بیشتر کشورهای اقدامات برای بازگشایی بخش هایی از زندگی روزانه

اسپانیا در روز یکشنبه اجازه کودکان به ترک خانه های خود پس از شش هفته تحت یکی از دقیقترین مستندات در جهان است.

عکس: فرناندو ویلار/شاتر

کشورها در سراسر جهان در زمان مراحل آزمایشی نسبت به بازگشایی در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس و تاثیر آن بر دولت عمیق تر در ایالات متحده, که در آن تهمت مقامات دولت مورد بحث جایگزینی یک مقام ارشد اولیه اش برای دست زدن به بحران است.

مقامات کاخ سفید باید شتاب بحث جایگزینی بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر پس از نقد مدیریت کشور را پاسخ اولیه به coronavirus همه گیر وال استریت ژورنال گزارش شده است. در ضمن کسب و کار و صنعت گروه از اوهایو به میشیگان باید شکایت هدف خاص مستند مقررات.

مطلع

  • آنچه که در مورد کوروناویروس
  • آخرین Coronavirus و کسب و کار
  • ردیابی: Coronavirus مورد شمارش

پرونده های حقوقی که در زمانی که بحث در کنگره منتقل شده به موج دوم محرک تمرکز بر کمک های ایالات و شهرستانها و در میان پیش بینی های نگران کننده برای اقتصاد در حال حاضر قانونی آزمون برای سفارشات است که دولت ها می گویند صرفه جویی در زندگی می کند اما که کشیده اند اعتراض در برخی از گوشه های خود ویرانگر اقتصادی اثرات.

نزدیک به 2000 نفر از Covid-19 در ایالات متحده روز شنبه در آوردن تلفات به تقریبا 54,000 سه ماه پس از اولین مورد آلودگی گزارش شده در کشور است. در سطح جهان نزدیک به 2.9 میلیون نفر آلوده شده اند و بیش از 202,000 فوت کرده اند.

به عنوان برخی از ایالات در ایالات متحده آمریکا آغاز شد آرامش محدودیت از مقامات اسرائیل به استرالیا نیز در زمان اقدامات لازم برای بازگشایی بخش هایی از زندگی روزمره است.

در چین که در آن شده اند وجود دارد هیچ تازگی اعلام کرد coronavirus مرتبط با مرگ و میر بیش از یک هفته وجود دارد علائمی که این کشور در حال بازگشت به زندگی عادی است. سالمندان دبیرستان در پکن در حال میله میله به سر کلاس های روز شنبه در حالی که دولت اداره پست—که تنظیم ملی خدمات پستی گفت: این کشور روزانه تحویل بسته به حجم بیش از 200 میلیون قطعه “عادی سطح” شبیه به قبل از وقوع.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: هیچ Covid-19 بيمار در بيمارستان شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده که از یکشنبه.

در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون است به بازگشت به کار در روز دوشنبه پس از دوره نقاهت بعد از علائم کروناویروس جدید که در بیمارستان بستری او در هفته دولت گفت. آقای جانسون بازگشت در زمان به تصمیم گیری های حیاتی بیش از چگونه به بلند مستند به احتمال زیاد ماه آینده آغاز کنیم.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: در مصاحبه با روزنامه La Repubblica است که دولت به زودی در حال حاضر یک طرح برای بازگشایی بخش از اقتصاد مانند تولید و ساخت و ساز از 4.

اسپانیا در ادامه به شل یکی از دقیقترین مستندات در جهان پس از شش هفته اجازه می دهد کودکان به ترک خانه های خود تحت نظارت بزرگسالان به مدت یک ساعت بین ساعت 9 صبح و 9 p. m. آنها هنوز هم نیاز به باقی می ماند و باید دور از کودکان دیگر و نمی تواند رفتن به زمین بازی.

دختر سوار روروک مخصوص بچه ها در سویل, اسپانیا. کودکان در اسپانیا باقی می ماند و باید دور از کودکان دیگر و نمی تواند رفتن به زمین بازی.

عکس: Marcelo del Pozo/گتی ایماژ

نخست وزیر پدرو سانچز گفت: اسپانیایی ها می تواند مجاز به ترک خانه های خود به ورزش از مه 2 اگر وضعیت همچنان به تشویق این هفته است. دولت نزدیک به تکمیل یک برنامه شروع به عقب کامل اقدامات به تدریج او گفت:.

در اسرائیل که در آن نزدیک به 200 نفر کشته شده اند از Covid-19 بسیاری از فروشگاه ها و سالن های زیبایی بودند مجاز به بازگشایی تحت شرایط است که آنها به دنبال مجموعه ای از coronavirus دستورالعمل مانند گرفتن مشتریان درجه حرارت قبل از ورود و حصول اطمینان از مراجعان بودند به اندازه کافی از هم جدا شوند.

هنوز صدها نفر از کسب و کار عمدتا بخشی از زنجیره های بزرگ تصمیم گرفتند به بسته باقی می ماند در اعتراض به دولت و به دست آوردن جبران تعطیلی طولانی مدت و ادامه محدودیت.

اسرائیل کابینه تایید بازگشایی اقدامات در اواخر هفته گذشته گفت: آنها کمک خواهد کرد که بازگرداندن اقتصاد کشور به یک روال به شیوع این بیماری همچنان ادامه دارد. بیش از یکی از هر چهار اسرائیلی است که بیکار و صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد اقتصاد خواهد قرارداد با 6.3 درصد با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر.

در ایران, رهبر ایران علی خامنه ای به آدرس سالانه خود را به قرائت قرآن در شب شنبه ماه رمضان, اما با توجه به همه گیر او نمی بازدید تهران در مصلی مسجد به عنوان مرسوم است. به جای او صحبت کرد به یک گروه کوچک از طریق لینک ویدئو.

به عنوان بخشی از طرح خود را به تدریج بازگشت ایران به حالت عادی حسن روحانی گفت: مناطق کشور می توان به سه منطقه: سفید و زرد و قرمز. اگر یک منطقه دیده می شود هیچ عفونت های جدید و یا مرگ و میر برای حداقل دو هفته از آن خواهد شد به عنوان طبقه بندی شده سفید و مجاز به بلند مستند اقدامات از جمله در سایت های مذهبی, او گفت:.

در عربستان سعودی, مقامات اعلام کرد بخشی از بلند کردن اجسام از 24 ساعت منع رفت و آمد در یکشنبه حتی اگر پادشاهی ثبت افزایش موارد جدید Covid-19. مقررات منع رفت و آمد در حال حاضر کاهش می یابد به ساعت 5 بعد از ظهر و ساعت 9 صبح به جز در شهر مکه که حساب برای حدود یک چهارم از پادشاهی کل caseload و که در آن تمام روز مستند همچنان به اعمال می شود.

در زیر بخشی از بلند کردن اجسام از مستند عمده فروشی و فروشگاه های خرده فروشی و همچنین مراکز می توانید از سرگیری عملیات. فعالیت در این موسسات است که اجازه نمی دهد برای فاصله فیزیکی—مانند سلمان و مغازه ها و باشگاه های بهداشتی و سینما—بسته باقی خواهد ماند.

عربستان سعودی گزارش 1,197 جدید کروناویروس موارد در شنبه بالاترین تعداد روزانه موارد تا کنون. این کشور به ثبت 136 Covid-19 مرگ و میر.

در استرالیا کوئینزلند دولت برتر Annastacia Palaszczuk اعلام کرد که ماندن در خانه و محدودیت را سهولت در شروع ممکن است 2. Queenslanders قادر خواهد بود به ترک خانه های خود را برای برخی از فعالیت های تفریحی مانند رفتن برای یک درایو سوار جت اسکی برای لذت بردن و داشتن یک پیک نیک, برتر, اعلام, اگر, اجتماعی, فاصله محدودیت باقی می ماند در این فعالیت ها است.

برتر گفت: این اقدامات می تواند مورد بررسی و پس از دو هفته.

“این یک تست اجرا کنید برای دیدن آنچه که اثر کاهش محدودیت در مهار Covid-19,” خانم Palaszczuk گفت. “اولین نشانه از یک سنبله ما دریغ نکنید به گیره بازگشت.”

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

نوشتن به ناتاشا خان در [email protected] و Felicia شوارتز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de