دوشنبه, طلوع جلسه: زنان به دنبال عدالت پر کردن خیابان ها

چالش نابرابری جنسیتی دیده می شود در کمتر پرداخت خشونت و بی عدالتی – زنان راهپیمایی در شهرستانها در سراسر جهان در روز یکشنبه ، در پاکستان تظاهرات برگزار شد در سراسر کشور با وجود قانونی تلاش به آنها را متوقف کند. اما اسلامگرایان حلیم راهپیمایان با سنگ و کفش در پاکستان سرمایه است. یکی از بزرگترین تظاهرات رخ داده در سانتیاگو شیلی که در آن برخی از 125,000 مردم آب گرفتگی خیابان ها با, رقص و موسیقی و تقاضا برای برابری. “مصونیت از مجازات به اندازه کافی!” شعار فعالان فرانسوی که متمرکز در فرانسه غیر منتظره ای بالا از سایر زنان کشته شده توسط شوهران خود. در یک مدرسه در شرق لندن دوشس Sussex, Meghan Markle, خواست روزانه احترام. “برای مردان جوان … شما مادران, خواهران, دختر, دوستان در زندگی شما – محافظت از آنها. مطمئن شوید که آنها احساس ارزش و امن” او گفت:.

جمهوری خواه ایالت مارتا McSally آریزونا بود که آمریکا زن خلبان جنگنده به پرواز در مبارزه با, به تازگی شرکت-حمایت دو حزبی مرخصی خانواده لایحه و دفاع و پشتیبانی تاریخی تجاوز جنسی اصلاحات در ارتش. “من صرف زندگی من مبارزه با کلیشه ها در مورد آنچه که همه زنان می تواند و یا باید انجام,” او نوشت: در یک جمعه اصول ارزیابی برای رادیو فردا اضافه کرد که در امریکا “ما همه برابر خلق شده اند و می توانید دستیابی به همه ما می توانید بدون محدودیت بودن قرار داده بر ما.”

2. آزادی های مدنی تست شده در اروپا. ایتالیا در زمان یک صفحه از چین COVID-19 راهکار یکشنبه سفارش یک مستند از 16 میلیون نفر – بیش از یک چهارم از جمعیت نزدیک به یک ماه است. از آنجا که شیوع این اولین بار بود, عمده تلاش های دموکراسی به محدود کردن آزادی های مدنی از یک نوار زیادی از جمعیت است. واشنگتن پست گزارش داده است که روز شنبه “ارائه اولین نگاه اجمالی از coronavirus مستند به سبک اروپایی — تست چگونه به باز کردن مرزهای روح این قاره ممکن است تغییر کند.” مناطق تحت مستند عبارتند از میلان ایتالیا مالی توپی و ونیز. این اقدامات فوق العاده خواهد بود در محل تا آوریل 3.

بازارهای سهام در آسیا و خاور میانه و اروپا سقوط پنج شنبه که قیمت نفت کاهش یافت و در میان squabbling توسط تولید کننده نفت کشور و نگرانی هایی است که اقتصاد جهانی رو به کاهش است. سهام ایالات متحده در بازار آتی نیز پایین است.

3. پرتره از انعطاف پذیری است. اعضای کوه بتل Missionary Baptist Church در نشویل, تنسی, جمع یکشنبه برای یک مبارز و قدردانی پر از “عبادت در آوار” خدمات. برگزار شد در یک چادر در کنار خرابه های کلیسای خود را که آسیب دیده بود توسط یکی از شش گردباد که پاره پاره از طریق این منطقه در گذشته شنبه ، “خدا خوب است. او هادی است که قطار و او رفت و در اطراف من گفت:” بابی هریس که از دست او اجاره خانه و کلیسا او آسوشیتد پرس گزارش داد. کشیش ژاک بوید گفت: کسانی که جمع شده بودند که کلیسا بود خیلی بیشتر از این ساختمان را پشت سر گذاشت. “در حال حاضر که آجر و ملات از بین رفته است آیا شما هنوز هم عاشق این جامعه?” گروه کر خود را مطرح و دست و صدای خشن و بی ادب یک پاسخ.

SpaceX از طریق Instagram

قابل اعتماد حمل و نقل: این SpaceX Falcon راه اندازی از کیپ کاناورال فلوریدا., 6 مارس سال 2020 با تجهیزات برای ایستگاه فضایی بین المللی. این 20 ISS تحویل و دقیقه بعد اول-تقویت کننده مرحله فرود با خیال راحت در کیپ کاناورال برای 50 بار.

نگاه به آینده

دوشنبه, مارس 9

به دنبال جهانی عدالت: از آغاز محاکمه در یک دادگاه هلندی به مدت سه روس و یک اوکراینی به اتهام 2014, سقوط, مالزی, پرواز هواپیمایی 17. پرواز به ضرب گلوله کشته شد توسط یک موشک بر فراز شرق اوکراین کشتن همه 298 مسافر و خدمه.

بهترین در دانشگاه, توپ گرد: 32 NCAA کنفرانس مسابقات بسکتبال جریان این هفته به ببینید که چه کسی واجد شرایط در انتخاب “سه شنبه” 15 مارس آغاز رسمی از “جنون ماه مارس.”

جنسیتی و عدالت: زنان در مکزیک برنامه ریزی برای اعتصاب به عنوان بخشی از یک اعتراض علیه خشونت جنسیتی. در سال 2017, زنان برگزار مشابه اعتصاب سراسری.

سهشنبه, مارس 10

سه شنبه دور دوم: آیا “Joementum” ادامه خواهد شد و یا برنی جستن به عقب ؟ شش کشور (آیداهو می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن) نگه اولیه آرا امروز. اوه بله مهم نوسان ایالت میشیگان رای گیری خواهد شد بیش از حد.

به نشویل با عشق: ستاره موسیقی کشور در حال برگزاری نفع نگرانی برای قربانیان گردباد که از طریق تنسی هفته گذشته است. در میان نوازندگان: اشلی McBryde Brandi Carlile, Sheryl Crow, و بسیاری دیگر.

چهار شنبه, مارس 11

#MeToo عدالت: فیلم مغول Harvey Weinstein چهره صدور حکم شنوایی بعد از اینکه مجرم از ارتکاب یک جنایتکار عمل جنسی در درجه اول با یک زن و تجاوز به عنف در درجه سوم با یکی دیگر از. او حداقل پنج سال و حداکثر 25 سال در زندان است.

پنج شنبه, مارس 12

سرشماری برای دموکراسی: خانواده های ایالات متحده شروع به دریافت سرشماری فرم ها را با اطلاعات در مورد چگونه برای پاسخ به سرشماری آنلاین از طریق تلفن یا از طریق پست. موظف قانون اساسی ایالات متحده این سرشماری تعیین کنگره نمایندگی هدایت صدها میلیارد در بودجه فدرال فراهم می کند و داده ها است که تاثیر جوامع برای دهه آینده.

روز شنبه, مارس 14

بین المللی Pi بعد: ریاضی علاقه مندان به جشن زیبایی و نظم ریاضی ثابت نسبت یک دایره دور به قطر آن تقریبا برابر با 3.1415…

سخاوت دیده بان

مالکوم کلمن از طریق Facebook

مالکوم کلمن با این نسخهها کار در وندی در کلمبیا, کارولینای جنوبی. خانه اش ویران شد آتش سوزی در یک سال گذشته است. برخی از دانش آموزان در دانشگاه کارولینای جنوبی در حال جمع آوری کمک های مردمی برای کمک به او را بازسازی.

مالکوم کلمن endears خود را به بسیاری از دانش آموزان در دانشگاه کارولینای جنوبی است. آثار او در اواخر شیفت از 5 بعد از ظهر تا 2 صبح در کلمبیا و می داند که مشتریان خود را. “راه رفتن به وندی شما را بشنود مالکوم فقط تماس مردم با نام در خط قبل از آنها حتی سفارش…. او این واقعا عجیب و غریب توانایی اگر او به شما دو بار او را به یاد داشته باشید نام خود را و سفارش خود را” سال سوم امور مالی و مدیریت ریسک, دانشجو, رابرت Caldaroni گفت: Daily Gamecock.

آقای Caldaroni آموخته است که آقای کلمن و مادر خود را از دست داده بود خانه خود را به آتش. او داوطلب خدمت سربازی خود را Delta Sigma Pi frat آمپول را به یک ویدیو و یک GoFundMe صفحه برای جمع آوری کمک به بازسازی کلمن ، در ماه گذشته آنها را مطرح کرده ام حدود $40,000 $75,000 هدف است. آقای کلمن گفت: سلامت او را تحت الشعاع با قدردانی برای “این اعمال محبت.”

“مشغول به کار در مواد غذایی سریع آسان نیست,” او نوشت: در Facebook post. “گاهی اوقات شما احساس می کنید به طور کامل نادیده گرفته به عنوان یک فرد…. با تشکر از همه شما تا به حال خیلی برای من عشق برای من و برای ارزش نهادن به همه که من انجام دهد.”

گوهر پنهان

خود را شروع هفته اخیر داستان که الهام بخش نظارت بر خوانندگان:

زمانی که این دوستان که خود را پشت یک اسب

دزدکی حرکت کردن پیش نمایش

در امشب روزانه Edition, سازمان دیده بان برای داستان ما در مورد اینکه آیا منشور مدرسه انقلاب در آموزش و پرورش آن دوره اجرا شده است.

در نهایت چک کردن مانیتور را انتخاب داستان از روز جمعه فقط اشتراک روزانه Edition:

  1. با الیزابت وارن از زنان رای دهندگان بپرسید: “چه در حال حاضر؟’
  2. گرفتار در وسط: چگونه مکزیک شد مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار
  3. ‘قلب استرالیا’: آتش سوزی هستند اما نحوه ذخیره بوش ؟
  4. چرا خود را بعد باتری لیتیوم ممکن است از ما
  5. نقاشی بر روی ریشه های خود را راک گیتاریست می یابد جدید ریتم در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس

این یک تست بتا – یک آزمایش با اوایل صبح روز دوشنبه به روز رسانی اخبار. لطفا به ما بازخورد خود را از طریق لینک زیر و به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم. با تشکر از شما!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im