحه نمایش بزرگ هنوز راه مطلوب برای تجربه یک فیلم پرفروش اکتان بالا است. صحنه تعقیب و گریز ماشین آن، که در آن وسایل نقلیه رانندگی معکوس در یک بزرگراه شلوغ، حتی دیل Earnhardt جونیور پرت.

آن فیلم، که امروز به طور رسمی باز می شود، و چند انتشار جدید دیگر می تواند برای ماه ها در پایان بازی با توجه به اینکه کمتر در خط لوله از هالیوود وجود دارد. حتی قبل از همه گیر، کرایه مالتی پلوکس به طور فزاینده ای عمل گرا بود و در ایجاد تجربیات مشترک عمدتاً برای جمعیت شناسی به احتمال زیاد برای رفتن به تئاتر هدف قرار گرفت: مردان زیر ۲۵ سال. در حال حاضر، کمدی ها، عاشقانه ها، و فیلم های midbudget مانند “گارد قدیمی” با بازی شارلیز ترون، تام هنوکس “Greyhound”، و “مسابقه آواز یوروویژن: داستان حماسه آتش” با ویل فرل بیشتر احتمال دارد برای اولین بار در نت فلیوکس، آمازون، و اپل تلویزیون+.

آن تامپسون که وبلاگ “تامپسون در هالیوود” را برای ایندی وایر می نویسد، می گوید که شما نمی توانید به راحتی جایگزین یک تجربه تئاتر کنید و پاسخ و همدلی مشترکی که احساس تماشای یک فیلم می کنید. “این است که چگونه یک فیلم مانند ’12 سال یک برده’ می تواند تاثیر بر یک فرهنگ داشته باشد. … از آنجا که آن فیلم تبدیل به یک مدعی اسکار و در نهایت برنده اسکار شد، همه باید آن را می دیدم و سپس آن تجربه را به اشتراک می گذاشتند و می فهمند که آن شخصیت ها چه چیزی را پشت سر گذاشتند.»

با توجه به صندلی محدود در سالن های نمایش، آن را در حالی که قبل از آنها به طور کامل می تواند تقاضا برای مشاهده فیلم های فعلی که در دسترس هستند را برآورده خواهد شد. که یادآور دوران قبلی است که اصلی “جنگ ستارگان” در سالن های نمایش تک صفحه ای برای یک سال کامل بازی کرد. و این پژواک پیش بینی استیون اسپیلبرگ در سال 2013 است که فیلم ها ممکن است مانند نمایشنامه برادوی تبدیل شوند – فقط یک زن و شوهر از رویدادهای دیدنی و جذاب صفحه نمایش بزرگ بازی بر روی صفحه نمایش برای یک فصل کامل.

مارک گیل، تهیه کننده مهیج راسل کرو “Unhinged” که اولین انتشار بزرگ جدید برای اولین بار در سالن های نمایش بازگشایی شده بود، می گوید: «این احتمال وجود دارد که آقای اسپیلبرگ در درازمدت درست باشد، اما من فکر می کنم این راه درازی است.» او می گوید همه گیر این روند را به سمت هالیوود تسریع کرده است که اغلب صفحه نمایش بزرگ را برای صفحه کوچک دور می بزند. او می گوید: «اتفاقی که می افتد پیش می رود، این است که [استودیوها] هنوز برخی فیلم ها را برای سالن های نمایش خواهند ساخت، اما کمتر از آن ها، و احتمالاً بیشتر فیلم های بزرگتری خواهند بود.»

برای هزاره ها تجربه های فرهنگی مشترک به نزدیکی فیزیکی بستگی داشت. اما ورود الکترونیک اشکال جدیدی از گردهمایی های اشتراکی را معرفی کرد. پخش های رادیویی حس انسجام و وحدت ملی را به وجود آورد. تلویزیون نوع جدیدی از قلب خانواده را مهربان کرد. پل لوینسون، استاد مطالعات ارتباطات و رسانه ها در دانشگاه فوردهام نیویورک می گوید در حالی که مردم شروع به صحبت در مورد نمایش هایی کردند که تماشا می کردند، جامعه ای قوی در خارج از خانه ایجاد کرد. با هر پیشرفت تکنولوژیکی جدید، این به اشتراک گذاری اطلاعات است که حس جامعه را ایجاد کرده است.

آقای لوینسون می گوید: «وب جهانی تا حد زیادی گسترش یافته و این روند را تسریع کرده است.» “تماشای فیلم های آنلاین در عصر COVID ما فقط بخش دیگری از این تکامل است.”

یکی از مزایای مشاهده خانه: لازم نیست نگران بچه ها در ردیف پشت pelting مخاطبان با Jujubes. یکی دیگر از انواع sheer از گزینه های تخصص در دسترس در تکثیر سیستم عامل است. آقای سودرمن با برنامه و کانال کابلی خود به استارز اشاره می کند، به عنوان نمونه ای از شرکتی که داستان هایی برای بینندگان اقلیت و زنان بالا از ۲۵ سال تولید می کند، مخاطبانی که استودیوهای بزرگتر هالیوود به طور مرتب خدمت نمی کنند. در همین حال طرفداران فیلم های خانه هنری می توانند به کتابخانه های غنی موجود از شرکت هایی مانند کانال معیار و فیلم گراس هاپر دسترسی داشته باشند.

ملانی استتسون فریمن/کارکنان

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو