در حالی که ما باید نگه داشتن چشم در به طور مداوم در حال افزایش تعداد coronavirus عفونت در چین, شیوع این است سرفه تا یکی دیگر از جالب شماره برای ما در هند است. این به ما می گوید که به عنوان بسیاری از 20000 هندی, دانشجویان پزشکی در چین!

یکی ممکن است احساس کنید که این دانشجویان در دانشکده های پزشکی ما باید نگران است که به عنوان آنها می تواند بیشتر در معرض این ویروس و از این رو آنها می توانند آن را به هند اما آنچه منافع من بیشتر چیزی بسیار متفاوت است.

چرا بسیاری از سرخپوستان در حال تحصیل در رشته پزشکی در چین!

اگر ما به حفاری کمی عمیق تر از آن است که روشن است که نه تنها بسیاری از دانش آموزان در حال تحصیل در رشته پزشکی در چین این تعداد در حال افزایش است به طور پیوسته هر سال و برای یک دلیل بسیار ساده.

آموزش و پرورش هند سیاستگذاران رانده شده توسط یک ایده عجیب و غریب که یک دکتر یا نیاز به دانشگاهی درخشندگی یا humungous مقدار از پول است. به عنوان این ویژگی ها را می توان در تنها چند هزار سرخپوستان از میلیون ها نفر که در آرزوی تبدیل شدن به پزشکان اخذ پذیرش در کالج پزشکی است که یک رویا به حقیقت می پیوندند برای تعداد بسیار محدودی از دانش آموزان در حالی که بقیه از آنها نیاز به پیدا کردن راه های جایگزین از تحقق رویای خود را.

این دلیل ساده که ما بسیاری از کودکان و نوجوانان هندی, تحصیل در چین است که هر کسی با پول می گرفتن پذیرش در کالج پزشکی در چین و هزینه تحصیل بسیار کمتر از آن از پرداخت صندلی که دانشکده های پزشکی داشته باشد. و به عنوان ما در حال حاضر همراه اول که اجازه می دهد تا دانش آموزان واجد شرایط را از کشورهای دیگر به تمرین در هند آن را می سازد تفاوت بسیار کمی که در آن یک را بدست آورده خود MBBS درجه ای از.

اگر من با برخی از اطلاعات اولیه هزینه آن حدود 20 lakhs هزینه های کالج و اگر شما اضافه کردن اسکان شبانه روزی هزینه از پنج سال به این, یک هندی می توانید کسب درآمد MBBS برای حدود 35 lakhs در چین است. بنابراین اگر ما سرخپوستان 20,000 تحصیل در رشته پزشکی در چین آنها به پایان خواهد رسید تا کمک تقریبا 7000 کرور روپیه به اقتصاد چین فقط به دلیل سیاست ما-سازندگان قادر به درک تقاضا-عرضه منطق است.

در حالی که coronavirus انداخته است تا چین اعداد همان درست است برای روسیه و بسیاری از کشورهای دیگر (از جمله حتی minnows مانند نپال و بنگلادش) که به رسمیت شناخته شده اند از این فرصت در زمینه پزشکی است. به عنوان دانش آموزان هندی در حال آماده رفتن حتی به قطب شمال به رخ کشیدن Dr در مقابل نام خود را بی حد و حصر خارجی کالج ها در حال ارسال بازاریابی خود مردم را به هند و فریبنده (اغلب به دام انداختن) دانش آموزان با موفقیت.

زیبایی واقعی این است که در حالی که ما هنوز هم زندگی در این توهم است که در هند, ما اجازه می دهد تنها بهترین از بهترین ها را برای تبدیل شدن به پزشکان و درمان انسان بسیاری از این بچه ها که می تواند تبدیل شدن به پزشکان در اینجا نه تنها از آمدن به هند اما نیز اولین کشورهای جهان و کار در پزشکان است.

اگر ما نگاهی به مقدار زیادی از پول است که هندی ها هزینه های کسب درآمد پزشکی مدارک تحصیلی خارج از کشور آن است که منابع عظیم است که می تواند مستقر شده اند در اینجا در هند برای ساخت صدها نفر از دانشکده های پزشکی.

در این مرحله ما نیز نیاز به تفکیک آموزش پزشکی از مهندسی آموزش و پرورش است که همچنین دام بسیاری از سرخپوستان به خارج از کشور. در حالی که مهندسی آموزش و پرورش در ایالات متحده آمریکا و یا اروپا ممکن است ارائه دسترسی به فن آوری و دانش است که پیشرفته تر در طبیعت از آنچه هندی کالج ها برای ارائه در پزشکی وجود چنین مزیت برای یک دانش آموز از رفتن به چین و یا روسیه به مطالعه است. بنابراین تغییر این دانش آموزان به سیستم آموزشی یک حرکت معقول با هیچ حرکت نزولی.

واقعی یادگیری از coronavirus قسمت برای ما در هند این است که ما نیاز به خواب بیدار می شوید به این بی فایده نشت از منابع و تجدید نظر در سیاست های ما در مورد آموزش پزشکی. هند نیاز به پایین تر از نوار و هدف برای حداقل دو برابر از صندلی های موجود در دانشکده ها و همچنین تشویق ساختمان های جدید به شیر به تقاضا است که در حال حاضر گرفته شده توسط کشورهای دیگر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im