دوراهی اخلاقی: چگونه برای کمک به مردم بدون قرار دادن آنها در معرض خطر

آن را دردناک لحظه جمعه هنگامی که Fatime Ba داوطلب در CityMeals در چرخ بود گفت: او تا به حال به چشم پوشیدن از او بازدید هفته با 96 سال با آنها او را تبدیل به نزدیک است. آنها معمولا صرف حداقل دو ساعت بازدید هر جمعه.

آن را تبدیل به یکی از ironies از COVID-19 بحران است. در زمان فاجعه ملی ساکنان به طور غریزی پاسخ توسط کمک در قریب به اتفاق اعداد. مردم اغلب به جمع آوری و پیدا کردن همبستگی و آرامش در اعداد و تمایل به کمک به کسانی که نیاز دارند.

به عنوان بحران جهانی اظهارات خدمات اجتماعی سازمان های رو به رشد عدم اطمینان و بسیاری از برنامه ها ممکن است نیاز به توان محدود به داوطلبان و اعضای هیات ماندن در خانه برای محافظت از نه فقط از خود بلکه از جمعیت های آسیب پذیر آنها خدمت می کنند.

CityMeals بر روی چهار چرخ است که ارائه وعده های غذایی برای 18,000 از نیویورک سالمندان shut-ins تا به حال برای تنظیم به کمتر داوطلبان و سختگیرانه تر پروتکل می گوید: مدیر اجرایی, بث Shapiro.

“دوستانه” بازدید انجام می شود از طریق تلفن. در علاوه بر این به وعده های غذایی و خدمات از جمله nonperishable و قفسه پایدار مواد غذایی است. داوطلبانی که تحویل وعده های غذایی را دنبال CDC پروتکل های. “سمت تلنگر از این بحران است که در نیویورک این شهر بزرگ با اغلب قطع مردم اما در مواقع اضطراری از آن ما به ارمغان می آورد با هم” خانم شاپیرو می گوید.

نیویورک

مانند بسیاری از کسانی که خدمت بی خانمان ها, Josiah Haken و کارکنان در شهر نیویورک کمک کرده بود به تقلا هفته گذشته به عنوان آنها در تلاش برای تنظیم مجدد به جهان است که تا به حال به طور ناگهانی تغییر کرده است.

ایمان مبتنی بر آژانس متکی بر آن داوطلبان آقای Haken می گوید. برای چندین دهه این سازمان توانسته است به خانه کادر از کارگران داوطلب از سراسر کشور است. اکثر اختصاص یک هفته به خدمات ماندن در سازمان تسهیلات در نیوجرسی و کمک کردن به آژانس ناوگان امداد اتوبوس تحویل سوپ داغ در جوراب و خدمات مشاوره به پنج سایت در سراسر شهر نیویورک است.

هفته گذشته گروهی از داوطلبان بیشتر دانش آموزان از میشیگان, برش های کوتاه خدمات خود را. و در میان تعداد بی شماری مختل روال زندگی در آمریکا کسانی که برنامه ریزی برای آمدن بیش از ماه آینده و طبعا باید لغو شود, او می گوید. اکثر داوطلبان محلی هم هستند پس دولت دستورالعمل ها و ماندن در خانه.

[یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.]

“بنابراین ما فقط شروع به فکر می کنم در مورد آنچه در آن به معنی برای ما برای رفتن به جلو” می گوید: آقای Haken, معاون رئیس جمهور از توسعه در شهر نیویورک امداد است که پرداخت کارکنان حدود 20 نفر در علاوه بر این به داوطلبان. “شما می دانید که چگونه ما به دنبال در جهت ایمان ما و آنچه ما ایمان ما را به انجام دهید ؟ و بنابراین در همان زمان ما متوجه است که ما باید هوشمند و عاقلانه و دقیق است.”

آن را تبدیل به یکی از ironies از COVID-19 بحران است. در زمان بحران ملی و فاجعه ساکنان به طور غریزی پاسخ توسط کمک در قریب به اتفاق اعداد. جوامع پاسخ به ترس ها و نگرانی های اطراف زندگی اختلالات مردم اغلب طولانی برای جمع آوری پیدا کردن همبستگی و آرامش در اعداد و تمایل به کمک به کسانی که نیاز دارند.

اما در حال حاضر به جای تخمگذار در دست وجود دارد که وظیفه شستن دست و اقامت شش فوت دور. به جای جمع آوری به راحتی و کنسول راه برای کمک به این است که “به لحاظ اجتماعی فاصله” حتی در طول یک آسیب پذیر به خصوص در زمان ما رایج زندگی با هم.

در عین حال با توجه به نزدیک امداد آژانس کار می کند با زندگی مردم در خیابان ها همه گیر در حال حاضر به چالش کشیدن خود را بسیار ماموریت ارائه کارکنان با اخلاق و لجستیکی معضلات است که در هنگامی که هر دو عمیقا شخصی و عمیق عمیق.

“افرادی که اغلب فراموش شده در این نوع از بحران هستند افرادی که در پایین اقتصادی نردبان – افرادی که بی خانمان هستند و مواد غذایی نا امنی می گوید:” آقای Haken. “در عین حال شما باید از مردم در خیابان که در حال حاضر بیشتر احتمال دارد در معرض ابتلا به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن,” او می گوید. “پس آیا برای ما در نظر بگیرید که عامل ؟ بسیاری از آن است.”

تا کنون هوشمند و عاقلانه و دقیق شامل زیر CDC دستورالعمل و تنظیم مجدد خدمات خود را به روال. کارگران و داوطلب باقی مانده در حال حاضر پوشیدن دستکش در همه زمان ها نه فقط زمانی که آنها در خدمت مواد غذایی و تغییر آنها در هر 15 دقیقه.

آنها همیشه شسته دست و با استفاده از ضد عفونی کننده دست, اما در حال حاضر آنها در حال فراهم کردن ایستگاه برای مشتریان خود را برای تمیز کردن دست های خود را. به عنوان خطوط فرم برای خدمات خود را به آنها آنها را تشویق به حفظ شش فوت فضای بین آنها را.

“ما در حال تلاش برای پیدا کردن که وسط زمین برای رسیدن به نهایی ما ماموریت است که برای تغذیه گرسنه, لباس, برهنه, ارائه فقیر سرگردان با پناه می گوید:” آقای Haken اشاره کرد که چگونه خود را به آژانس ریشه ماموریت خود در این حکم از بني اسرائيل.

هنوز هم به عنوان بحران جهانی اظهارات جماعت و خدمات اجتماعی سازمان در سراسر کشور رو به رشد عدم اطمینان و بسیاری از برنامه ها ممکن است نیاز به توان محدود به داوطلبان و اعضای هیات ماندن در خانه برای محافظت از نه فقط از خود بلکه از جمعیت های آسیب پذیر آنها خدمت می کنند.

کوری هایس/حسن نیت ارائه میدهد از شهر نیویورک امداد

Josiah Haken, معاون رئیس جمهور از توسعه عملیات برای شهر نیویورک امداد دمای یک مهمان به عنوان سازمان در خدمت وعده های غذایی به افراد بی خانمان در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش coronavirus در چلسی پارک در شهر نیویورک در 18 مارس سال 2020 است.

جسمی فاصله اجتماعی برقراری ارتباط

در نیویورک, جامعه اخلاقی, فرهنگ در منهتن داوطلبان و کارکنان مجبور به تنظیم مجدد و همچنین در یک زمان اجتماعی فاصله.

این یک اصطلاح است که Elinore کاپلان یک داوطلب در تاریخی انسان جماعت فقط در سراسر خیابان را از پارک مرکزی می یابد و خسته کننده است.

“ما ممکن است از لحاظ جسمی فاصله, اما ما در حال برقراری ارتباط اجتماعی می گوید:” خانم کاپلان روسای جامعه ارتباطات کمیته. “من فکر می کنم در هر حس ما بودن جامعه ما در حال اخلاق در خانواده و خانواده های ما را می توانید در ادامه به حضور با یکدیگر در یک از راه های مختلفی.”

بسیاری از جامعه کارکنان در حال حاضر مشغول به کار از خانه اما خانم کاپلان احساس نیاز عمیق به حال با چند اعضای هیات آمد که در آن روز در یک اتاق زیر CDC پروتکل های. به عنوان co-صندلی ارتباطی کمیته او را کمک به اشفتگی فکری موقتی چگونه جامعه می تواند حرکت به جلو با آن خدمات و توسعه ماموریت.

آن یکشنبه “پلت فرم” مدت استفاده از آنها را برای خود غیر یکتاپرستی اما از نظر معنوی محور خدمات, لغو شده است, برای آینده قابل پیش بینی و جلسات کمیته نقل مکان کرد آنلاین و یا کنفرانس تلفنی.

“ما صرف مدت سه روز به انجام هیچ چیز, اما, گفته, چطور, آرام, ترس مردم می گوید:” لیز خواننده, رئيس جمهور از جامعه اخلاقی فرهنگ امنا. “چگونه ما اجازه دهید آنها را می دانیم که ما در اینجا ؟ چگونه ما اجازه دهید آنها را می دانم که اگر آنها احساس می کنید نیاز به در آمده چگونه می توان آنها را قادر به رسیدن و به صحبت کردن با ما؟”

جامعه نیز حفظ زنان بی خانمان در پناهگاه در زیرزمین ساختمان خود را همکاری با Olivieri مرکز در نیویورک است. همچنین این خانه یک televisiting برنامه است که ارتباط خانواده ها با عزیزان بودن در نیویورک برگزار شد را بدنام Rikers Island زندان پیچیده که در خانه های کسانی که در انتظار محاکمه و کسی که نمی تواند اوراق قرضه.

“ما مقدار زیادی از مردم در رابطه با این برنامه های توسعه, درخواست, ‘هستند افرادی که مواد غذایی ؟ در حال رفتن به قادر به ادامه دهید؟’ “خانم خواننده می گوید.

“این در حال تبدیل شدن واقعی در حال حاضر”

آن را دردناک لحظه جمعه گذشته هنگامی که Fatime Ba داوطلب در “دوستانه در بازدید از برنامه” در CityMeals در چرخ بود گفت: او تا به حال به چشم پوشیدن از او بازدید هفته با 96 سال با آنها او را تبدیل به نزدیک و معمولا صرف حداقل دو ساعت بازدید هر جمعه.

“من آن را در زمان یک دقیقه به درک یک دقیقه صبر کنید این در حال تبدیل شدن رئال در حال حاضر,” خانم Ba می گوید. “زمانی که من او را می شنوید که ناامیدی در صدای او است. و او نیمه به پایان رسید تا نگران او نگران از آنجا که من نمی دانم آنچه که ما در حال رفتن به انجام. اما دوباره آن را باید انجام شود چرا که ما نیاز به حفاظت از خود را از هر آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر.”

ماموریت CityMeals بر روی چهار چرخ است که ارائه می شود ده ها هزار نفر از وعده های غذایی به 18000 نیویورک به سالمندان بسته فهم نیز تا به حال برای تنظیم به کمتر داوطلبان و پروتکل های سختگیرانه تر برای خدمات خود می گوید: مدیر اجرایی, بث Shapiro.

“بسیاری از ما غذا کنندگان در حال حاضر به لحاظ اجتماعی فاصله,” او می گوید. “آنها جدا شده و آنها به سمت چپ به تنهایی طوری که حتی یک وعده غذایی سریع که به درب است که اتصال به آنها را.”

“دوستانه” بازدید, برنامه, اما در حال حاضر انجام می شود از طریق تلفن. و در علاوه بر این به وعده های غذایی این سازمان در ارائه خدمات است که در حال حاضر از جمله nonperishable و قفسه پایدار مواد غذایی است. داوطلبانی که تحویل این وعده های غذایی را دنبال CDC پروتکل های بهداشتی دست های خود را و حفظ شش پا فاصله از مشتریان خود را در هنگام تحویل او می گوید:.

با وجود دیدن کمتر داوطلبان خانم شاپیرو شاهد تجدید تعهد از کسانی که آنها هنوز هم بر تکیه می کنند. “سمت تلنگر از این بحران است که در نیویورک این شهر بزرگ با اغلب قطع مردم اما در مواقع اضطراری از آن ما به ارمغان می آورد با هم. و من می خواهم بگویم کاملا رک و پوست کنده این شهرستان احساس می کند مانند یک شهر کوچک در زمان هایی از این.”

با وجود ناامیدی در بودن قادر به دیدن دوست خود خانم Ba باقی مانده است متعهد به انجام آنچه او می تواند.

“من آغاز شده به عنوان یک داوطلب به دلیل زمانی که من آمد در امریکا 20 سال چیزی پیش من دریافت شد با آغوش باز می گوید:” خانم Ba مهاجر از سنگال که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مددکار اجتماعی.

“بنابراین برای من آن را مانند دادن به جامعه” او همچنان ادامه دارد. “من در بر داشت یک راه به می گویند با تشکر از شما, با تشکر از شما برای همه چیز را که شما انجام داده ام برای من برای همه چیز است که من در حال حاضر. من مجبور به بازگشت به جامعه و نشان دادن قدردانی من.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>