بیشتر پدر و مادر در حال تحصیل در خانه است. چگونه تغییر خواهد کرد که آموزش و پرورش عمومی.

Teri کری هرگز انتظار می رود برای تدریس به کودکان خود را در خانه. اما پس از دو هفته تحقیق در مورد چگونه به خانه از مدرسه او در حال حاضر انتخاب شده دوره های آموزشی خارج پسرش از او محلی در مدرسه دولتی و شروع به ریاضی, علم و درس های تاریخ با او 7 ساله.

او به تنهایی است. یک نظرسنجی عمومی مدرسه پدر و مادر متوجه شد که تنها 27 درصد از پدر و مادر احساس امنیت فرستادن فرزندان خود به مدرسه در ماه آگوست یا سپتامبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. و یک بررسی اخیر از 1000 تا پدر و مادر پیدا 47 درصد با توجه به صفحه اول مدرسه برای سال تحصیلی آینده.

احتمال قابل ملاحظه و چشم انداز مثبت در خانه تحصیل خانواده – همراه با خانواده تجربه با سایر اشکال از راه دور آموزش و پرورش – معنی بسیاری از والدین در حال بازنگری چگونه تحصیل می تواند کار کند و این که به احتمال زیاد به تاثیر چگونه آموزش و پرورش تحویل داده شده است در آجر و ملات مدارس در آینده برخی از مربیان می گویند.

“در حال حاضر هر کدام در یک جعبه تحصیل در خانه و مدرسه می گوید:” ژوزف مورفی, آموزش و پرورش استاد در دانشگاه واندربیلت در نشویل, تنسی و نویسنده “مدرسه در منزل در امریکا است.” “من فکر نمی کنم آینده در حال رفتن به آن راه. من فکر می کنم از آن خواهد شد بیشتر شبیه یک زمین بازی باز.”

Teri کری هرگز انتظار می رود برای تدریس به کودکان خود را در خانه. اما پس از دو هفته تحقیق در مورد چگونه به خانه از مدرسه او در حال حاضر انتخاب شده, آموزش مواد خارج پسرش از او محلی در مدرسه دولتی و شروع به ریاضی, علم و درس های تاریخ با او 7 ساله.

“بدیهی است که COVID تا به حال تعداد زیادی برای انجام با آن می گوید:” خانم کری از مینارد, ماساچوست, که همچنین مراقبت از کودک نو پا خود را در این سال است. “اما آن را کمتر مورد پیمانکاری COVID و ترس از بیمار شدن – که بخشی از آن را – اما آن را بیشتر جو او می تواند در یادگیری” با دانش آموزان و کارکنان با پوشیدن ماسک و میز با فاصله از هم جدا و محدود حرکت در اطراف ساختمان.

“ما فکر این امر می تواند بهتر محیط یادگیری در خانه” که در آن او خواهد شد به احتمال زیاد کمتر احساس عصبی او می گوید:.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

احتمال قابل ملاحظه سربازان ارتش در صفحه اصلی آموزش خانواده ها در این سال با توجه به همه گیر, نگرانی, همراه با خانواده تجربه با سایر اشکال از راه دور آموزش و پرورش به معنی بسیاری از والدین در حال بازنگری رویکرد به مدرسه. برخی از آنها تعجب می کنم اگر چنین گزینه ایجاد انعطاف پذیری بیشتر برای برنامه های خود را ارائه فرصت بیشتر به بحث میراث فرهنگی و بهتر است به جای سبک های یادگیری مختلف. چنین تغییر می تواند تاثیر چگونه آموزش و پرورش تحویل داده شده است در آجر و ملات مدارس رفتن به جلو برخی از مربیان می گویند.

“در حال حاضر هر کدام در یک جعبه صفحه اصلی آموزش و تحصیل. من فکر نمی کنم آینده در حال رفتن به آن راه. من فکر می کنم از آن خواهد شد بیشتر شبیه یک زمین بازی باز می گوید:” ژوزف مورفی, آموزش و پرورش استاد در دانشگاه واندربیلت در نشویل, تنسی و نویسنده “مدرسه در منزل در امریکا است.” او نشان می دهد وجود دارد ممکن است بیشتر ترکیب home تحصیل و آموزش عمومی در آینده است.

یک نظرسنجی عمومی مدرسه پدر و مادر انجام شده در ماه ژوئن توسط American Enterprise Institute (AEI) در بر داشت که تنها 27 درصد از پدر و مادر احساس امنیت فرستادن فرزندان خود به مدرسه در ماه آگوست یا سپتامبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. یک بررسی اخیر از 1 ، 000 پدر و مادر راه اندازی شده توسط تیم اول دانشگاه یا دانشکده آموزگار یک تدریس خصوصی, شرکت یافت 47 درصد با توجه به صفحه اول مدرسه برای سال تحصیلی آینده. سوالات با دولت های محلی و بین خانه و مدرسه اتحاد باید مشخصی.

عمومی مدارس در دریافت کمک های مالی هر دانش آموز ثبت نام کرده و بر اساس فرمول از فدرال و ایالتی و محلی منابع می گوید استاد مورفی. این اختلال به مدرسه امور مالی از مردم و خروج دانش آموزان را از محدوده “حداقل به آزار دهنده به مشکل بسته به اینکه چگونه بسیاری از بچه ها بیرون بروید,” او می گوید.

بیش از 3% از دانش آموزان بودند در خانه درس در سال 2016 – در سال های اخیر داده ها در دسترس است — افزایش از 1.7 درصد از دانش آموزان در سال 1999 با توجه به مرکز ملی آموزش و پرورش آمار.

سوزان حکیم بائر, صفحه اصلی تحصیل مدافع و نویسنده انتظار یک جهش بزرگ در بهره در کوتاه مدت به دنبال احتمالی بازگشت بسیاری از دانش آموزان به مدرسه سنتی تنظیمات و یک “کوچک اما قابل توجهی در بالا بردن تعداد خانه دانش آموزان.” او می گوید: پدر و مادر که خانه و مدرسه فرزندان خود را به آجر و ملات مدارس که مایل به نگه دارید عمیق تر در گفتگو با معلمان در مورد آموزش و پرورش فرزندان خود.

در بولدر کلرادو Emelie گریفیث انصراف او 10 ساله و دو دختر از مدرسه خصوصی و شروع به تحصیل در خانه این تابستان به دلیل مدرسه خود را زوم تماس نمی تعامل با بچه های خود را و آنها پشت افتاد. او و همسرش تمام وقت کار می کنند اما او اقتباس با انجام کسب و کار در حالی که دختر خود را تمرکز بر روی پروژه های. خانواده اغلب ترکیبی از مدرسه با طبیعت افزایش و کمپینگ. “این ما اجازه می دهد که انعطاف پذیری در حالی که هنوز نگه داشتن چیزهای هیجان انگیز در یک محیط جدید,” او می گوید.

انفجار مکالمات

در ماه های اخیر گفتگو در مورد در صفحه اصلی گزینه برای مدرسه منفجر شده در رسانه های اجتماعی و در پدر و مادر مرجع تخصصی. پدر و مادر به دنبال منطبق با خانواده های دیگر برای صفحه اصلی-مدرسه غلاف, ارسال تبلیغات برای مربیان و معلمان مدارس دولتی و در مواجهه با سوال در مورد این که آیا کسانی که می توانند به استخدام کمک اضافی در حال تشدید در حال حاضر عمیق در آموزش و پرورش نابرابری در ایالات متحده است.

طرفداران صفحه اصلی آموزش و پرورش می گویند این جنبش که عمدتا جمعیت توسط دانش آموزان به رشد شامل افزایش تعداد و اسپانیایی خانواده. در سال 2016 هیسپانیک کودکان ساخته شده تا 26 درصد از خانه درس کودکان در ایالات متحده و کودکان شامل 8 درصد از کسانی که در خانه درس. طرفداران می گویند امروز خانه-مدرسه و خانواده ها نیز از طیف وسیعی از مذهبی و nonreligious پس زمینه هر چند ریشه های این جنبش به طور عمده دروغ با محافظه خانواده های مسیحی.

اخیر AEI بررسی نشان داد که 34 درصد از سفید پدر و مادر و 19 درصد از nonwhite پدر و مادر می گویند که آنها احساس راحت فرستادن فرزندان خود به مدرسه در ماه آگوست یا سپتامبر. بالا-درآمد خانواده نیز احساس می کنم آن را بی خطر است برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه تقریبا دو برابر نرخ خانواده های کم درآمد.

Muffy مندوزا از پیتسبورگ انصراف او سه پسر از مدرسه شش سال پیش و پس از خدمت در مدرسه انجمن اولیا و مربیان و تحقق مدارس “نیست که یک رکورد بزرگ آموزش سیاه و سفید از کودکان است.”

خانم مندوزا تگ-تیم های تحصیل در خانه با شوهر خود به طوری که آنها هر دو حفظ اشتغال و پدر و مادر است که همیشه با بچه ها. او شامل یک عمق بیشتر از تاریخچه و اجازه می دهد تا کودکان خود را به کنجکاوی راهنمای یادگیری خود را. او در پست منابع مورد تحصیل در خانه و unschooling در سایت BrownMamas.com و دیده است یک افزایش در سوالات و ترافیک به سایت خود را پس از همه گیر خاموش شدن ناگهانی.

اخیر نژادی عدالت تظاهرات نیز موجب بهره در خانه تحصیل به دلیل نگرانی در مورد تبعیض و نژادپرستی نظاممند در مدارس. برای پدر و مادر به ویژه در خانم مندوزا می گوید سوئیچ به تحصیل در خانه می تواند احساس تسکین.

“اولین چیزی که متوجه شدم هنگامی که همه از فرزندان من حذف شده بود از مدرسه بود صلح احساس من در خانواده من,” او می گوید. “و اگر وجود دارد هر گونه سیاه که در حال خواندن این, من می دانم که شما می دانید آنچه من صحبت کردن در مورد. من صحبت کردن در مورد ثابت تماس است که از مدرسه. من صحبت کردن در مورد combativeness گرفتن تکالیف انجام می شود. من صحبت کردن در مورد این استدلال که اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از به اصطلاح مشکلات رفتاری که پسر یا دختر خود را در حال تجربه در مدرسه. اولین چیزی که شما متوجه خواهد شد با تحصیل در خانه است که وجود دارد نه بیشتر از آن.”

فرصت های بیشتر

Marlha سانچز از سانتا آنا کالیفرنیا می گوید که خانه تحصیل فرزند خود را به آنها می دهد فرصت برای دیدن بومی و Latinx میراث فرهنگی نشان داده و در راه مثبت بود که فاقد در مدارس دولتی. (خانم سانچز ترجیح به استفاده از gender-neutral اصطلاح Latinx.) “این بود تا زمانی که من یک فرد بالغ که من شروع به یادگیری در مورد باور نکردنی, کشاورزی, شیوه های وجود داشت که در مکزیک و یا صدها زبان بومی سخن گفته است. من واقعا بر این باورند که برای بچه های ما به احساس پذیرفته شده و قدرت و که آنها متعلق, آنها نیاز به مراجعه به تاریخ ما در یک نور مثبت,” او می گوید.

خانم سانچز تشکیل Unidos Homeschool تعاونی حدود پنج سال پیش و tightknit گروه از خانواده ها قادر به ارائه مراقبت از کودک برای هر یک از دیگر به عنوان پدر و مادر هر دو کار و خانه و مدرسه فرزندان خود را. تعاونی گسترش این تابستان از خدمت از شش خانواده در فرد به ثبت نام بیش از 100 خانواده مجازی بحث از عدالت اجتماعی برنامه توسعه یافته توسط Chicana M(دیگر)کار شبکه ای از دانشمندان و مادران است.

پدر و مادر در حال حاضر در حال تحصیل در خانه هنگامی که این بیماری همه گیر آمار را تجربه کرده اند اختلال در فعالیت های فوق برنامه, اما برخی از آنها تغییر به فعالیت های آنلاین و ساخت آن کار می کنند. “من آن را دوست دارم و می گوید:” دیو میراندا خود را به خانه از مدرسه دخالت. پدر از لکزینگتون ماساچوست صاحب یک کسب و کار مشاوره ای کار می کند و با همسرش که او نیز صاحب کسب و کار خود را به خانه از مدرسه خود را 11 ساله پسر. “بیش از حد اغلب این تعطیلات یا آخر هفته و گردش هنگامی که یک خانواده می کند همه چیز با هم به عنوان یک واحد. چرا نمی یاد ؟ من فکر می کنم آن را بزرگ برای دیدن که ما در حال یادگیری همه و همه ما در حال گرفتن چیزی از آنچه را انجام می دهند.”

صفحه اصلی تحصیل شده اخیر انتقاد با دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد الیزابت Bartholet خواستار “presumptive بان کی مون” به دلیل عدم وجود مقررات در ایالات متحده و نگرانی در مورد کودک آزاری و کیفیت آموزش. او استدلال می کند به جای پدر و مادر به “نشان می دهد که آنها یک دلیل مشروع برای صفحه اصلی-مدرسه.” طرفداران شمارنده که در خانه درس دانش آموزان بدون هیچ خطر و نقطه به تحقیق که آنها می گویند نشان می دهد مثبت علمی و اجتماعی و حرفه ای نتایج برای خانه درس دانش آموزان است.

برای خانم کری چند هفته اول تشویق شده اند. او در اوایل شروع به کمک به خودش و پسرش تنظیم به روال جدید, و آنها در حال لذت بردن از دنبال منافع خود مانند خواندن در مورد فضا.

“آموزش عمومی است که واقعا ریشه دوانده در مغز من و من واقعا معتقدم که در آن,” او می گوید. “من بسیار مرعوب تحصیل در خانه, اما هنگامی که من تحقیق و آن را در زمان در حالی که من تو را دیدم که چگونه کنترل آن بود.”

یادداشت سردبیر: این داستان به روز شده است به املای سازمان Chicana Motherwork. به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im