هیولا در خانه

افزایش خشونت خانگی در طول مستند هل دادن زنان به دنبال یک رو و ملل در سراسر جهان نیاز به را تشکیل می دهند آن را به عنوان ضروری خدمات با هدف پایان دادن به خشونت بدون ado

وجود دارد هرگز یک نازکی برای خشونت است. هر گونه حمله و یا ظلم و ستم علیه زنان است یک خلاف حقوق بشر ریشه در نابرابری جنسیتی یک مشکل بهداشت عمومی و یک مانع برای توسعه پایدار است. زنان تجربه خشونت در اشکال مختلف فیزیکی, عاطفی, سوء استفاده, مجبور و ناخواسته جنسی در اوایل ازدواج کودکان ختنه زنان و دختران قاچاق و محرومیت از منابع و حقوق. خشونت می تواند در نتیجه جسمی و روانی و جنسی و بهداشت باروری بهداشت و سلامت دیگر عوارض و ممکن است افزایش حساسیت به کینه توز HIV. اهداف توسعه پایدار (SDGs) تشخیص اهمیت مقابله با خشونت علیه زنان برای رسیدن به برابری جنسیتی و توانمند سازی زنان (SDG5). SDG هدف 5.2 است “برای از بین بردن تمام اشکال خشونت علیه زنان و دختران در حوزه های عمومی و خصوصی از جمله قاچاق و جنسی و انواع دیگر استثمار. این پيامدهای اقتصادی و اجتماعی و هزینه ها برای خانواده ها و جوامع و جوامع است.

مزاحمت خزانه

طبق گزارش بانک جهانی, خشونت در برابر زنان برآورد شده است به هزینه کشور به 3.7 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را – بیش از دو برابر آنچه که بسیاری از دولت ها صرف در آموزش و پرورش است. Dereliction برای رسیدگی به این موضوع نیز مستلزم قابل توجهی هزینه سنگین برای آینده است. مطالعات متعدد نشان داده اند که کودکان در حال رشد با خشونت هستند احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به بازماندگان خود و یا عاملان خشونت در آینده است. شرایط اضطراری انسانی ممکن است به شدت موجود خشونت و منجر به سایر اشکال خشونت علیه زنان است. به عنوان نقاط مختلف جهان رفته است به درجات مختلف از مستندات, خاموش شدن ناگهانی حکومت اجتماعی فاصله و غیره در حال انجام coronavirus شیوع دارد و هیچ گونه نگرانی در روند در حال ظهور در قالب افزایش موارد خشونت خانگی است. روند رو به افزایش خشونت های مشابه در سراسر کشور در جهان با قربانیان داشتن جایی برای فرار معتادان معمولا یکی از اعضای خانواده شخصیتی مرد.

گسترش COVID-19 به نیرنگ زنان در خانه های خود را با معتادان خود منزوی از مردم و منابع است که می تواند تجمع آنها را دور. این افزایش در گزارش خشونت خانگی است که در واقع یک علت نگرانی جدی در حالی که داده های محدود هستند; گزارش ها از چین, انگلستان, ایالات متحده آمریکا و بسیاری از کشورهای دیگر مانند برزیل و آلمان و ایتالیا و فرانسه و هند نشان می دهد یک افزایش قابل توجهی در موارد خشونت داخلی پس از coronavirus شیوع و افزایش خطرات زندگی زنان است. هر سوم زنان در جهان زندگی می کنند از طریق خشونت فیزیکی و یا جنسی در طول عمر خود با توجه به سازمان بهداشت جهانی آن را “گسترده ترین اما در میان حداقل گزارش نقض حقوق بشر

ANAMOLY در سراسر جهان

شواهد از افزایش در تعداد موارد خشونت داخلی گزارش شده در نقاط مختلف جهان پس از شیوع کروناویروس. در Jingzhou یک شهرستان در استان هوبئی در چین, قلب اولیه coronavirus شیوع این موارد خشونت خانگی را به پلیس گزارش دارای عقاید به بیش از سه برابر طول مستند در فوریه-مارس از 47 سال گذشته به 162 این سال است. تعداد موارد گزارش شده به پلیس بومی سه برابر شد در این دو ماه در تقابل به سال قبل به عنوان اعلام شده توسط Axios. فعالان بیان این است که در نتیجه تحمیل مستند.

در برزیل تشدید شده حدود 40-50 درصد; در فرانسه موارد بالا رفته 36 درصد در قبرس آن رفته تا 30 درصد در ایتالیا فعالان ناامید متون و ایمیل افزایش 20 درصدی بنابراین آن را نمی خواهد اشتباه است که فرض کنیم که وجود دارد در واقع یک جهانی افزایش موارد خشونت داخلی پس از coronavirus مستند. غالب فاجعه همچنین باعث می شود آن را پیچیده تر برای قربانیان به دنبال کمک پزشکی به عنوان امکانات رفاهی در سراسر جهان جست و خیز کردن برای مقابله با کروناویروس مبتلا به افراد مبتلا به.

هند سناریو

به عنوان ملی دستخوش 19 – بعد توسعه ملی مستند تا 3 ممکن است پس از پایان 21 روز مستند آغاز شده و در 25 مارس برای جلوگیری از گسترش این coronavirus شده است وجود دارد یک صعود در موارد خشونت داخلی. همانطور که در کمیسیون ملی زنان (NCW) گزارش مجموع 587 شکایات دریافت شده توسط NCW از شروع مستند تا مارس 16. از کل تعداد شکایات 239 موارد خشونت خانگی در مقایسه با 123 مورد در قبل از 25 روز مدت. این ارقام تنها نشان دهنده و منعکس کننده تنها مواردی که باید به خارج از NCW. در بسیاری از خانه ها به خصوص از گروههای کم درآمد و زنان ممکن است دسترسی به اینترنت و یا توانایی به شکایت. هنوز NCW داده است گفتن از بزرگتر جامعه شناختی و خانوادگی مشکل است که می تواند از داخل منفجر شدن به عنوان مستند به هفته دوم.

این گزارش از خشونت علیه زنان است که جدید نیست, طبق سازمان بهداشت جهانی تقریبا در هر سه زن در سراسر جهان را تجربه کرده اند فیزیکی و یا خشونت جنسی توسط شریک صمیمی و به عنوان بسیاری به عنوان 38 درصد از قتل زنان متعهد توسط شریک صمیمی. این موارد خشونت علیه زنان بسیار underreported به عنوان اکثریت (55-95 درصد) از زنان بازماندگان خشونت را فاش نمی کند و یا به دنبال و یا به دنبال هر نوع از خدمات است. این نیز منعکس شده از هند را فقیر رتبه دوم گزارش در زنان, صلح و امنیت, فهرست منتشر شده توسط دانشگاه جورج تاون موسسه برای زنان صلح و امنیت است. هند رتبه ضعیف در 133 از 167 کشور در این شاخص بر اساس سه شاخص – گنجاندن عدالت و امنیت است.

به عنوان هر ملی جرم و جنایت سوابق دفتر (NCRB) خشونت علیه زنان آمار و ارقام به عنوان بالا دسته از جرم و جنایت علیه زنان در سال 2018 است. نرخ جرم و جنایت (در هر 100000 نفر جمعیت زنان) بود 58.8 در سال 2018 در مقایسه با 57.9 در سال 2017 است که افزایش بیش از 3 بار از سال 2007(16.3 در هر 100,000 زنان). طبق این اطلاعات در مجموع 89,097 موارد مربوط به جرایم علیه زنان ثبت شد در سراسر هند در سال 2018 است. از کل جرایم ثبت شده تحت هندی قانون مجازات اسلامی (IPC) در برابر زنان در اکثر موارد ثبت شده تحت ظلم و ستم توسط شوهر یا بستگان خود را در 31.9 درصد است.

به طور مشابه, ملی سلامت خانواده بررسی (NFHS-4) گزارش نشان می دهد که حدود 31 درصد از زنان متاهل را تجربه کرده اند جسمی یا عاطفی خشونت از سن 15 سال است. در میان زنان متاهل بودند که قربانیان خشونت جنسی بیش از 83 درصد گزارش خود را ارائه و 9 درصد گزارش یک شوهر سابق به عنوان عاملان. اما برای زنانی که ازدواج نکرده تجربه خشونت فیزیکی ناشی از شایع ترین مجرمان که شامل مادران و یا گام به مادران (56 درصد) پدران و یا گام به پدران (33 درصد) و خواهران و یا برادران (27 درصد). این به وضوح نشان می دهد که خشونت خانگی یکی از شایع ترین اشکال خشونت علیه زنان در هند است.

در شرایط فعلی زنان هستند و نه نزدیک شدن به مقامات به آنها فکر می کنم اگر شوهر دستگیر می شود, دیگر در قوانین اعضا خواهد بود و عذاب او. در این مستند سناریو زنان حتی نمی تواند رسیدن به پدر و مادر خود را به خانه. همچنین آنها از ترس که آنها می تواند به خطر اندازد پدر و مادر خود را به همه جا virus.

محور در میان بحران

در حال حاضر درها را به روی جهان خارج بسته برای زنان که به صورت خشونت و آنها لازم نیست که مقدار دامنه به فرار. وجود دارد نیاز فوری به اقدامات مناسب و کشورها در سراسر جهان شده اند با گرفتن چندین طرح مانند دولت اسپانیا با وجود سخت مستند قوانین گفته است که زنان آنها را نمی توان جریمه اگر آنها گام دلیل خشونت; دولت فرانسه اعلام کرده است که آن را به پرداخت هزینه برای قربانیان به اقامت در هتل ها و راه اندازی کمک امتیاز در سوپر مارکت ها و داروخانه ها به طوری که زنان می توانند به آنها دسترسی داشته باشید به راحتی; پلیس بریتانیا را تشویق کرده است قربانیان را به استفاده از “سکوت” تماس با تماس با شماره های اضطراری ‘999’ و سپس شماره گیری ’55’ , که آنها را تشخیص تماس به عنوان دلیلی برای نگرانی دولت استرالیا اعلام کرده است یک صندوق از 142 میلیون دلار برای مقابله با موارد خشونت خانگی; مقامات در یونان آمده اند تا با یک کمپین برای کمک به زنان در مقابله با مشکلات به وضوح در حال ظهور از موضوع اسارت.

برخی از کشورها نیز نسبت به توسعه برش لبه نجات رژیم در پلت فرم های دیجیتال. آن را به عنوان دشوار است برای قربانیان برای برقراری تماس در حالی که معتادان در اطراف آنها می توانید در لمس دیجیتالی از طریق چت آنلاین و ارسال پیامک بنابراین ساخت آن را امن و راحت در حالی که به دنبال کمک در خانه.

مصرف چوب

زنان و کودکان بخش معرفی واتساپ شماره 7205006039 و زنان شماره تلفن شماره 181 در حال حاضر عملیاتی برای گزارش این موارد است. اما در این دوره بحران هند می تواند یک درس از سایر کشورها و همچنین برخی از مراحل بیشتر. یکی از موانع عمده ای در کشور است که سطح بالای بی سوادی در میان زنان و زیر گزارش به عنوان گزارش شده توسط یک بخش از رسانه ها در موارد خشونت خانگی به شدت زیر گزارش شده در هند. میزان گزارش دهی تمایل به بالاتر به طور متوسط در کشور با یک کم زن سواد. آن را پشتیبانی می کند تداوم مردسالار جنسیت و هنجارهای اجتماعی به عنوان بسیاری از زنان می ترسند به شکایت به عنوان اغلب عاملان در حال اعضای خانواده خود زندگی می کنند در همان محل. در این شرایط دولت و سازمان های اجرای قانون نیاز به تشخیص گرانش از مشکل است. در این زمان بیش از هر زمان دیگر زنان نیاز به اطمینان که آنها شنیده خواهد شد و رسیدن به برای زنان در پریشانی نیاز به طبقه بندی شده به عنوان یک ضروری خدمات. پلیس باید گفت در دقیقترین شرایط است که آنها را مجبور به پاسخ به تماس پریشانی از زنان صرف نظر از کلاس طبقه یا مذهب. بیشتر به هم انجام می شود به عنوان یک جامعه و باید آن را منسوب به دولت به تنهایی. وجود دارد نیاز به اجتماعی تغییر و جامعه نیاز به کار همراه با دولت را در مورد یک تغییر در طرز فکر مردم را به اطمینان حاصل شود که میزان خشونت خانگی علیه زنان کاهش می یابد. اگر آنها شنیده و یا مشاهده هر گونه حوادث آنها باید گزارش به پلیس یا دولت و همچنین کمک به این زنان است. وجود دارد نیاز به سازگار نظارت و گشت زنی با اصرار مردم به گزارش و آمد کردن اگر هر گونه مشکل که می تواند به کاهش خشونت علیه زنان در این زمان دشوار و همچنین در آینده است.

در جریان سناریوی کامل مستند اجرا انزوا و استرس خانواده هیچ مهلت نسبت به همزیستی. در صورت عدم وجود راسخ جریان انرژی و هر خروجی برای مقید کردن احساسات وجود دارد بی حد و حصر درگیری منجر به اغتشاش و هرج و مرج مانند وضعیت در هر خانواده است. خشونت را می توان با unwearied و پایدار با وضوح. هیولا نیاز به پایین دوخته و پاکسازی به منظور متانت و ارامش در جامعه و ملت است. ما امیدواریم که که معاصر راه اندازی مجدد دکمه فشرده برای کل جهان مرمت در پی بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان می آورد جدید سحر در ameliorating به تیمارستان از خشونت خانگی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>