مالی پاسخگویی نیست و در اکثر رای دهندگان لیست آرزو. اما در روز یکشنبه فقط یک روز قبل از جدید کاخ سفید بودجه آغاز بکار دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg برداشت گوشته مالی شاهین در Nashua, New Hampshire رالی. شهردار سابق South Bend, ایندیانا گفت: مهار کسری بودجه فدرال هزینه های “مهم” و “مد روز در محافل مترقی.” آقای Buttigieg اشاره به “مدیکر برای همه” طرح پیشنهادی توسط رقیب سناتور. برنی ساندرز گفت که در ماه ژانویه مصاحبه که آن را “غیر ممکن است برای پیش بینی” پیشنهاد نهایی هزینه.

کسری بودجه ایالات متحده آمریکا – شکاف میان هزینه و درآمد است که انتظار می رود برای رسیدن به $1 تریلیون دلار در سال جاری افزایش حدود 300 میلیارد دلار پس از مذاکرات کاهش مالیات در سال 2017, با توجه به 2021 طرح بودجه انتظار می رود رونمایی دوشنبه توسط کاخ سفید است. این $4.8 تریلیون دلار بودجه را افزایش هزینه برای دفاع و ناسا و پیش بینی کاهش برای سازمان حفاظت محیط زیست و شبکه امنیت اجتماعی برنامه های, به گزارش وال استریت ژورنال. بودجه جدید پیش بینی های فوق العاده قوی با نرخ رشد اقتصادی از 3 درصد در سال 2021 و کسری بودجه فدرال برای کوچک کردن کمی. نه جمهوری خواه یا دموکرات مالی hawks تا به حال موفقیت های زیادی در کاهش کنگره هزینه های رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

نظرسنجی ها نشان می دهد آقای Buttigieg بسته شدن در ساندرز’ سرب در نیوهمپشایر. آقای Buttigieg دقت ضرب و شتم آقای ساندرز در آیووا با توجه به آیووا حزب دموکرات در روز یکشنبه. به روز شده در دولت نتایج نشان داد آقای Buttigieg با 14 نمایندگان و ساندرز با 12. الیزابت وارن برنده هشت نمایندگان جو بایدن برنده شش و ctq یکی رو.

2. باران فرو نشاندن استرالیا آتش سوزی: باران های سنگین آغشته به ایالت نیو ساوت ولز در روز دوشنبه باعث جاری شدن سیل عمده بلکه dousing bushfires که خروشان از نوامبر. با تشکر از باران, NSW روستایی خدمات آتش نشانی در یکشنبه شب اعلام کرد که یک دولت را در بدترین bushfires شد بالاخره. این Currawon آتش سوخته بودند برای 74 روز, از بین بردن 312 خانه و razing حدود 1.2 میلیون هکتار از زمین. هنوز هم وجود دارد 33 سوزش آتش سوزی در NSW از شنبه, اما همه آنها در بالاترین سطح هشدار و عمدتا در مناطق جنوب شرقی که در آن باران رهبری شدند. کشاورزان استقبال باران اما گفت: آب رفتن عمیق به اندازه کافی به زمین برای پایان دادن به سه سال از خشکسالی.

3. خلاق و تعالی بر روی پرده نقره ای: “انگل” برنده بزرگ یکشنبه شب در نظر گرفتن بهترین عکس جایزه اسکار و تاریخ ساخت به عنوان اولین زبان خارجی فیلم برنده اسکار’ افتخار بالا. فیلم کره جنوبی مدیر بونگ جون هو, همچنین برنده بهترین کارگردان و بهترین فیلمنامه اصلی. “انگل” نیز برنده بهترین بین المللی فیلم جایزه. رنه Zellwegger برنده بهترین بازیگر جایزه برای تجسم خود را از جودی گارلند در پر سر و صدا نهایی سال از زندگی خود را. خواکین فونیکس در زمان خانه بهترین-بازیگر تندیس برای نقش خود به عنوان deranged “بذله گو.” لورا درن برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن به عنوان شدید وکیل طلاق در “ازدواج داستان است.” براد پیت برنده بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای او حیله گر عملکرد در کوئنتین تارانتینو در “روزی روزگاری … در هالیوود است.”

رویترز/ادی کیو

با تشکر از بادهای یک بریتیش ایرویز jet ساخته شده و سریع ترین (4 ساعت, 56 دقیقه) نیویورک به لندن پرواز. همان طوفان تولید 97-mph باد و جاری شدن سیل در انگلستان و شمال اروپا است. در اینجا یک دیوار یا سد دریایی است در سلتکتس, اسکاتلند, Feb.y 9, 2020.

نگاه به آینده

دوشنبه, فوریه. 10

مبادا رسانه ها فراموش نکنید: رئیس جمهور تهمت را برگزاری یک کمپین تجمع در منچستر, N. H.

آزادی ارقام: مجسمه از اطناب Harriet Tubman و فردریک داگلاس در حال برنامه ریزی برای رونمایی در مریلند خانه دولت.

سهشنبه, فوریه. 11

رهبری تلاش: دموکرات ها انتظار نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت اولیه را به برخی از وضوح که ممکن است حمل 2020 ریاست جمهوری امیدوار است.

فلسطینی دیدگاه: محمود عباس قرار است به صحبت می کنند در شورای امنیت سازمان ملل در مورد تهمت دولت پیشنهاد طرح صلح. سازمان ملل متحد سخنرانی می آید در یک زمان از سرگیری خشونت و مزرعه اختلاف تجاری بین اسرائیل و حکومت خودگردان فلسطینی ،

ماندلا را علامت: آفریقای جنوبی, جشن 30 سالگرد آزادی نلسون ماندلا از زندان یک رویداد است که علامت شروع از پایان آپارتاید.

بهترین نمایش: آخرین روز از Westminster Kennel Club dog show.

پنج شنبه, فوریه. 13

آمریکا دیپلماسی: وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo بازديد آلمان سنگال و آنگولا و اتیوپی قبل از اتمام 10 روز سفر در عربستان سعودی و عمان است. این اولین سفر او به خاورمیانه توسط یک مقام آمریکایی پس از ترور یک ایرانی به طور کلی.

پیشرفت دیده بان

گاو دریایی شهرستان خدمات حیوانات از طریق Facebook

فندق با اعضای گاو دریایی شهرستان خدمات حیوانات در تمپا, فلوریدا, در اوایل این هفته.

سه سال پیش هازل ناپدید شد. یک بار دیگر طلایی تریر میکس فرار کرده بود از خود آیووا صفحه اصلی. “او بسیار خوب در گرفتن شل” مونیکا Mathis گفت WWSB-تلویزیون در ساراسوتا ، “درها حق را از طریق درب. ضربه زدن من فقط به خارج از درب.”

این Mathis خانواده جستجو برای هفته اما به امید پیدا کردن هازل. و یک ماه بعد از نقل مکان خانواده به مینه سوتا.

در ضمن هازل به رهبری بود 1000 مایل در جنوب. در ماه مارس 2019 او گرفتار شد و به گاو دریایی شهرستان خدمات حیوانات یک پناهگاه در تمپا, فلوریدا. کارکنان خود را بررسی تگ و میکرو تراشه اما Mathis خانواده اطلاعات تماس منسوخ شده بود. برای 10 ماه هیچ یک به تصویب رسید هازل.

این زمانی است که یک بیت از نبوغ و تبلیغاتی در نهایت او را به خانه بردند.

هازل عکس یکی از چهار سگ برجسته در فلوریدا آبجوسازی قوطی های آبجو – مرتب کردن بر اساس از هزاره نسخه از دست رفته کودک عکس, شیر, کارتن محبوب در اوایل 1980s. این رویکرد رمان به تصویب حیوان خانگی بسیاری از پوشش خبری. و در Jan. 24 خانم Mathis خال خال هازل عکس در Facebook newsfeed.

روز جمعه هازل تا به حال یک دم wagging مراسم با Mathis خانواده است. عضو گاو دریایی شهرستان پناهگاه سوار سه روز به همراه هازل بازگشت به خانواده خود را در حال حاضر زندگی در سنت پل ،

گوهر پنهان

خود را شروع هفته اخیر داستان که الهام بخش نظارت بر خوانندگان:

این دختر 11 ساله آفریقایی قهرمان جادوها موفقیت: e-m-p-an-o-p-l-y

دزدکی حرکت کردن پیش نمایش

در امشب روزانه Edition, سازمان دیده بان برای داستان ما در مورد اینکه چرا ستاره شناسان در جستجوی سیارات فراخورشیدی در حال گرفتن یک نگاه تازه در خورشید ما است.

در نهایت چک کردن مانیتور پنج انتخاب داستان از روز جمعه فقط اشتراک روزانه Edition:

  1. لیبی: چرا جهان عرب است تکاپوی پیوستن به درگیری های چند ملیتی
  2. دوباره یک خانواده از هم جدا نگه داشته یک عروسی در یک مرزی پل
  3. مبارزه با ” بد ” آتش سوزی با خوب: استرالیا revisits یک سنت بومی
  4. چرا تجزیه طلبی است که صحبت از این نرم افزار-اسلحه شهرستان در ویرجینیا
  5. چرخ در پیش دبستانی دور و دور

این یک تست بتا – یک آزمایش با اوایل صبح روز دوشنبه به روز رسانی اخبار. لطفا به ما بازخورد خود را از طریق لینک زیر و به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم. با تشکر از شما!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو