بیشتر از خنده: خنده دار مقالات به افتخار کارگران خط مقدم

نیویورک

خنده دار مقالات این جمعه باید بیش از می خندد.

بیش از 70 نوار کمیک و پانل های – اعم از Garry ترودو “Doonesbury” به جیم Toomey را “شرمن مرداب” و جف کین را “خانواده سیرک” – هر شش کاراکتر های پنهان در آثار هنری به افتخار کارگران در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

نگاه از نزدیک و شما پیدا کردن یک ماسک برای پزشکی کارگران و سرپرستان فرمان برای تحویل کارگران, یک سبد خرید برای مواد غذایی کارگران اپل برای معلمان یک چنگال برای غذا خدمات کارگران و میکروسکوپ برای محققان پزشکی.

در “شرمن تالاب,” شش آیتم های پنهان در اقیانوس صخره. در “بلاندی” آنها به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش کامپیوتر بیش از حد کار کرده Jinxy Bumstead. در “Zits” آنها پنهان جرمی دانکن اتاق خواب کثیف.

ابتکار تصور می شد توسط “Baby Blues” co-کاریکاتوریست ریک Kirkman که می خواستم برای نشان دادن قدردانی خود را برای یاران. او مشورت همکاران خود را که کمک به شکل دادن به ایده و آن را فقط نگه داشته در حال رشد است.

“هر بار که کسی می یابد و یا کشف یکی از کسانی که کمی نمادها در آثار هنری به من امیدوارم که تداعی کمی از قدردانی است که می رود به, جهان,” او گفت:.

این یکشنبه مشخص شده اند آخرین روز ملی کاریکاتوریست سالانه انجمن کنوانسیون که لغو شد. “من فقط احساس می کردم که یک روز عالی بود به آن را انجام دهد چرا که ما در حال از دست رفته است که جمعی از احساس اما حداقل ما را وادار به انجام کاری با هم” آقای Kirkman گفت.

این کاریکاتوریست درگیر نمایندگی شگفت آور آرایه های همزمان و غیر همزمان نوار از جمله “نوعی مرغابی وحشی Fillmore,” “Mutts” “مروارید قبل از اینکه خوکی” “مخزن مک نامارا” “Baldo” بزرگ “Nate,” “رز رز” “Zits” و “سنگ سوپ.”

تمام شرکت کمیک از جمله هنر های اضافی توسط webcomic سازندگان و دیگران خواهد بود برجسته در ComicsKingdom.com و GoComics.com. تمام کاریکاتوریست را به لینک های محلی یا موسسات خیریه ملی در رسانه های اجتماعی خوردها.

Jason Chatfield که تساوی “زنجبیل Meggs” و رئيس جمهور از ملی کاریکاتوریست جامعه گفت که در حالی که ما باید با هم متحد برای علل قبل از, هیچ چیز از این مقیاس تلاش شده است.

“هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند نشستن و دیدن تمام کمیک با هم در یک صفحه و در واقعا یک روز خاص که در آن ما همه هماهنگ به انجام چیزی بسیار ویژه برای علت خوب,” او گفت:.

چرا که برخی از نوارها نوشته شده و فرستاده شده هفته پیش از انتشار بسیاری از هنرمندان شرکت کننده تا به حال برای رفتن به عقب در حال حاضر به تایید این نسخهها کار برای اضافه کردن نمادها و یا تعویض در یک جدید ، آقای Kirkman اعتبارات کمیک استریپ سندیکاهای برای صف آرایی در پشت تلاش و انعطاف پذیر بودن.

آقای Kirkman سمت چپ آن را به هنرمندان چگونه به ترکیب شش نمادها: “من گفت:,” شما می توانید پنهان کردن این چیزها و فقط واقعا غیر مستقیم در مورد آن. شما می توانید آنها را در باز است. شما می توانید با استفاده از آنها به عنوان غرفه. شما حتی می توانید خود را ایجاد تهوع در اطراف آنها. من اهمیتی نمی دهند تا زمانی که آنها در آن وجود دارد.”

برای برخی از نوار وظیفه بسیار آسان بود. برای دیگران این نیاز به کار کمی بیشتر. دقیقا چگونه بود “شاهزاده شجاع” – مجموعه در قرن پنجم – قرار است برای اضافه کردن یک میکروسکوپ که نبود اختراع تا اواخر قرن 16?

یک کاریکاتوریست Wiley میلر تا به حال واقعا تقلا پس از خود را “غیر منطقی” مجموعه پانل برای روز یکشنبه صورت می گیرد در دوران پلیستوسن. “من به او گفتم” خوب, شما می دانید, شما فقط پنهان کردن مسائل در آن وجود دارد'” آقای Kirkman گفت. “و بعد او آمد و به او گفت:” من آن را انجام داد!'”

آقای Chatfield گفت: برخی از هنرمندان همکار با تلطیف نسخه از آیتم ها مانند نیم خورده سیب یا پای سیب. “چیزی که کاریکاتوریست عشق, خلاق, چالش,” او گفت:.

در حالی که بسیاری از کاریکاتوریست امید به نگه داشتن کار خود را خیالبافانه و بنابراین باید اجتناب از برخورد مستقیم با coronavirus آقای Kirkman و آقای Chatfield باید به تدریج عناصری از این بیماری همه گیر به روزانه خود را به نوار.

آقای Kirkman و “Baby Blues” co-creator جری اسکات تا به حال برخی از شخصیت های پوشیدن ماسک های صورت که از خارج و آقای Chatfield ورزشی-محبت قهرمان است که در حال حاضر در حال تحصیل در خانه است.

این کاریکاتوریست به دنبال به جلو به روز شنبه هنگامی که یک جامعه آنها می گویند می تواند یک کمی درونگرا و منزوی خود را ارائه می دهد جمعی هنری قدردانی و یک شکار روبنده برای خوانندگان.

“من قصد دارم به عنوان غافلگیر من فکر می کنم, به عنوان هر کس دیگری برای دیدن همه این زمینه گفت:” آقای Kirkman. “و من امیدوارم که این خبر باعث می شود آن را به افرادی که مستحق این همه قدردانی است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>