حرکت به UBI: Covid بحران را تقویت می کند و در این مورد نقل و انتقالات پول نقد به جای کثیف یارانه های غیر مستقیم

این مستند نشان داده است تا محدودیت های شدید در هند دولت ظرفیت بدترین متاثر شده اند که کارگران مهاجر. نه تنها بسیاری از آنها محروم شده از امرار معاش خود دولت بسیار محدود به معنی گام به نقض. وضعیت فعلی با این حال یک فرصت برای تجدید نظر در راه دولت درگیر شهروندان است. بر روی پاشنه از همه گیر نارندرا نخست وزیر در حال حاضر مشخص شده یک چشم انداز که خواستار کوانتومی تغییر در اقتصاد است. برای این تغییر به آمده وجود دارد نیز باید کوانتومی تغییر در این راه دولت توابع.

هند رفاه سیستم از دو گونه. یکی آن حول محور توزیع یارانه ها در نوع مانند foodgrains. دو وجود دارد یک درهم آمیخته از طرح های کوچک است که باید اجرا برای چند دهه با کمی از پاسخگویی. برای نشان دادن بررسی های اقتصادی سه سال پیش گفت که وجود دارد 950 مداوم دولت مرکزی طرح اما فقط 11 دریافت نیمی از تخصیص است. این عظیم برنامه که هزینه حدود 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی نیاز به تعمیرات اساسی. راه رو به جلو باید معرفی جهانی درآمد اولیه و یا حداقل یک هدف پایه درآمد برای شروع با. برندگان جایزه نوبل Abhijit بانرجی و استر دوفلو هم مطرح ایده UBI به جزر و مد بیش هند در زمان بحران اقتصادی است.

UBI در این مرحله خواهد, رفتن برخی از راه ها در جهت غلبه بر شوک تقاضا اقتصاد رنج می برد در نتیجه تقویت اقتصاد به عنوان یک کل. اگر کوانتومی اقتصادی پرش به بازار led سپس مداخلات است که تحریف آن را مانند در نوع یارانه باید از رده خارج. نقدی فراهم می کند فقیر شهروندان با آژانس است و جایگزینی ایده آل. UBI است امروز ممکن است به دلیل ارتباطات و فن آوری ساخته شده بانکی تقریبا جهانی است.

یک استدلال در برابر UBI یا بیشتر نسخه محدود است که داده ها ناکافی است. این یک بهانه. دولت مرکز و ایالات متحده در کوه داده است. مشکل این است که واقعا ناتوانی خود را به معدن داده های آنها در حال حاضر. UBI امروز در فاصله قابل توجه به عنوان کشاورزان شده است را به صورت مستقیم انتقال پول نقد با net. این طرح به وضوح دارای کشش. در حال حاضر باید آن را تمدید شهری فقیر در یک مقدار بزرگتر راه برای تبدیل هند را قادر می سازد آن را به حرکت از مای baap سرکار و حمایت محور ‘سوسیالیسم فئودالی’ به مدرن دموکراسی اجتماعی – نه به ذکر است که قادر به جزر و مد در طول بحران مانند زمان Covid ناشی از یک.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>