پخت و پز بیشتر کمتر شامپو: Coronavirus مصرف کننده پدیدار

یونیلور بستنی مارک های که شامل بن و جری دچار کاهش فروش.

عکس: /آسوشیتد پرس

مصرف کنندگان در حال پخت و پز و تمیز کردن بیشتر در حالی که صرف وقت و پول کمتر در نظافت و آرایش جهان بزرگترین مصرف کننده محصولات شرکت ها می گویند که یک تصویر پدیدار چگونه coronavirus شکل دهی مجدد شیوه زندگی.

سوال از مدیران و سرمایه گذاران در حال حاضر صورت است که رفتار خواهد شد که محدودیت برای مبارزه با این بیماری همه گیر آسانسور و آن محو خواهد شد.

“مردم ما می دانیم که ادامه خواهد داد به شستن دست های خود را بیشتر. احتمالا آنها باید بیشتر نگرانی برای سطح بهداشت در خانه گفت: Unilever, PLC اجرایی آلن Jope در روز پنج شنبه. “که کل بهداشت چیز انجام خواهد داد.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

خود را به عادات خرید برای کالاهای خانگی را در coronavirus بحران ؟ اگر چنین است چگونه است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

P&G هفته گذشته گفت: آمریکایی ها در حال انجام لباس های شسته شده بیشتر بارهای هر هفته شستن لباس بعد از هر بار پوشیدن. این شرکت همچنین گزارش افزایش تقاضا برای مصرف محصولات مانند حوله کاغذی و پلاستیکی دستمال مرطوب به جای اسفنج یا پارچه.

آن رئیس امور مالی جان R. Moeller پرچم آنچه که او گفت: “به احتمال زیاد تبدیل به یک برای همیشه لطفا برای تغییر, سلامت, بهداشت و تمیز کردن تمرکز” برای خریداران در ایالات متحده آمریکا “وجود دارد و ممکن است افزایش تمرکز در خانه زمان بیشتری را در خانه بیشتر وعده های غذایی را در خانه تر و تمیز کردن در خانه.”

Unilever ساز کبوتر و صابون Ben & jerry’s, بستنی, ارائه گسترده نگاه در نتایج آن روز پنج شنبه در چگونه این بیماری همه گیر است تأثیر مصرف کنندگان در سراسر جهان است.

به عنوان برنامه ظهور برای بازگشایی بخش هایی از اقتصاد ایالات متحده جدید وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها فکر می کنم از آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از اقتصاد می تواند به حالت عادی بازگشت. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Ronald G. لوپز/زوما سیم

رئیس امور مالی گریم Pitkethly گفت: مردم با استفاده از محصولات بهداشت فردی از قبیل شامپو و دئودورانت کمتر برآورد 11 کمتری استفاده می کند و در نمونه هفته. آرایش غول L ‘ Oreal هفته گذشته گفت: بازار جهانی لوازم آرایشی در بازار پایین بود 8 درصد در سه ماهه اول به عنوان مصرف کنندگان جلو و عقب در مراقبت از پوست و محصولات زیبایی.

در سمت تلنگر, مردم در حال پخت و پز بیشتر در خانه buoying تقاضا برای برندهای مانند Knorr سوپ مکعب Hellmann s سس مایونز و دیگ ماکارونی رشته فرنگی فوری Unilever گفت.

“ما دست کم گرفت در ابتدا به تاثیر مثبت این امر را در کسب و کار در خانه و آشپزی” گفت: آقای Jope. “کسانی که مرکز-از-این-مواد غذایی-فروشگاه کسب و کار شده اند که کمی مسطح برای سال های بسیاری از همه کسانی که در حال دیدن یک جوان سازی.”

صرف وقت در خانه رانده است تا تقاضا برای کاغذ توالت جلو راندن Cottonelle صاحب کیمبرلی کلارک Corp. برای شروع repurposing آن ظرفیت تولید را بیشتر از این نرم تر و ضخیم تر از کاغذ توالت در خانه استفاده می شود در مقابل آنچه به طور معمول در ادارات استفاده می شود.

یک تغییر دیده می شود به احتمال زیاد به مدت طولانی است که این تغییر به خرید آنلاین. خرید و فروش آنلاین—آن را تا حدود 6 درصد به 7 درصد از یونیلور کسب و کار—رشد 36 درصد در سه ماهه به عنوان مصرف کنندگان تحت مستند دستور داد بیشتر از طریق اینترنت. Unilever گفت که قصد دارد تا سطح شیب دار به سرمایه گذاری در فروش به طور مستقیم به مصرف کنندگان است.

“من فکر می کنم ما قادر خواهد بود به عقب نگاه کنید و ببینید این به عنوان یک نقطه عطف برای خرید مواد غذایی آنلاین گفت:” آقای Jope.

هدف Corp. در این هفته گفت: ترافیک به فروشگاه بود کاهش قابل ملاحظه ای به عنوان متحده تحمیل مستند سفارشات با مصرف کنندگان تغییر به خرید آنلاین. هدف دیده است قوی در خرید و فروش مواد غذایی و کالاهای خانگی به لوازم اداری و لوازم پخت و پز در حالی که فروش پوشاک و لوازم جانبی کاهش یافته است.

مدت های طولانی از خریداران را “در آغوش روال توسعه یافته در طول این هفته در خانه با خانواده خود گفت:” هدف اجرایی برایان کرنل. هدف از استفاده از فروشگاه های آنلاین و تحویل وانت هاب “ادامه خواهد داد به ما خدمت می کنند خوب,” او گفت:.

Domino’s Pizza , Inc. به گزارش روز پنج شنبه افزایش در فروش آمریکا در هفته های اخیر به عنوان مصرف کنندگان دستور به خوردن پیتزا در خانه به جای بیرون رفتن. در ماه گذشته گفت: این امر با استخدام بیش از 10 ، 000 کارگران برای دیدار با افزایش تقاضا در میان همه گیر.

مستندات مجبور رستوران ها را در بسیاری از کشورها است. که صدمه دیده فروش برای یونیلور مواد غذایی-خدمات بازو که مبادرت به فروش مواد به رستوران ها و مدیران در این شرکت نشان داد که آنها فکر می کنم فروش می تواند به بازگشت.

در چین 70 درصد از بسته رستوران بازگشایی شد اما در حال اجرا در بین 50% و 70% ظرفیت به دلیل اجتماعی-فاصله پروتکل گفت: آقای Pitkethly. او نشانه نوعی اجتماعی فاصله خواهد به احتمال زیاد در محل باقی می ماند تا انتهای سال در بسیاری از کشورها که ادامه خواهد داد به کلاه فروش.

تغییر دیگری شده است کاهش در بستنی فروشی در پارک ها و سواحل و مکان های دیگر است که فروشگاه های مواد غذایی. این را تا 40 درصد از یونیلور بستنی, کسب و کار, بزرگترین با €6 میلیارد دلار از فروش سالانه. این شرکت در گزارش 1.7% کاهش در زمینه فروش خود را برای مواد غذایی و تنقلات واحد. آن است که ramping تا مشارکت با مواد غذایی-شرکت های حمل اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به سفارش بستنی همراه با takeout.

اویان صاحب Danone SA در روز پنج شنبه گفت: آن بطری آب فروش برای سه ماهه کاهش یافته است 7.4% آن را به عنوان بیش از حد صدمه دیده بود توسط شبیه تعطیلی.

به طور کلی, Unilever گفت: خرید و فروش برای سه ماه اول سال شدند, تخت, در €12.4 میلیارد دلار ($13.4 میلیارد دلار).

یونیلور عملکرد در تضاد با P&G که در هفته گذشته گزارش آلی رشد فروش از 6% به عنوان انباشت از مواد شوینده و کاغذ توالت و دیگر ملزومات در آمریکا بیش از جبران رکود در چین است.

چه شرکت های فروش و جایی که آنها به فروش آن توضیح می دهد که برخی از این انحراف در عملکرد. Unilever فروش مواد غذایی در حالی که دیگران ندارند. این همچنین باعث می شود بیشتر فروش خود را از بازارهای در حال ظهور که در آن مصرف کنندگان نمی انبار مانند آنها در غرب است.

Unilever گزارش فروش قوی در آمریکای شمالی اساسی رشد 4.8% رانده شده توسط انباشت.

“مردم باید بزرگتر خانه های بزرگتر pantries همه چیز را بزرگتر در ایالات متحده, و آنها قطعا رفت و برای خانواده دختران در بزرگترین راه در سراسر جهان گفت:” آقای Pitkethly.

“چنین چیزی وجود ندارد و در عین حال به عنوان یک جدید, معمولی,” گفت: آقای Jope. “کسب و کار و مفسران که استادانی بیش از حد خرد و بینش در جهان چه خواهد شد مانند در طرف دیگر از coronavirus آمده اند به خوردن پای فروتن.”

نوشتن به Saabira Chaudhuri در [email protected] و شارون Terlep در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>