بیشتر کشاورزان ایالات متحده برای ورشکستگی تشکیل پرونده، به عنوان پرداخت های فدرال پیش بین برای رسیدن به سطح رکورد امسال سقوط کوتاه از جبران بیماری همه گیر coronavirus و رکود سال طولانی در اقتصاد کشاورزی است.

در حدود 580 کشاورز برای فصل 12 حفاظت از ورشکستگی در دوره 12 ماه به پایان رسید ژوئن 30، با توجه به داده های فدرال. که 8 درصد بیشتر از یک سال قبل بود، هر چند ورشکستگی ها در نیمه اول سال 2020 کمی کند شد تا حدّی به دلیل تزریق کمک های فدرال و موانع برای تشکیل پرونده در طول همه گیر، با توجه به اقتصاددانان کشاورزی و وکلای.

همه گیر شده است قیمت برای بسیاری از کالاها تحت فشار قرار, فشار کشاورزان که افزایش محصولات و دام, و طولانی مدت شش سال کاهش در کمربند مزرعه.

دولت ترامپ انتظار می رود که در سال جاری، به کشاورزان، گزارشی از پرداخت 33 میلیارد دلار به کشاورزان ارائه دهد. موسسه گفت: این صندوق ها، از جمله کسانی که قصد کمک به کشاورزان آسیب دیده از درگیری های تجاری و coronavirus را دارند، پرداخت های دولت را به 36٪ از درآمد مزرعه فشار می دهند، که بیشترین سهم در نزدیک به دو دهه است.

پل سوانسون، وکیل اوشکوش، وِیس، که در آن مستقر است، می گوید: «بازارهای کشاورزی وحشتناک بوده اند و همه گیر ها آن را تبرک می کنند، زمان بزرگی است» او گفت که او دارای 40 باز مزرعه ورشکستگی ، حدود یک سوم بیش از سال گذشته است.

آقای سوانسون گفت برخی از مشتریانی که کمک های فدرال کوروناویروس دریافت کرده اند هنوز هم در ورشکستگی زخمی شده اند. “پول وارد شد، پول نقد در آمد، او گفت: “.

قبل از همه گیر شدن، یک گلوت جهانی غلات و رقابت خارجی قیمت های کشاورزی را پایین می کرد. اختلاف تجاری درد را عمیق تر کرد، تعرفه های تلامی را از خریداران برتر کالاهای مزرعه ایالات متحده، مانند چین و مکزیک ترسیم کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو